Дівчина заглядєніє• 21 мая 2024
Штора жалюзи плиссе из Икеа. Чем закрыть окно от солнца?
Девочки, может кто видел вживую или пользовался? Нужно закрыть одно окно от солнца, не блек аут, просто приглушить. Чем то недорогим. Или можете посоветовать что то с простым креплением и недорогое?
Чу Ча• 21 мая 2024
я купила темно серые тут на кидстафе - норм. для тех, кто просыпается в 4 утра от солнца
Дівчина заглядєніє
• 21 мая 2024
Ответ дляКриниця щастя
Ми на роботу купили, ніби нічого такі
дякую.вони на чому кріпляться?
Дівчина заглядєніє
• 21 мая 2024
Ответ дляЧу Ча
такие же?
Великий сатирик• 21 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
дякую.вони на чому кріпляться?
На липкой ленте
Криниця щастя• 21 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
дякую.вони на чому кріпляться?
Двосторонній скотч, до вікна. Знизу липучка
Капуста Маша• 21 мая 2024
Покупала на балкон только цвета морской волны. Они плотнее, думала будет лучше.
Мне не понравились. От ветра, если квозняк, они бьют по окну, их колышет и поднимает , отчего солнце все время на балконе было.
Если на окно, то думаю норм будет. Бюджетный вариант.
Мне понравились жалюзи которые вставляются в рейки и ездят вверх вниз. Они не будут от сквозняка хлопать.
Чу Ча• 21 мая 2024
Ответ дляКапуста Маша
у меня был опыт с жалюзи на рейках. Но к сожалению оказалась одноразовая вещь ( от солнца пришли в негодность за год), но цена ...
БоВжеВільна• 21 мая 2024
У нас точно такі, але темні. Надоїдає піднімати вранці, то часто наша спальня стоїть тижнями затемнена. Але прохолоду забезпечують.
Чу Ча• 21 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
такие же?
да, только цвет графит. посмотрите объявления тут. цена одна, ну может на 50 грн. дороже.
Капуста Маша• 21 мая 2024
Ответ дляЧу Ча
Ясно.
Я купила ткань и пошла шторы в итоге. У меня балкон полностью застеклён, летом там страх - плитка нагревается и вместо прохлады от балкона в квартире жар.
Говорят это лето будет +40 😢 это чокнуться можно будет.
Грибной_Дождик• 21 мая 2024
Дівчина заглядєніє
• 21 мая 2024
Ответ дляЧервона ікорка
В мене такі з ікеї, якістю і функціональністю задоволена.
О! Це ж такы самы на липучках теж?
Дівчина заглядєніє
• 21 мая 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
В мене ікеївська дуже подобається така римка, на мій смак більш затишна ніж гофре.
таку теж дивилась. Але мені треба так, щоб кріпилися просто. Зверху тюль, штор немає і не планувалося, але сонце влітку з тієї сторони ну вже занадто світись зранку, тому треба щось простеньке на літо і щоб як набридне - зняти, потрібні вони лише на літній період
Клин_Кляйн• 21 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
О! Це ж такы самы на липучках теж?
Нормальна штора, у нас така як у вас в старпості. Другий рік на сонці, поки нормально, від сонця захищає. Але вона краще для глухих чи тих, що ви нечасто відкриваєте вікон, для відкидних не підходить, не тримається((
Клин_Кляйн• 21 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Цю і дитина причепить і розмір підгоне))
Дівчина заглядєніє
• 21 мая 2024
Ответ дляКапуста Маша
Ясно.
У меня на всех балконах рулонные тканевые шторы, то отлично затемняют. Квартира на верхнем этаже и солнце летом шпарит во всю. Но на это окно все никак ничего не придумаю. Рулонные обычные не хочу, наверное, некуда их там крепить
Leonka Boo• 21 мая 2024
О, я на такі на Аліекспрес дивилася днями, за монети зі знижкою можна брати. Відгуків багато з фото.
Не знала, що в Ікеї таке теж є.
Цибулька зла• 21 мая 2024
Дуже актуальна тема для мене)
Хочу перїхати вже у нову квартиру, проте багато що не закінчено і на вікна потрібно щось придумати але з простими кріпленнями
Червона ікорка• 21 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
О! Це ж такы самы на липучках теж?
Ми її трошки надійніше закріпили, бо вона не легка здається що наліпка не витримає
Червона ікорка• 21 мая 2024
Ответ дляLeonka Boo
Не знала, що в Ікеї таке теж є.
В Ікеї вони зовсім інші, набагато якісніші
Leonka Boo• 21 мая 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Ну звісно
Платье Длинное бальное• 21 мая 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
У мене на відкидному третій рік, нормально тримається.
Дівчина заглядєніє
• 21 мая 2024
Ответ дляЦибулька зла
Дуже актуальна тема для мене)
Тоді ще в юску гляньте Ролета SENJA. Вони не на багато дорожчі, але мені здається, що трішкі зручніші, як раз ще на них натрапила щойно)
Дівчина заглядєніє
• 21 мая 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
а як вона кріпиться? Сверлити треба?
Клин_Кляйн• 21 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
а як вона кріпиться? Сверлити треба?
Клеется, без сверления