ніколи такого не було• 20 мая 2024
У вас сегодня ничего не просрочилось? Не завонялось?
У меня просрочка обнаружилась ! Срок годности истек!
Дама с заначкой• 20 мая 2024
сегодня день траурный.
Благодаря политике антиукраинского боневтика имеем горе большое по всей нашей разодраной стране
ніколи такого не було
• 20 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Жодна адекватна людина в Києві не буде розганяти цю тему, незважаючи на свої політичні вподобання
Це ваша оцінка адекватності , а ви лише така ж порадниця на форумі як і я
Так що не перебільшуйте 😏
Усатая полосатая• 20 мая 2024
Автор, за своим следите. Там уже так завонялось, что на весь мир зловоние распространилось. Нужно ж было забальзамировать хотя бы, раз он у вас вечный.
А так разлагается потихоньку, отравляя все вокруг.
herba fresca• 20 мая 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ну да! Сегодня как раз истек срок годности
Выкидывайте,уже плесень зеленая.
Лукава Кішка• 20 мая 2024
Ответ дляТріль!
Авторко, краще пошукайте, в вас там трупик смердючого щура під холодильником більше 20 років вже смердить.
Всі , хто нападає на автора, пропонують іти таким же шляхом. Чекати треба 20 років, щоб хтось щось зрозумів?
маринабаранова• 20 мая 2024
Да вы - шутница)
Этот бренд - почти не портится. У меня, в холодильнике - тоже как - то завалялась такая сметана. Глянула на дату - почти месяц!!!
Но я её открыла - ни цвет, ни запах не изменились. Решила попробовать - немножко, и подождать: что будет, мысленно со всеми попрощалась....
И ничего страшного, вечером сырников нажарила - съели ту сметану. И все живы)
Так что - этот бренд очень живучий (видать, консервантов не пожалели) и не подвержен порче!
Не против• 20 мая 2024
ждуніхам на виплатах не нравиться, коли їх так називають, все згадують улюбленого путіна, якого не дочекались
Закуйовджена життям• 20 мая 2024
Ответ дляніколи такого не було
Якщо щось проти вовчика - одразу руснявий )) ну ну 😐
Так тут это норма. Против войны- зрадник. Против зелени- матрешка
Лялька в колисці• 20 мая 2024
От тільки питання як ви гумористи уявляєте собі вибори в нинішніх умовах?
Лялька в колисці• 20 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
сегодня день траурный.
О то це вже не пуйло винуватий?, мололці таки рашисти на інформаційному просторі вони нас вже перемогли однозначно, дплі вде ми самі себе схоже закопаємо
ніколи такого не було
• 20 мая 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Я чомусь мала надію що всі прозріли , ми зараз йдемо стежкою рашки , з якої так голосно сміялись
Казали що вони раби і для них путя то Бог
А самі тепер за зелєчку ( першого внутрішнього зрадника) пукани рвуть
Бибер-анонимер• 20 мая 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Можливо ви про це? Так він не сметана…
Сметану хоч викинути можна…
Очі бачили, що купували, тепер їжте хоч повилазьте
ніколи такого не було
• 20 мая 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Ну на мобілізацію додаток створили….
Неможливе зробили ?))))
Благоуханочка• 20 мая 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Біда в тому, що не всі купували. А ті хто більше всього кричали, що купляємо, їдять свіженьку без плісняви в Європі.
Закуйовджена життям• 20 мая 2024
Ответ дляніколи такого не було
Зашоренных предостаточно. Неизлечимо больны марафоном головного мозга
ніколи такого не було
• 20 мая 2024
Ответ дляБлагоуханочка
100% у мене всі знайомі в Європі тільки і підтримують Зе
Всі інші у Харкові і Київі все розуміють
Лялька в колисці• 20 мая 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ну на мобілізацію додаток створили….
Неможливе зробили ?))))
Та всі ж усіх дир кричать, що він нічим не захищений і усьо то лажа і Дія то від лукавого, аж он виявляється як
КапитанльнаЯ• 20 мая 2024
Будь які продукти харчування не псуються з закінченням строку придатності. В них закладений запас в 20-30% від цього строку.
Мудробаба• 20 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Люди, ау, вы что, вообще смысла темы не поняли?)
Так завтаа 21
Міняйловна• 20 мая 2024
Ответ дляЛялька в колисці
так по закону о защите прав потребителей надо временно менять на другой продукт и без выборов
Шкварочка• 20 мая 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Та ні, нащо так жорстоко. Може не треба
Благоуханочка• 20 мая 2024
Вашингтон пост:
Андрій Єрмак, який очолює офіс Зеленського у воєнний час, зловживаючи владою, є, мабуть, найвпливовішим керівником апарату в історії України, — стаття The Washington Post.
В інтерв´ю з більш ніж десятком українських чиновників та іноземних дипломатів, які знають Єрмака або працюють з ним, навіть його прихильники визнали, що він має надзвичайно широкі повноваження в управлінні державою. А деякі з опитуваних, взагалі відмовилися говорити про Єрмака, побоюючись наслідків.
Єрмак відсунув на другий план МЗС, втручався у військові рішення і виступав посередником у ключових угодах з партнерами, в тому числі, з США. Він також має прямий зв´язок з людьми у Вашингтоні, діючи як ключовий зв´язковий з багатьма іноземними посадовцями.
Один з помічників порівняв Єрмака з операційним директором і сказав, що його ефективність заслужила довіру Зеленського.
Поки Зеленський перебуває при владі, схоже, так буде і з Єрмаком. Вони керують країною, сказав один іноземний дипломат, охарактеризувавши Зеленського як «хорошого поліцейського», а Єрмака — як «поганого поліцейського».
Маурита• 20 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
а в Киеве все железные? их не достал этот беспредел?
Научительница• 20 мая 2024
Ответ дляніколи такого не було
Просрочка с ужасом думает про завтра
КапитанльнаЯ• 20 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Всі все пойняли. В Кремлі в захваті від автора і її теми . Горіть в аду тварюкам !
Шкварочка• 20 мая 2024
Ответ дляМаурита
пересмотрела холодильник, у меня еще и скумбрия по 8 грн нашлась
Викидайте вже. Може воно якось пов´язано