мистерЛяпсус• Изменено 19 мая 2024
Если у брата нет военного и не стоит на учете
Прописка на оккупированной территории, тут нет имущества
Работа удаленная, могут сделать бронь, но нужен военный билет.
Значит вариант просто сидеть дома или выходить вокруг дома погулять до конца войны?
Водійка хімарса• 19 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
там на работе и так трусятся за работников, не выгодно им отдавать своих
Не вигідно. Я знаю. Багато роботодавців захищають покривають своїх працівників.
Водійка хімарса• 19 мая 2024
Ответ дляБезлім на все
Нет никаких шаленых штрафов, до 8500 грн и это совокупность всех косяков, а не за каждого мужчину,
Угу, тільки вже 34000
З царем в голові• 19 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Ага, выгодно за них штрафы потом платить
Безлім на все• 19 мая 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Угу, тільки вже 34000
Можно статью кодекса? Сколько там необладаемых минимумов и когда были изменения?
Водійка хімарса• 19 мая 2024
Ответ дляБезлім на все
Легко. 210-1. Адмін кодексу
Свіженьке тільки з пічки
Тішуся неперетішуся• 19 мая 2024
Ответ дляБезлім на все
Підняли штраф до 59500 грн. Влада настільки швидко кліпає закони, постанови, накази, що ми вже за ними просто не встигаємо. Був підписаний законопроєкт № 10379 президентом 16.05.24
Водійка хімарса• 19 мая 2024
Ответ дляБезлім на все
До речі зміни з сьогоднішнього числа.
КошкинДом• 19 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Все делал, что и все остальные
объезжал блок посты, свободно передвигался
Якщо до цього часу не попався, то може і далі не злапають. Не думаю, що прям облави більші будуть. І так стояли на кожному кроці
Невісточка ж• 19 мая 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Це йому дуже повезло, але не факт, що буде так везти до кінця війни. Тим паче невідомо, коли буде той кінець. А за пів року і більше можна зійти з розуму не виходячи зовсім з дому
Дадада, чтоб не сойти с ума в квартире, немедленно в окоп под артобстрел! Там здоровье гарантировано!
мистерЛяпсус
• 19 мая 2024
Ответ дляКумедна
Так, але малоймовірно, що вийде роки просидіти
а на роки вистачить чоловіків?
мистерЛяпсус
• 19 мая 2024
Ответ дляВодійка хімарса
О, а ви кажете що немає
Скільки років брату?
увесь цей час з дівчиною живуть, з універу ще
квартира дівчини, вона там приписана тільки, він працює з дому
Кумедна• 19 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
а на роки вистачить чоловіків?
А це когось цікавить?
Водійка хімарса• 19 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Ну дивіться. До учора поки йому не вручили повістку він нічого не порушував.
Від учора закон зобов´язав його оновити данні.
Тепер починаються голодні ігри.
Люблю порядок• 19 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Снялся с учета в универе, есть приписное вроде
Приписное в зубы и на учёт! Попривыкли чужими руками жар загребать, а потом удивляются тому, что мужчины должны из-под палки обновлять данные.
Яжемать Мне можно• 19 мая 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Тцк з окупованих релоковані.
Я зараз особисто співпрацюю з такими тцк
Цікаво, як вони релоковані? В нас военкомат спалили в перший день разом зі всіма документами
Водійка хімарса• 19 мая 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Як і інші підприємства, школи, вузи, тощо.
Тцк релоковано. Збирає інформацію по військовозобовязаним що працюють на тих же релокованих закладах. Затребують списки працівників чи учнів. І відновлюють роботу
Печенюшка• 19 мая 2024
Ответ дляБезлім на все
Учета с неподконтрольной сейчас просто нет.
Вообще нормальный работадатели ведут военный учетный стол. При устройстве на работу требуют обновлённый данные с Тцк , мы с ордло и в 18г муж прошёл военкомат и медкомиссию поставили на учёт по месту Впо, тогда только взяли на работу.
Бадабум• 19 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Добре що не вигідно.А моїх колег чомусь вигідно відправляти захищати ваші землі
Печенюшка• 19 мая 2024
Ответ дляБадабум
Все верно , а то одни уже 3г там пора менять людей .
Балаболка• 19 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
а на роки вистачить чоловіків?
Так женщин еще много.
Украинский ресурс - не проблема. Главное, чтобы спонсоры вовремя бабло подкидывали.
мистерЛяпсус
• 19 мая 2024
Ответ дляЛюблю порядок
ну вы возьмите себя в зубы и вперед
скоро и до вас очередь дойдет, не волнуйтесь
Горлаю зрання• 19 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
ну вы возьмите себя в зубы и вперед
Ну тоді в чому питання? Сидіти вдома, ховатися, чекати москалів, які прийдуть та звільнять з рабства вашого брата.
Ответ дляПеченюшка
А вас теж поставили? Нормальні роботодавці не передають персональні дані стороннім особам і не дискримінують працівників за статтю.
Сонячний день• 19 мая 2024
Ответ для-Ань-
Нормальні роботодавці працюють згідно законодавства.
Сонячний день• 19 мая 2024
Ответ для-Ань-
Так! Не виконують закони, які суперечать Конституції України!
Звісно не виконують. Все згідно Конституції, і змін, які діють під час військового стану.
Військовий облік ведеться на підприємствах ще з часів СРСР, і не припинявся ніколи.
Сонячний день• 19 мая 2024
Ответ для-Ань-
Військомати розформували в 2007 році.
Від цього військовий облік нікуди не зник. На всіх великих підприємствах, де сплачуються всі податки, де люди отримують білі зарплати, де вони заробляють згодом достойні пенсії, все є, і облік в тому числі.