Крайня невістка• 23 мая 2024

Скринінг 1 триместру - знижений показник PAPP-A

Зробила скринінг 1 триместру, термін 12.6 (по узд 12.1). УЗД в нормі, але прийшли результати аналізу і PAPP-A нижче норми - 0,857 (референтні значення для 12т 1.332 - 5.328). ХГЛ вільний 23,08, норма. Звичайно, що має інтерпретувати результати лікар, але записана на понеділок, до того часу хотілося б якоїсь ясності. Не до кінця розумію, що означає цей показник. Скрізь пишуть про підвищені показники, а що, якщо нижче норми. Буду вдячна за відповіді, хто знає.
Рассказница• 23 мая 2024
Вам в комплексі з УЗД повинні були розрахувати МоМ та ризики. А просто абсолютні значення ні про що самі по собі не говорять.
Сметчица• 23 мая 2024
Покажіть результат.
Полюю на дрони• 23 мая 2024
Низкий папп говорит о плохой закладке плаценты, что в будущем может аукнуться ранним старением плаценты, нарушением кровотоков, задержке развития, и даже потере беременности.

Риски преэклампсии вам расчитывали? Plgf?

Обязательно обратитесь к гематологу, проверьте кровь, мутации тромбофилии и афс, как можно скорее. Скорее всего вам для профилактики назначат аспирин (и возможно что-то ещё, в зависимости от результатов). Узи с доплерометрией каждые 2-3 недели обязательно, держать на контроле.
Какие значения pi артерий на узи?
автор Крайня невістка • 23 мая 2024
Ответ дляРассказница
MOM PAPP-A 0,436, більше ніяких розрахунків немає, можливо пізніше пришлють 🤷🏼‍♀️
автор Крайня невістка • 23 мая 2024
Ответ дляПолюю на дрони

Какие значения pi артерий на узи?
Дуже дякую за відповідь.
Більше ніяких розрахунків наразі немає. Я сама собі розрахувала ризик прееклампсії на The Fetal Medicine Foundation, результат 1 на 105, ризик підвищений.
Pi артерій права 2.10, ліва 1.84, середнє 1.97
Полюю на дрони• 23 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Дуже дякую за відповідь.
Пи правой высоковат. Обязательно к гематологу.

Вы так по данным риск ПЭ не расчитаете, нужно значение plgf ещё, давление
Полюю на дрони• 23 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Дуже дякую за відповідь.
Если вы сдавали приску, у вас этого не будет
автор Крайня невістка • 23 мая 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Здавала Астраю
Lesik_2013• 23 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Здавала Астраю
Я замовляла Астраю з розрахунком, мені одразу все описане прийшло
Lesik_2013• 23 мая 2024
Занижена медіана PAPP-A