Неваляшкина• 18 мая 2024
Залізо, хто приймав? який препарат?
добрий день всім, може хто поділиться досвідом приймання препаратів заліза? Який препарат приймали? Яка була переносимість?
Чи були небажані явища?
Який діагноз ставили? Чи була анемія? І як швидко відновився рівень заліза?
Власне в мене низький рівень гемоглобіну, скоріш за все і заліза (дали направлення на аналіз), втрачала свідомість, самопочуття не дуже
Тож цікавить досвід внших, поділіться будь-ласка
Чи були небажані явища?
дамаАмстердама• 18 мая 2024
Сорбифер. Хорошо перенесла, не тошнило, гемоглобин поднялся существенно.
Неваляшкина
• 18 мая 2024
Ответ дляGaleTTa
Тардифирон. Эффект есть, проверяла по анализам. Но более 10 дней не принимаю, делаю перерыв. Начинается синдром раздражённого кишечника
за його читала, найпошириніший
містить двовалентне залізо, але пишуть що трехвалентне містить менше побічних ефектів
Пишу_граммотно!• 18 мая 2024
Ответ дляGaleTTa
Це дивно. Залізо треба приймати довго 2-3 міс. У мене все було добре на цьому препараті.
Неваляшкина
• 18 мая 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Тардиферон в беременность выписывали, помог, побочек не было
дякую!
Неваляшкина
• 18 мая 2024
Ответ длядамаАмстердама
дякую!, а як довго приймали?
Морковна• 18 мая 2024
Тардиферон за месяц поднял гемоглобин с 99 до 129, пила потом ещё 2 месяца.
Неваляшкина
• 18 мая 2024
Ответ дляsunholder
Приймала сорбіфер дурулес, в серпні гемоглобін був 99, в листопаді став 149.
Феритин теж піднявся з 3 до 64, але за триваліший період.
Побічних ефектів не було.
дякую за відповідь
Мрію про космос• 18 мая 2024
Гіно тардифірон. За 4 місяці ферітин з 10 до 68 підняло. Побічних не було.
Сорбіфер не могла приймати,жахливі болі в жкт були.
Накладні мюслі• 18 мая 2024
c iherb только работал у меня, остальные ничего не давали, кроме запора и тошноты
Мяо мой мяо• 18 мая 2024
Спочатку був тардіферон, потім з айхерба почала замовляти. У мене ніяких побочек нема.
VitalinkaGL• 18 мая 2024
пробовала много
помог и быстро Тотема
Гем.был 90 даже после переливания крови.
в обычной жизни принимаю просто вит.с Железом,нормально
помог и быстро Тотема
Гл. Амурная• 18 мая 2024
Крокодиловые капсулы, за 2 недели повысился. Брала по совету подруги, ей тоже зашло. И, сорри, у меня на тардиферон и прочие аптечные были такие запоры, а эти перенеслись хорошо
ПодругаМужа• 18 мая 2024
Лікар виписала омніфер. Ще приймаю.
Спочатку чоловік взяв щось німецьке, там заліза менше вдвічі, але впливало на жкт трохи.
Феритин був 1, наступний аналіз на початку літа.
Неваляшкина
• 18 мая 2024
Ответ дляАсобеннАя
Гинотардиферон - хорошо поднял, но я беременная
спасибо! посмотрю и за него
АсобеннАя• 18 мая 2024
Ответ дляНеваляшкина
спасибо! посмотрю и за него
Кстати, побочек нет вообще, хотя я переживала, пью таблетку где-то через 1 час после еды
Неваляшкина
• 18 мая 2024
Ответ дляАсобеннАя
это хорошая новость, а то я начиталась в инструкции побочек, и отек гортани, и проблемы с жкт
АсобеннАя• 18 мая 2024
Ответ дляНеваляшкина
Та и я тоже, но гемоглобин упал до 84, нужно было срочно поднимать
Неваляшкина
• 18 мая 2024
Ответ дляГл. Амурная
а что это? не могу найти, где покупали?