Julka90• 20 мая 2024

Налог на бездетность (и на одного/двух детей)

В Україні пропонують запровадити податок на бездітність: відповідний законопроєкт зареєстрували у ВР

▫️Для тих, у кого немає дітей, ставка буде 1,5%.
▫️Для тих, у кого 1 дитина — 1%.
▫️Для тих, у кого 2 дитини — 0,5%.

Платниками збору є всі фізичні особи — резиденти України віком від 21 до 58 років. Так депутати пропонують поліпшувати демографічну ситуацію в країні.

Ваша мнение, проголосуют?
Tatius_ka• 21 мая 2024
Ответ дляZelenkа
А ще в книзі ’Незнайка на Луне’ є повний опис ТЦК. Все давно передбачено.
Треба перечитати..
Улюблена книга дитинства відкриється по-новому...
olga_lk• 21 мая 2024
Ответ дляKateSavch
В сша немає державних садочків, садочки коштують по 1-2 тисячі доларів. Немає ніякого декрету та декретних виплат. А ви не цінете нашу систему садочків, яка на справді досить хороша, в багатьох країнах нема такої мережі безкоштовних садків. І ще ви хочете щоб вас хтось утримував від а до я. Так не буває ніде в світі. Дорослішайте.
Одна з головних проблем українців - це інфантилізм
именно поэтому наши сидят в германиях, норвегиях и таком поганом сша, может сначала все таки нормальную зарплату, тогда можно и садочки по 1-2 тисяче
Оксана_12• 21 мая 2024
Ответ дляKateSavch
Це ви мені про систему садочків розкажіть. Бо моєму сину ’мєстов нєту’. Про нього згадають десь там у 18, а до тих пір 12 тисяч в місяць у. Яка там мінімалка у нас? Штати собі ще пів мільйона грінкарт наклепають і виберуть, ми не Штати
Злючкакусючка• 21 мая 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Не поняла, а что совковые законы возвращают? У нас декоммунизация или что?
Декомунизация - это улицы переименовать и памятники посносить )
Вы не так поняли 😂
Zelenkа• 21 мая 2024
Ответ дляTatius_ka
Треба перечитати..
Там дуже цікавий момент з поліцейськими, багатіями і тими, в кого немає грошей. А ще дуже цікава казка-антиутопія ’Сказка о стране Терра Ферро’ про країну, яка просрала природні ресурси.
Оксана_12• 21 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви хочете, а ваше «хочу» чомусь інші мають забезпечити? Круто. Але з якого дива хтось повинен оплачувати чийсь інстинкт розмноження.
І Да, саме для утримання багатодітних і придумано той законопроект. Фігушки їм, а не гроші.
Не бачу паралельного законопроекту про збільшення виплат. Лише про те, що навіть від одного-двох дітей треба відірвати на благо держави.
Злючкакусючка• 21 мая 2024
Ответ дляmymoly
А мені цікаво стосовно віку. Хто ті пані які народжували після 50. Та навіть після 45. Це вже в нас природній процес. Вони змінили закони біології.
Совок переплюнут .
Вот погуглила , в совке хоть биологию учили , а эти в 58 хотят рожать женщин заставить 🤣

Бездетные мужчины от 20 до 50 лет и бездетные замужние женщины от 20 до 45 лет должны были отчислять 6 % зарплаты государству. Меньшая ставка предусматривалась для тех, кто получал менее 91 рубля в месяц. С заработка менее 70 рублей налог не взимался.
Alex_Kri• 21 мая 2024
просто экономика вместе с зарплатами еще больше уйдет в тень
Оксана_12• 21 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Народжувати на мою вимогу?
Я вважаю, що сім’я має народжувати стільки дітей, скількі зможе забезпечити самотужки, а не чекати що їм всі винні дати чи заплатити.
Так ми ж і обговорюємо ситуацію, коли рішення приймають за сім´ю. Якщо держава вимагає - мусить давати. В то якось в один бік
Злючкакусючка• 21 мая 2024
Ответ дляAlex_Kri
А кто будет подписывать этот закон ? У нас есть президент? 🤣
Zelenkа• 21 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Тож вже другий день, як гелітимний
musilda• 21 мая 2024
Ответ дляJulliK_
Так и самое главное - от кого будут рожать? Если мужиков не останется такими темпами
Мигрантов пустят и тем самым двух зайцев убъют
Оксана-004e• 21 мая 2024
Опять многодетные и пенсионеры в дамках, только к ним никаких претензий
Оксана_12• 21 мая 2024
Ответ дляSolnet
А чего все так нервничают? Здесь же хвастаются, что официально получают минималку. И большинство счастливые мамы двух ангелочков. Ну и при этом у всех доход не меньше 100 тысяч грн. Так в чем проблема заплатить 40 грн налога? Это же пыль. Даже кофе не купишь.
Здесь же богатые люди сидят! Один поход в магазин- 5 тысяч грн тратчт и ничего не купили
Проблема в тому, що ще в ліжко людям не лізли, шакали.
Espresso_caffe• 21 мая 2024
Ответ дляАnnеt
Труха написала:
От лише ініціатор – нардеп Гривко, який регулярно пропонує якусь фігню 🤷‍♂️

