L-i-s-a-92af• 21 мая 2024

Вовчанськ україномовний?

https://youtube.com/shorts/Yl2tKavlof8?si=pWzpW8gj...
автор L-i-s-a-92af • 21 мая 2024
На відео всі жителі говорять українською.Вовчанськ україномовний?
Думала,що на кородні з росією всі села ’ русскоязычные’.

автор L-i-s-a-92af • 21 мая 2024
rybka21• 21 мая 2024
Суржикомовний
Як вся Харківщина
Lena-Lena12• 21 мая 2024
А що вас дивує? Ви ж чуєте бабусю на відео?
vinika• 21 мая 2024
Думать не ваш конек. В Донецке много кто до сих пор на суржике
Brichka_04• 21 мая 2024
Пожилые люди даже в Белгородской области на украинском разговаривают. Тем более сейчас многие стараются в принципе на украинском разговаривать
dulenok• 21 мая 2024
Он такой же украиномовный, как и вся Украина
автор L-i-s-a-92af • 21 мая 2024
Ответ дляLena-Lena12
Так,тому і дивуюся,бо тут постійно просувають думку,що Харківщина то ’ ісконно російскіє зємлі’ і всі вони ’ русский мир’ чекають і говорять по-російськи.
Веточка сакуры67• 21 мая 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
У нас в Харьковской области одно село может быть русскоязычное, а рядом, буквально 20км україномовне. Так и маленькие города

Nataliiazp• 21 мая 2024
Суржик, в принципе как и везде наверное в областях. Областной центр русскоязычные, а область - суржик
автор L-i-s-a-92af • 21 мая 2024
Ответ дляvinika
З Донцькими я багато в своєму місті спілкувалася і ЖОДЕН українською не спілкується в побуті.
rybka21• 21 мая 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Хто це просуває
автор L-i-s-a-92af • 21 мая 2024
Ответ дляrybka21
Хто це просуває
Подивіться тут теми постійно
rybka21• 21 мая 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Подивіться тут теми постійно
Хоч одну покажіть
4erepashka• 21 мая 2024
Ответ дляrybka21
Суржикомовний
Як вся Харківщина
і Белгородщина
Еленнн• 21 мая 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
та й кияни часто також. а що ви хотіли, маючи в анамнезі багатовікове викорінювання та обсміювання як самої мови, так і людей з села ,де ця мова ще зберігається.
малесенський приклад- в усіх школах було - вчительці рос.мови-значна доплата ,укр-немає. І часто,рос.мову знаємо набагато краще.
я 69 року, якраз застала ті часи.. а зараз-наслідки.
rybka21• 21 мая 2024
Ответ для4erepashka
і Белгородщина
А них навіть район є - Крейда
мария 84• 21 мая 2024
А это имеет значение? Человеком нужно оставаться, в первую очередь. Мне фиолетово, на каком со мною говорят, на том и отвечу, не делая демонстративно ’фу’ , как некоторые
Nataliiazp• 21 мая 2024
Ответ дляrybka21
Хто це просуває
Похоже автор. Ни разу не видела здесь таких тем, ни про Харьков, ни про другие города.

FireKitten• 21 мая 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Були якісь відоси з рашки, то там бабця бадьоро так українською жалілася як їй врожай сарана пожерла. То ж по той бік кордону також є україномовні села :)
peti• 21 мая 2024
Ответ дляЕленнн
В нас в школі російську мову викладала вчителька української. Взнали це після закінчення школи.
СИРЕЛИ• 21 мая 2024
давненько мовного срачу не було ... що ж вам не йметься ?
vinika• 21 мая 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Багато, це не значить там жити
JaSonechko• 21 мая 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Російською
По-російськи - русіцизм
Tammy21• 21 мая 2024
Ви розумієте що саме ви робите зараз?
Allbina• 21 мая 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
А Ви інтерв´ю з сіл біля Білгорода бачили? Бабусі українською говорять, чи суржиком.
Аноним Первый• 21 мая 2024
В мене однокласник був, його бабка жила у воронежу, то він завжди розказував, що вона українською розмовляє ціле життя.
oboeva• 21 мая 2024
Автор,вы настолько потрясены,что решили об этом всем рассказать,не утерпели?)
fishcka• 21 мая 2024
Ответ дляАноним Первый
це не дивно, кілька українських регіонів перевели в рсфср, в тому числі Білгород, Вороніж, Курськ
Аноним Первый• 21 мая 2024
Ответ дляfishcka
Так, я знаю про це. Пишу тутешнім рашисткам, щоб розуміли, що приграничні регіони росії, не така вже й раша, а на справді Україна, яку колись віджали москалі.