Каляка маляка• 18 мая 2024
який телефон купити, якщо в кишені дирка від бублика 2*
думки розділилися,тому вирішила зробити опитування:
моторола 256 гб червоного кольору за 8 000 грн
самсунг 128 гб А24 баклажанного кольору за 7 500 грн
айфон б\ушний xs max за 10 000 грн
телефон беру в розстрочку,бажано щоб прослужив хоча б декілька років
айфон б\ушний xs max за 10 000 грн
Результат:
вже голосів:
19 (52.78%)
самсунг
10 (27.78%)
айфон xs
7 (19.44%)
моторола
Чумачечая_• 18 мая 2024
Дырка от бублика - то у меня. Самсунг 6тилетний за 3,5 тыс.
Хотела Вам бу искать посоветовать.
Но у Вас, похоже, все отлично
Хотела Вам бу искать посоветовать.
Но у Вас, похоже, все отлично
Душа компанії• 18 мая 2024
Ніх..у вас дірка від бублика! Купила сяомі 9 акційний за 3700 на розетці. Та ще й оплатою частинами. От де дірка.
Ку-кусик• 18 мая 2024
Ответ дляЧумачечая_
Хотела Вам бу искать посоветовать.
Но у Вас, похоже, все отлично
Хотела Вам бу искать посоветовать.
Но у Вас, похоже, все отлично
Це є такі, постійно жаліються бо доларів мало і не мінять же іх
Ламборджини• 18 мая 2024
Нічого собі дирка від бублика))) я вже хотіла Соні Еріксон к300і запропонувати .
Булку Дай• 18 мая 2024
Перевірте на айфоні ємність батареї. Якщо 85+%, можна брати.
У мене такий телефон. Скоро йому 5 років буде. Збоїв не було. Все чудово тягне.
У сина Самсунг, брали за 12. Буває, що гірше звʼязок чи інтернет ловить. Довше думає. Були онлайн уроки, де Зум на Самсунзі вибивало, а з XS Max чудово все працювало.
Все буде• 18 мая 2024
У кожного своє поняття ’дирки від бублика’...Місяць тому, така ж,бкла ’дирка’, взяла самсунг на 128 , задоволена. Моторолу, ,не радили.
ДелиВерка• 18 мая 2024
Глянула на самсунг. Класний за такі гроші. Й колір не червоний, а темно червоний. То виглядає чудово.
Колір взагалі пофіг, бо буде ж в чохлі.
ЧупакабраЗеБест• 18 мая 2024
я думала это у меня прблемы, кнопочная нокиа, а оказывается этоу автора голяк, 10 тыщ на телефон хочет потратить
Дуже дуже вумна• 18 мая 2024
У нас Реалии 256
Всім подобається, зручний інтерфейс, гарна камера, невисока ціна
Тисяч за 6 можна купити 8/256
Каляка маляка
• 18 мая 2024
Ответ дляКу-кусик
cаме дірка.Бо буду брати в розстрочку(як і написала)так що в наявності в мене зараз 2 000 грн для першого внеску.
доларів..яке дивне незнайоме слово))