Фигня 100%-я.
запомним эту рожу
бывший менеджер по продажам из Чернигова
Злючкакусючка• 21 мая 2024
ИзвинитИ . А можно вопрос ?
Шо по ЛГБТ , так обожаемых властью ? Это же прямое нарушение их прав 🤣
DianaDee• 21 мая 2024
Ответ дляKateSavch
Вирішили жити для себе - маєте платити за це. Цікаво, як отакі ’чайлд фрі’ уявлять своє майбутнє? Діти це майбутня рушійна сила економіки, робіткики в усіх сферах, платники податків. Якщо буде багато бездітних старих та мало молоді - то це буде катастрофа в першу чергу для вас. Молоді платники податків не будуть обслуговувати інтереси натовпу старих чайлд фрі. Ви не отримаєте ні копійки соціальної допомоги, ні пенсії, ні субсидії, ні медичної допомоги, нічого. Бо країна сколапсує в демографічній кризі.
типовий зомбі
Вероника-2014• 21 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Совок переплюнут .

Да, но при этом женатые и замужние, а не все
Zelenkа• 21 мая 2024
Ответ дляEspresso_caffe
запомним эту рожу
Я не поняла, в Чернігові гопників немає? Нам з БЦ знову своїх відсилати? І ніхто не ввалить від душі, таке рило, пацюків бити
Вероника-2014• 21 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
ИзвинитИ . А можно вопрос ?
Будут усыновлять
Вишневка• 21 мая 2024
Славно придумали ,но не совсем продумано до конца . Не охватили огромный пласт населения под названием пенсионеры ! Недосмотр со стороны нашего государства , а может даже и вредительство ! Развелось их что то очень много . Пусть платят ! Посмели жить после пенсионного возраст . Предлагаю всем пенсионерам , старше 65 лет платить податок на возраст ! Каждый год + один процент от пенсии ! А тем , кто старше 70-ти и посмел дожить до такого возраста - отправить в трудовые лагеря , чтоб не повадно ! Но обязательно не забыть сделать поправку к такому закону : родители депутатов к этой категории не относятся .
Solnet• 21 мая 2024
Ответ дляolga_lk
Какие садики? Здесь же все в декрете и занимаются детьми. И упаси боже отдать квіточку в детохранилище к чужим теткам!
Украина богатая страна! Вон сколько женщин могут сидеть дома и не работать и воспитывать детей!
Букет троянд• 21 мая 2024
Ответ дляЛизочек
А дышать ещё можно бесплатно?
Ваш же казали. В Україні не можна просто так дихати.
Espresso_caffe• 21 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
ИзвинитИ . А можно вопрос ?
лгбт будут доплачивать фин помощь
Злючкакусючка• 21 мая 2024
Ответ дляБукет троянд
Когда они назвали людей ресурсом , уже стало ясно , что отношение как к вещам , а с вещами можно делать всё, что хочешь . Вот они и делают , люди сами виноваты , что хавали и хавают любую дичь . Поэтому дальше будет только хуже .
Espresso_caffe• 21 мая 2024
Ответ дляZelenkа
так он в Киеве уже сидит в ВР
і за державні кошти оце все створює
Букет троянд• 21 мая 2024
Так а господарство не хочет давать квартирки как при советском союзе? Ну чтобы молодежь не копила на покупку жилья, а сразу занималась по сути деторождением. А?
Они что там наркоманы?
Zelenkа• 21 мая 2024
Ответ дляEspresso_caffe
так он в Киеве уже сидит в ВР
і за державні кошти оце все створює
Все частіше згадую слова бубочки ’я – ваш вирок’
Букет троянд• 21 мая 2024
Ответ дляVitamina1407
Які вони там всі кончені просто 😁А над підорашою сміялися. В нас таке саме
В нас уже хуже
Ева05• 21 мая 2024
Людям в возрасте 40-50 срочно нужно будет рожать второго, третьего ребенка, чтобы не платить налоги??
С ума там посходили.