vasilek5050• 21 мая 2024
Ответ дляoboeva
Автор,вы настолько потрясены,что решили об этом всем рассказать,не утерпели?)
Що тут такого?
Ответ дляoboeva
Решила уточнить у местных
А про что темы создавать? Про мобилизацию?налоги?3й майдан? Или какой там сейчас ’порядок денний’ у раша ботов?
Ответ дляoboeva
та действительно,сенсация
А ваши вопросы про памперсы,надо понимать,сенсационные
?
Ответ дляKozaNostra_I
Какая нищета, ужас.
Ну да,все дома со стеклопакетами( были до прихода русни), со спутниковым тв...то ли дело в раше,да? Где улицы неасфальтированные с ямами в рост и туалеты В ГОРОДАХ на улице.
Ответ дляrybka21
Суржикомовний
Як вся Харківщина
Нічого поганого в діалектах немає.
Але це український світ,а не русский мир
Ответ дляLena-Lena12
А що вас дивує? Ви ж чуєте бабусю на відео?
Дивує бо постійно тут всі розповідають,що Харківщина,то майже раша
Ответ дляdulenok
Он такой же украиномовный, как и вся Украина
Крым,Донецк так же?
Ответ дляВеточка сакуры67
У нас в Харьковской области одно село может быть русскоязычное, а рядом, буквально 20км україномовне. Так и маленькие города
Цікаво,чому так склалося?
Ответ дляЕленнн
та й кияни часто також. а що ви хотіли, маючи в анамнезі багатовікове викорінювання та обсміювання як самої мови, так і людей з села ,де ця мова ще зберігається.
малесенський приклад- в усіх школах було - вчительці рос.мови-значна доплата ,укр-немає. І часто,рос.мову знаємо набагато краще.
я 69 року, якраз застала ті часи.. а зараз-наслідки.
В нашому обласному центрі з 34 шкіл лише 3 були з українською мовою викладання.
Ответ дляСИРЕЛИ
давненько мовного срачу не було ... що ж вам не йметься ?
А срачі мобілізаційні щодня вам подобаються?
Ответ дляvinika
Багато, це не значить там жити
Слава Богу,не доводилося.
Сподіваюсь,що і не доведеться там жити.
Ответ дляAllbina
А Ви інтерв´ю з сіл біля Білгорода бачили? Бабусі українською говорять, чи суржиком.
Ні,не бачила
Ответ дляАноним Первый
Так, я знаю про це. Пишу тутешнім рашисткам, щоб розуміли, що приграничні регіони росії, не така вже й раша, а на справді Україна, яку колись віджали москалі.
Ответ дляTammy21
По гарячих слідах влаштовуєте градацію людей.
Це може і не бути вашою ціллю, але ви не можете не розуміти як це буде сприйнято. Все це вже проходили. І не раз(
Ніякої градації я не влаштовую.А, навпаки, приємно здивована,що Харківщина, виявляється, україномовна.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я вірю, що ви це ненавмисно, і вірю що радієте укр. мові, але після кадрів то прям біль. Плювати якою мовою ті люди розмовляють. Їх головне зараз вивезти.
Lena-Lena12• 22 мая 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Дивно. Я вперше таке читаю про Харківщину. Маю знайомих звідти, чудово спілкуються українською. Але Харківщина велика, не виключення, що й російську там знають.
KozaNostra_I• 22 мая 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Стеклопакет для вас признак финансового достатка? мда
Ответ дляJulliK_
Разосрать не получилось, да автор?
Как дела в Слаянске?
Ответ дляTammy21
Так,але більшість не поїдуть і це вже перевірено не раз.
Вони готові вмерти в своїй хаті,а їхати і врятуватися не хочуть.
Ответ дляLena-Lena12
Ми всі російську знаємо.
Питання в тому,якою мовою людина спілкується в побуті-та їй і рідна.