Доведеться іхати автобусом, перевізник запевняє що затпимрк не має, а як все насправді, Хто останіми днями іхав, як довго проходили кордон?
ksusha1155• 21 мая 2024
Автобуси окремою чергою, останній раз 8 годин стояли, казали що це +- середній час
Kolibri_18• 21 мая 2024
Їхала з суботи на неділю, зайняло 9 годин пройти кордон.
але мій рейс навіть перенесли, бо попередні автобуси вибилися з графіку, т.як стояли по 14 годин