На_оба_рот• 19 мая 2024

Хотів сказати, що я погано виглядаю?

Знайомий сказав, що мені личить розпущене волосся, йому приносить задоволення, коли я з розпущеним. Він мав на увазі, що зазвичай я погано виглядаю?
Дуболом• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Я ще не тітка в 24
тетка это не возраст,это состояние души)

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Ой, ні
Що , ой ні? Жінки так робять і чоловікам подобається, і не тільки по ’животику’. Чоловіки , як котики, поки ви робити їм мінет, їм подобається лапками щось м´яти, або перебирати волосся)))
Ви як маленька, в якому слові він сказав, що ви погано виглядаєте?
На ту фразу , яку він вам сказав, прямий натяк на секс, і могли б трохи пофліртувати і сказати:’ на що ти натякаєш?’). А не стояти лупати і думати інше.
Меня не звали• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Хочу вияснити, яка причина
вы бы тут не причины выясняли, а лучше бы посоветовались как детей назвать.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Не думаю
А ви подумайте, бо чоловіки не думають , яка ви офігенна з розпущенним волоссям їдите в траліку. Він думає, ак то все тримати в руці, і вас шпіліть.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Хочу вияснити, яка причина
Ееее, всьо дорогенька, не відать вам мужика, поки не роздуплітеся і не порозумнішаєте. Ніякого.
D_A_V• 19 мая 2024
я не знаю что имел ввиду ваш знакомый
мы все можем гадать что угодно, вы можете накрутить себе все что в голову прийдет + некоторые еще добавят,

а можно просто спросить у него?!

возможно ответ будет типа: ’я ничего не имел ввиду и сказал как есть’
автор На_оба_рот • 19 мая 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Чому я така не розумна?
автор На_оба_рот • 19 мая 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Тв ніби скромний такий він
автор На_оба_рот • 19 мая 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я подякувала, ну потім задумалась

Кудрі кручу сама• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Хочу вияснити, яка причина
без фото диагноз невоможно поставить. фото в студию!
Не худа ні разу• 19 мая 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Автор же ж замужем и девственность бережёт
автор На_оба_рот • 19 мая 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Не правда
Невісточка ж• 19 мая 2024
Теперь я понимаю почему становятся геями
автор На_оба_рот • 19 мая 2024
Ответ дляНевісточка ж
Чому?
Бочка порохУ• 19 мая 2024
Не знаю, що він хотів сказати, а я хочу сказати- пропрацюйте самооцінку, щоб комплімент про волосся адекватно сприймати
Limonka11• 19 мая 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Это ужас. Я вот читаю ваши темы и понимаю, на сколько люди не защищены. Вот так думают, что просто кому то сделали комплимент. А психически нестабильные будут это месяц мусолить, потом придут к выводу - ненавидит меня, потом еще будут преследовать и мстить
Очень часто такие вот особы принимают любое сказано в свою сторону как вы сказали, как комплимент, хотя сказанное может быть ну вот просто потому что у чувака было хорошее настроение и она вообще здесь не причем. И понеслась...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Чому?
бо вони смокчуть краще
автор На_оба_рот • 19 мая 2024
Ответ дляLimonka11
Ні, цей хлопець постійно підходить до мене на роботі
Невісточка ж• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Чому?
Вам не понять

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Тв ніби скромний такий він
В сексі скромністі немає, ну і в думках про секс. Роз´яснюю,що б ви довго не розбиралися в тому, чого немає..ви подобається хлопцеві. Він намагаєиься вам це дати зрозуміти. Бачіть, що вам прямим текстом казати нормальні речі не можна, бо ви дивно реагуєте. Намагається здалеку до вас підійти. Робить , якісь компліменти. Якщо він вам подобається, хоч пошевеліться і відреагуйте якось. Посміхніться, скажіть щось у відповідь теж приємне.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 мая 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Замужем?)) Я пропустила десь
Невісточка ж• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Була занята на роботі, відразу в голову не прийшло
Позвоните просто сейчас и спросите
Не мучьте себя
Конотопська відьма• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Я ще не тітка в 24
Ви ще зовсім молода і вже така безпорадна... А чим ви займаєтеся у вільний час від Совєтчіці і думок про свого знайомого?
Limonka11• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Підходить це нічого не значить, я теж можу підходити щодня до якоїсь людини по роботі , але мені на неї чхати поза межами роботи.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 мая 2024
Ответ дляLimonka11
Не буде чоловік при гарному настрої всім казати те, що казав автору. Він піде і скаже це в першу чергу людині, яка подобається. Іншим скаже просто, що чудово виглядає, або гарний парфюм тощо.
Я працюю , вже 20 років в колективі де чоловіків достатньо. То вони , як відкрита книга давно. Всі однакові. Тобі цукерки принесе, як ви пишите, під настрій, але приємне скаже тій, яка подобається.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Ви йому подобаєтесь)) Відреагуйте вже якось.
автор На_оба_рот • 19 мая 2024
Ответ дляLimonka11
Не по роботі, ми працюємо в різних напрямах
Не худа ні разу• 19 мая 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Замужем?)) Я пропустила десь
Да, да, в какой-то теме про кабинетного смотрителя она написала, что замужем. Впрочем, это деревянный тролль и показания ее выдуманного персонажа с УО могут отличаться.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Напишіть йому:’ пішли погуляємо’. Ви самі побачити, що він нерівнодушний до вас.
автор На_оба_рот • 19 мая 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ну може)) за пораду дякую.