ЯсноВидящая• 23 мая 2024
Ви тупили на дорогах на старті свого досвіду?
Розкажіть, будь ласка, щоб трішки мене підбадьорить.
Права в мене лежали 5 років, я не їздила. Планую брати заново інструтора, визубрила правила і дивлюсь купу відео на ютуб дорожніх ситуацій. Боюсь сідати за кермо страшенно, але дуже треба. Готова пару місяців щоденно відкатувать з інструктором аж поки він не скаже, що я годна для цієї справи.
Але ж де взяти впевненості у собі?
Здається, я на дорозі забуваю все на світі і ноги тремтять, спина мокра.
У вас була невпевненість? Помилки?
Як реагували інші водії і чи не набив ніхто цимбал?
Але ж де взяти впевненості у собі?
У вас була невпевненість? Помилки?
Все і одразу• 23 мая 2024
Конечно))) это нормально тупить в начале, быть обпипиканным с ног до головы и даже обматеренным особо нервными. Что поделать, нужно пройти этот путь)
Творческий типаж• 23 мая 2024
Звичайно
Було таке відчуття, що з моїх вікон стирчать мої рога оленя
Але я розуміла, якщо не переборю себе, їздити не буду.
За два роки я вже професіонал))) мене не лякають ніякі міста чи навіть країни
Поторописька• 23 мая 2024
Я тупила на перекрестках, тупо останавливалась включала аварийку и собирала мозг в кучу, а с регулировщика и до сих пор туплю, недавно мне подошёл и популярно объяснил, не помогло
Верочка 100%• 23 мая 2024
Інструктор з вас викачає гроші.
Краще йдіть до психолога.
Працюйте над собою.
Краще йдіть до психолога.
Працюйте над собою.
Все і одразу• 23 мая 2024
Ответ дляПоторописька
С регулировщиком тупят даже опытные, особенно если с ним почти не пересекался) потому что а) забыл б) они машут руками как хотят, совсем не так как в учебнике по пдд)))
Люблю пиво• 23 мая 2024
Ответ дляВсе і одразу
вони машуть так щоб було зрозуміло :)
ЯсноВидящая
• 23 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Звичайно
Це додає трохи впевненості. Дякую
ЯсноВидящая
• 23 мая 2024
Ответ дляDjacmin
Только учусь. Было 4 урока, Туплю по черному. Мне кажется, я никогда не научусь водить ((
У мене був жахливий і дуже нервовий інструктор.
Він мене на першому занятті питав ’ скажіть чесно, вас чоловік заставив?’
А чоловік ні сном ні духом
Тю, звісно тупила. Мої права теж 5 років лежали, чудова жінка інструктор посадила за кермо за 4 уроки й сказала прекрасну фразу: Ви можете тупити стільки, скільки Вам треба, щоб зрозуміти, як БЕЗПЕЧНО вчинити в тій чи іншій ситуації. Вмикате аварійку, зупиняєтесь і думаєте скільки треба. А ті хто бібікає - обʼїдуть. Якось була виіжджала з вузького двору, там і не початківцю складно. І можна лиш по колу, один за одним, тобто я перегородила виїзд. І да, поспішав там виїхати один, з бібікалкою. Вийшла, питаю: ви реально думаєте що від вашого бібікання мені буде швидше й легше виїхать. Будете продовжувать, я взагалі тут на півдня сяду плакати, то підете пішки
ЯсноВидящая
• 23 мая 2024
Ответ дляПоторописька
І навіть не оштрафували ні разу?
Регуліровщик я по віршику запамятала
Все і одразу• 23 мая 2024
Ответ дляЛюблю пиво
вони машуть так щоб було зрозуміло :)
А выходит наоборот)))) я когда впервые увидела эти дикі танці регулировщика, мне хотелось включить аварийку и просто уйти, потому что я вообще не понимала шо оно происходит и мне повезло первой стоять))
ЯсноВидящая
• 23 мая 2024
Ответ дляT_Sp
Мені здається у морду можуть набити в такій ситуації.
Ви смілива
сЛАдКОежКА• 23 мая 2024
У вас автомат? Если да, то слава богу, тупить и бояться будете мало и недолго. Все тупили, автор.
