мистерЛяпсус• 20 мая 2024
Чи може ортодонт розпізнати що раніше ця пацієнт носив брекети?
мистерЛяпсус
• 20 мая 2024
В мене прикус неправильний
Зубний ряд рівний
Зуб на зуб стає
Просто нижня щелепа позаду верхньої
Але в моїх планах тепер всім стоматологам відповідати що зуби я рівняла і прикус мене влаштовує
Зубний ряд рівний
Зуб на зуб стає
Просто нижня щелепа позаду верхньої
Пожарник• 20 мая 2024
Не поймут они ничего, моя сестра носила брекеты и через год после снятия зубы назад поехали как попало
Мамкиня доця• 20 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
В мене прикус неправильний
Зубний ряд рівний
Зуб на зуб стає
Просто нижня щелепа позаду верхньої
Зубний ряд рівний
Зуб на зуб стає
Просто нижня щелепа позаду верхньої
Нащо брехати? І так, навіть неправильний прикус може вас влаштовувати , це нормально
Руда ліса• 20 мая 2024
Думаю ні, можуть розказувати інше. Але у 22 довелося пожити трохи в Німеччині, прийшли до стоматолога в досить дорогому районі Берліна, понтовий праксіс і бла-бла, одна з його спеціалізацій саме ортодонт, але я просто знайшла найближчий до квартири з російськомовним лікарем (але не росіянином), який був у базі моєї страхової і можна було забронювати онлайн у зручний для мене час. Кароч, зазирнувши і рота дитині, він вирішив похвалитися своїм професіоналізмом і видав, мовляв зуби рівні після брекетів, видно, що батьки вкладалися.
дитина не носила брекетів ніколи
Анонимушка• 20 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
В мене прикус неправильний
Зубний ряд рівний
Зуб на зуб стає
Просто нижня щелепа позаду верхньої
Зубний ряд рівний
Зуб на зуб стає
Просто нижня щелепа позаду верхньої
стоматологу не все равно на ваши зубы?
Ответ длямистерЛяпсус
В мене прикус неправильний
Зубний ряд рівний
Зуб на зуб стає
Просто нижня щелепа позаду верхньої
Зубний ряд рівний
Зуб на зуб стає
Просто нижня щелепа позаду верхньої
Те що ви нібито рівняли зуби не має ніякого відношення до щелепи. Пасаж про влаштовує, теж. Усім пофіг насправді які у вас особливості, просто прикус неправильний реально дуже сильно впливає і на зовнішність, і на якість життя.
Єдина людина яку ви обманюєте -- це ви.
мистерЛяпсус
• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Єдина людина яку ви обманюєте -- це ви.
Поки мені нічого не болить
Який ризик що будуть проблеми із суглобами якщо почнуть рівняти прикус?
Ответ длямистерЛяпсус
Поки мені нічого не болить
Я не ортодонт і не хірург. Всі питання ви повинні задавати дипломованим лікарям. Справа не в болить, а в тому що ваша щелепа знаходиться в неатомічному положенні. Там ’побочок’ купа (запитайте у лікарів, вони розпишуть).
Я це не до того, що вам от прям сьогодні треба бігти і робити, розумію, що і страшно може бути і фін.нюанси. Просто не бачу необхідності обманювати себе.
НеВРотик• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Єдина людина яку ви обманюєте -- це ви.
І як він впливає на якість життя??)
НеВРотик• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Знаєте в мене в батька все життя неправильний прикус а йому вже 68 років,в нього зуби здоровіші,чим в моєї матері,яка проблем з прикусом немає взагалі
ЯкаКраля• 20 мая 2024
Ответ дляПожарник
Скільки часу вона їх носили і який її вік?
мистерЛяпсус
• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Не смішіть людей
Де саме написано що анатомічно а що неаиомічно?
Звідки ви знаєте що те шо красиво і ідеально значить анатомічно?
Лікарі багато що говорять і навʼязують, особливо ортодонти
Як мені один лікар казав, я вам раджу, але це тільки ваше рішення бо лікар не несе відповідальності
мистерЛяпсус
• 20 мая 2024
Ответ дляНеВРотик
Ось тому не відомо який прикус має бути в конкретної лбдини
Для вашого батька він був ідеальний
А ортодонт дивиться на картинку в книзі та каже шо він не ідеальний
Для вашого батька він був ідеальний
Пожарник• 20 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
Около двух лет, возраст был на тот момент 20-21 год. И лучше всего зубы у нее выглядели под брекетами
мистерЛяпсус
• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Вся інфа у вільному доступі. З найбільш очевидних -- підвищений ризик хвороб щелепи, сточення зубів, головні болі, опущення м´язів.
Щось нічого із вашого списку я не відчула
Скільки ще чекати?
НеВРотик• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Я знаю інфу,але в реальності не у всіх це буде з неправильним прикусом.Може бути,а може й ні)
Пожарник• 20 мая 2024
Ответ дляНеВРотик
І як він впливає на якість життя??)
Как человек с плохим прикусом, пишу, что никак
Ответ дляНеВРотик
Думаю, у всіх у нас є знайомі чи родичі, які в дечому унікальні) Чи відмінусовує це доказову медицину? Звісно ні.
Пожарник• 20 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Не смішіть людей
Вот именно, что никакой ответственности. Потом если что-то не получилось, придумают себе оправдание, а ты ходи с перекошенным лицом
Ответ длямистерЛяпсус
Не смішіть людей
Неправильне положення щелепи -- не анатомічне. Все просто.
І так, ви прекрасно про це знаєте, тому і намагаєтеся придумати казку.
мистерЛяпсус
• 20 мая 2024
Ответ дляПожарник
Ще гірше отримати проблему із суглобом і не змогти відкрити рота
Зато прикус буде ідеальний
НеВРотик• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ага. У людини, яка кріпко п´є теж цироз чи буде, чи ні.
Не придумуйте,повно стареньких людей з неправильними прикусами,це не те що буде заважати нормально жити
Пожарник• 20 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Скільки ще чекати?
Мне еще стоматолог говорила, что с неправильным прикусом есть проблемы с речью, пережевыванием пищи.
Мне 28 и никаких проблем, кроме эстетики для себя не вижу
Пожарник• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Они же там часто не могут исправить прикус, а делают камуфляж. Получается визуально вроде ровно, но профиль может стать хуже, само положение не исправляется.
Здесь только хирургия поможет
У меня верхняя челюсть недоразвита, брекетами никак это вперед не выдвинуть
Здесь только хирургия поможет
Пожарник• 20 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Зато прикус буде ідеальний
Он не будет идеальный, идеального сложно добиться
Моей сестре удаляли четыре здоровых зуба, здесь уже про идеально речь даже не идет