Крию матом страшно• 24 мая 2024
Чи берете з собою дітей на манікюр?
Якщо немає на кого залишити, а садок тимчасово не відвідує? Дитина 5 років. Чи брали ви коли-небудь з собою дитину на манікюр?
Результат:
вже голосів:
75 (64.66%)
Не брала
29 (25%)
Брала
12 (10.34%)
Результат
Видящие_помогите• 24 мая 2024
Ответ дляБелая котичка
А навіщо?
за тем, что не с кем оставить дома, а маникюр обновить нужно
Помаранчова душа• 24 мая 2024
Ответ дляБелая котичка
А навіщо?
Зробити манікюр/педикюр
Чи для чого ходять до майстра манікюру?
Каркуша Клара• 24 мая 2024
Ответ дляПуГоФФка
Вот это точно, что дети все разные. Есть такие, что и в 2 года могут спокойно сидеть час-два возле мамы и ждать ее, смотреть мультик. А есть ,как моя 🤪 не хочет смотреть мультики и сидеть на одном месте , разнесет все на свете. Но может перерастет и лет в 5-6 станет спокойнее
Не станет
как показывает жизнь))
Белая котичка• 24 мая 2024
Ответ дляБЦАшка
Автор, трохи не в тему, але згадалось.
Я колись робила манікюр в майстра на дому.
В неї троє дітей. Одного разу прибіг молодший, вона дістала цицьку і стала його годувати.
Пішла від неї після того, як цей молодший прийшов, надзюрив біля мене калюжу, а середній прибіг з брудною ганчіркою це все витер.
Я не ходила до такого ’майстра’...
Белая котичка• 24 мая 2024
Ответ дляПуГоФФка
О боже, я уявляю цю картину🤣🤣🤣🤣
Все розумію, можливо обставини заставляють так працювати майстра( сидячі з дітьми) але це ту мач 😅
Та які обставини?
Чому чоловік,який зробив дітей не може їх забезпечувати.
Белая котичка• 24 мая 2024
Колись косметолог пропонувала до неї брати дитину ,я звісно все розумію,що вона не хоче втрачати дохід,але коли дитина зламає,якусь дорогу техніку там то платити мені із свого гаманця потрібно буде.
Белая котичка• 24 мая 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Зробити манікюр/педикюр
Чи для чого ходять до майстра манікюру?
Без дітей адекватні люди ходять,в салоні не написано,що в них по сумісності і дитячий садок чи дитяча кімната.
БЦАшка• 24 мая 2024
Ответ дляБелая котичка
Я не ходила до такого ’майстра’...
Так я і перестала ходити.
Перший раз, ну ОК, різне буває.
Але другий раз то був зашквар.
При чому дівчина не робила супер дешево, щоб таке терпіти, ціна в неї була середня по місту.
Старша дитина при цьому була дома і могла придивитись за молодшим.
Я потім перейшла до іншого майстра, в неї теж діти вдома іноді чудили, але вона жила в суідньому будинку, робила дешево і якісно + якщо клієнту потрібно то і в 5 ранку, і в 12 ночі зробить. А ще в неї була чарівна собачка. Вона завжди залазила мені на коліна, поки одну руку мені роблять, я іншою песика чухаю. То була мені чудова собакотерапія.
Нажаль поїхала закордон.
Перший раз, ну ОК, різне буває.
Але другий раз то був зашквар.
Нажаль поїхала закордон.
Белая котичка• 24 мая 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Няня тоді найняти, якщо гроші є на нігті,чому на няню тоді ні раз так припекло робити нігті?
Белая котичка• 24 мая 2024
Ответ дляБЦАшка
Так я і перестала ходити.
Перший раз, ну ОК, різне буває.
Але другий раз то був зашквар.
Нажаль поїхала закордон.
Перший раз, ну ОК, різне буває.
Але другий раз то був зашквар.
Нажаль поїхала закордон.
Це якесь маленьке місто?
Це якось дивно займатися манікюром вдома.
В Києві на таке не натрапляла взагалі
БЦАшка• 24 мая 2024
Ответ дляБелая котичка
Це якесь маленьке місто?
В Києві на таке не натрапляла взагалі
Не маленьке, але і не мілліонник. 300 тис населення
І чому дивно, не всі хочуть витрачати додакткові кошти на аренду.
В другого майстра в квартирі ціла кімната була під кабінет відведена з усіма прибамбахами. Перша дівчина за столиком на кухні робила.
дамаБезСобачки• 24 мая 2024
Ответ дляБелая котичка
Адекватные люди не решают за других как надо. Если салон не против детей - этого достаточно чтобы можно было взять ребенка с собой.
Помаранчова душа• 24 мая 2024
Ответ дляБелая котичка
Ви з якої країни?
Бо для всього цивілізованого світу діти це не перешкода ні для чого!
Белая котичка• 24 мая 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ви з якої країни?
З України
Ну так, якщо дитина поб´є ,щось майстру,то це звісно не перешкода)
Светка-пипетка• 24 мая 2024
Ответ дляВидящие_помогите
ради чего без маникюра? ради того чтобы ребенка не брать с собой?
Ну если у вас спокойный нормальный ребенок, то все ок.
А если нет.
Почему мастера салона и другие посетители должны испытывать на себе неудобства?
Ор, беготня, дергание, капризы ребенка.
От нахер мне это все.
А если нет.
Ор, беготня, дергание, капризы ребенка.
От нахер мне это все.
Белая котичка• 24 мая 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ніде такого не бачила...
Белая котичка• 24 мая 2024
Ответ дляБЦАшка
Ну це м´яко кажучи не професійно.
Светка-пипетка• 24 мая 2024
Ответ дляВидящие_помогите
а я не буду кричать ни первая, ни вторая и никакая, я позабочусь при необходимости о полках. И да, я не вижу проблемы взять с собой куда либо ребенка, если он не кому не мешает. Если кого то триггерят чужие дети, пусть к психологу обратятся, это у ж точно не с ребенком проблема
Нормальные, спокойные, воспитанные дети практически никого не раздражают.
Триггерят дети беспокойные, не понимающие слово нельзя. Которые везде лезут,мвсех достают.
А нормальные спокойные дети нет, не триггерят
Помаранчова душа• 24 мая 2024
Ответ дляБелая котичка
З України
:)) ви якось дуже дивно уявляєте похід до майстра щ дитиною