ЯсноВидящая
• 23 мая 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Так, буде тільки автомат.
Хочу піти спочатку попробувать чи я на щось годна, а тоді купувать машину
Ответ дляЯсноВидящая
Ви смілива
Не можуть бо далі йде дзвінок до поліції, особливо як є свідки. Всі це знають. Не треба боятися. А від ору головне не брати в голову, хай оре, то ж в нього тиск і на крок стає ближче до інфаркту
ЯсноВидящая
• 23 мая 2024
Ответ дляT_Sp
Як ви вчились паркуватись,щоб не задіть нікого?
Це нормально 10 разів вийти з машини і примірятись?
Боже, мене точно хтось наб´є. Зараз люди такі нервові , а паркомісць так мало і вони такі вузькі
Ответ дляЯсноВидящая
Так, буде тільки автомат.
Та ну) я машину купила й навіть виїхати на ній з салону не вміла, забирав друг (можна драйвер на крайняк). А потім інструктор вчила мене на моїй машині, без педалей
ЯсноВидящая
• 23 мая 2024
Ответ дляT_Sp
Яке буьо ваше перше авто?
Поторописька• 23 мая 2024
Ответ дляЯсноВидящая
І навіть не оштрафували ні разу?
Регуліровщик я по віршику запамятала
Нет, вообще нет штрафов, права получила в 2009 , 2 недели назад первый раз встретилась с регулировщиком, ещё и за границей, как назло первая стояла, он мне спокойно все объяснял и долго, меня там все возненавидели, объяснял что надо и что нет
ЯсноВидящая
• 23 мая 2024
Дівчата, я така вдячна вам за підтримку.
Для мене так важливо сісти за кермо.
Я нарешті зможу вийти на роботу, або народжу третю дитину. ще не вирішила перше чи друге, але щось одне буде 🤣 чоловік не знає поки ні про один, ні про другий намір. Як і про те, що я планую сідати за кермо і в мене буде машина.
Всім дякую!
Для мене так важливо сісти за кермо.
Всім дякую!
ЯсноВидящая
• 23 мая 2024
Ответ дляПоторописька
Якою мовою з вами регулювальник спілкувався? Ви його розуміли?
А якщо віршик розказать
’ если палка смотрит влево проезжай как королева’ і тд))) цікаво що він би подумав про мене
А якщо віршик розказать
ГугелП@лАмался• 23 мая 2024
Выбирайте инструктора с которым будет конфортно и который придаст вам уверенности. Я пока училась сменила 4 или 5. Уроки берите по 2 часа: час езды мало, больше 2 часов очень тяжело поддерживать концентрацию. Главное сфокусироваться на своих ощущениях и на том, что придает вам уверенность. Я училась на механике, долго и так и не освоила особо, один из инструкторов постоянно придерживал мне сцепление - потому я так и не научилась его ловить. И таких моментов много, вы сами должны чувствовать где у вас пробелы, а где все ок.
А страх, быдло, нервные торопыги и тупняк на дорогах повсеместно - и вам как новичку простительно, забейте на машины вокруг первые занятия - пусть объезжают кому надо, вот просто отсекайте все шум за пределами авто. Первые занятия берите уроки рано утром в выходные - машин меньше, научитесь держать полосу и оценивать обстановку вокруг себя тогда можно врываться и в часы пик - даже быстрее научитесь. Удачи!
Міряно-переміряно• 23 мая 2024
Ответ дляжижифреймут
Тю, сигнали и шо?!
Все тупят вначале.успокойтесь и вперед)
Смотря как тупить. Недавно мне одна с наклейкой ’у’ выскочила на главную,подрезав. Причём в машине была с подругой и весело ржали. Мой сигнал её не смутил. Так ладно,я ж не против чтоб они где-то самоуничтожились,но зачем же за мой счёт например? Тупить на дороге-езди на маршрутке.
Дорога это ж не видеоигра.
Міряно-переміряно• 23 мая 2024
Ответ дляВсе і одразу
Это не нормально. Если вам сигналят значит вы допускайте серьёзные ошибки. Хотя бы в крайней правой полосе едьте вначале.