Капитанша• Изменено 22 мая 2024
Допоможіть розібратись у тому що відбулося. Коханий.
Дівчата потрібна ваша допомога, є я і коханий чоловік, йому 32 мені 25, активно кликав жити разом буквально наголошував на цьому бо в моїй області важка ситуація і акцентував переваги в тому що в нього є гарні фінансові можливості наразі утримувати нас удвох і так і нам самим і нашому коханюю краще і фактично вмовив почати з ним жити. Тепер коли переїхала і ми прожили 5 місяців разом почалось: Те не їж, це не купуй, в мене нема стільки грошей, це не так кладеш, це не так готуєш і т.д. Постійні дорікання мені у чому завгодно, але найчастіше саме у грошах та попрікання грошима, тим що оренда і коммуналка дорога і їжа теж і усе інше і взагалі я іноді боюсь кави при ньому собі налити бо каву роблю з цукром 1 ложкою, і навіть з цього приводу він біснується, бо цукор то типу дорого і шкідливо :) Мушу зауважити що зараз така лиха ситуація що я дійсно не в змозі утримувати себе сама перебиваюсь тимчасовими підробітками яких вистачає максимум на їжу та ліки для нас двох, але ж...коли до переїзду ми жили окремо і він іноді був у мене в гостях то бачив що я купую, і так далі і неначе йому все подобалось. А зараз я почуваюсь у відносинах з ним як у пастці тепер і піти немає куди. От що зараз пійшло не так? Я перестаю розуміти проблема у мені чи у чомусь ще? Хто мав такий досвід? Як поговорити про це з ним але так щоб не посваритись? Дякую.
Мишка-шалунишка• 22 мая 2024
Работу ищите, а не разговоры разговаривайте. Вы его раздражает, к сожалению. Ну, или он просто абьюзер
Роздратована шкіра• 22 мая 2024
Я би на вашому місці пішла від нього. Ви ще без дітей та не одружені і він Вас так пресує, а що далі буде, автор?
Ужгород• 22 мая 2024
А за что вы его любите? Про хорошее напишите) а если ребенок родится, пеленки вместо памперсов скажет использовать, согласитесь?
ежик_на_скутере• 22 мая 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
то баба-фантазерша очередная.сегодня коровам хвосты раньше докрутила, и пошла на остановку инет ловить
Роздратована шкіра• 22 мая 2024
Ответ дляежик_на_скутере
Удалено администрацией...
Чому одразу троль? В житті і не тільки таке буває.
фан L.O.S.T.• 22 мая 2024
Допустим, он не просчитал каково это жить вместе и сколько это обходится, вот теперь спохватился. Еще вариант что он к вам остыл, а когда человек больше особо не нужен то жалко ему ту ложку сахара (сахар свой а человек чужой)
Капитанша
• 22 мая 2024
Ответ дляУжгород
До переїзду був дуже классний чоловік, гарно поладили, схожі погляди на життя і людей, казав як бачить майбутню родину, що хоче дружину і дітей, романтика та щира любов була мабуть як і у всіх відносин на почтаку, з ним можна було поговорити про будь що, дуже допомагав і фізично і морально під час обстрілів, допомагав поремонтувати двір трішки і таке інше, але варто було мені переїхати до нього то людину як підмінили...іноді під час сварки говорить що на його думку я погодилась з ним бути через те що знала що до нашої області дійде фронт і мій будинок частково буде зруйновано, мені дуже огидно вже таке від нього було почути і я замислилась бо це не так, вже є думки повернутись до своєї області і ночувати у тій розбитій хаті доки літо (((
Роздратована шкіра• 22 мая 2024
Ответ дляКапитанша
Яка область?
Латвийские_Номера• 22 мая 2024
Вообще люди встречаются и живут вместе для того, чтоб понять, стоит ли создавать семью, подходят ли они друг другу. А у нас почему то если живут вместе, так уже трагедия если не уживаются.
Чеширская кошечка• 22 мая 2024
Чем вы больны, что регулярно тратитесь на лекарства для двоих?
Латвийские_Номера• 22 мая 2024
Ответ дляКапитанша
Хата именно разбита ?
Какой город?
фан L.O.S.T.• 22 мая 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Автору теперь идти некуда вот у нее и трагедия. Мужик ее тоже вроде как выгнать не может но она его раздражает - замкнутый круг
Латвийские_Номера• 22 мая 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну не получилось с мужиком, бывает. До него же где-то жила.
Нужно не за мужика цепляться, а думать, что делать дальше.
Завжди мало• 22 мая 2024
Ответ дляКапитанша
Автор, Вам треба робота. Уявіть на секунду, що завтра він Вам покаже на двері. Що робити? Куди б Ви подалися? Де жили? Що їли?
Не провалюйиесь зараз у жертву, шукайте де і за що жити саме зараз. І коли соломку підстелете, йдіть не озираючись.
месяцкие• 22 мая 2024
Автор, вам дерьмоед какой то попался. Собирайте вещи и езжайте за границу, лучше уж там начинать жить с нуля, чем с этим ущербом жить.
Сама не знаю• 22 мая 2024
побачили- їдьте назад. і я би не поїхала до чоловіка на зйом. нема свого житла? досвідос. ви одна,без дітей. Навіщо вам 25-річній старе нещастя? 7 років різниці,ще й бідне.якби хоч заможний був.... Їдьте закордон,правильно вам радять.там почнете з нуля,і нормальну пару знайдете. і якщо ви зі своїх копійок ще ліки купуєте на двох,то це треш. не витрачайте все під ноль,відкладайте,бо лишитесь з голою сракою. він вам ніхто. вам треба своя фін.подушка.
Капитанша
• 22 мая 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
ви дуже категорично помиляєтесь я з ним не погоджувалась їхати, навіть коли отримала поранення ніг осколками стекла я жила вдома бо мені дуже важко переїздити саме через відсутність гарних грошей та можливостей, і хронічних хвороб, я бі ніколи не поїхала з дому якби людину не кохала і не довіряла їй так як якому, тому в плані кохання так для мене це страшна трагедія, не так болить зруйнована батьківська хата як те що чоловік якого я обожнюю більше життя почав так до мене різко відноситись (((
фан L.O.S.T.• 22 мая 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Да, нужно думать или уже если некуда идти и не хочется то сидеть и делать так чтоб этому было не слишком тяжело.
оксюморон• 22 мая 2024
Так а вы пишете что ваших подработок хватает на лекарства и питание вам двоим? То есть вы покупаете продукты или я что то не так поняла ?
фан L.O.S.T.• 22 мая 2024
Ответ дляКапитанша
Если вы не соглашались ехать то как же вы в конце концов с ним оказались в жилье что он снимает? Про любовь уже забудьте - завяла та любовь что у вас что у него. Думайте что вы сейчас висите частично обузой на шее у человека которму с вами некомфортно и которого вы раздражаете
всегдаДаДа• 22 мая 2024
Ответ дляКапитанша
Уезжайте. Скорее всего абьюзер, они все заливают сначала люблю трамвай куплю, а потом начинается. Попробуйте в другой город где шансов найти нормальную работу больше, уж лучше с соседкой снимать комнату чем с таким г, извините.
Фоточки нема• 22 мая 2024
Вы его раздражаете. Мне кажется, он по каким-то причинам уже жалеет, что предложил вам съехаться. Но выгнать вас еще не готов. Поэтому ищите срочно работу и съезжайте сами, а пока старайтесь не раздражать его, ибо выгонит(((