Стрекоза любви• 23 мая 2024

Брат в «Резерв+» у розшуку.

Оновив дані. До цього на обліку не стояв. Є лише приписне. Вік мобілізаційний.
Що головне, повістку не давали.
В інеті знайшла, що може бути помилка. Але обовʼязково зʼявитися до ТЦК треба.
По здоров’ю, по обставинам немає відстрочки.
Що б порадили далі робити? Якщо не йти зараз, то скільки чекати?
liss• 23 мая 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Мій знайомий пішов в тцк , відправили з роботи, бо мали зробити бронь. Сказали пройти медогляд, пройшов, 23 на навчання. З сьогоднішнього дня вдома не живе, на роботу не ходить-переховується.
Моего знакомого в пикап впихнули в Одессе , 10 дней потом мурыжили по областям . Вырвался , сейчас все бросил где то скрывается . Прессонули так что служить точно не пойдет ((
yanus6ka• 23 мая 2024
Ответ дляliss
Бачите, в тцк також всі різні.
Моєму чоловіку після отримання повістки дали місяць на вирішення робочих справ, тоді вже влк пройшов
Kidstaff Bot• 23 мая 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff