Белая и пушистая• 24 мая 2024

45 і +. Як ви виглядаєте і почуваєтесь? Чим займаєтесь?

Дівчата, жіночки і пані - кому що ближче))) Кому 45 і більше.
Проста цікавість і щоб відволіктися.
Як ви виглядаєте і почуваєтесь? Чим займаєтесь? Вважаєте себе успішною?
Всім гарного дня і хорошого настрою!
Сало не люблю• 24 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Какая з/п и город если не секрет?
Днепр
Я работаю дома. Примерно 4 часа в день. У меня несколько юрлиц и фопов. 45 тысяч
Видна міленіалка• 24 мая 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Скоро 48 . Фигачу в зале , здоровье такое же как и в 38 , в смысле болячки те же , только добавились гормональные проблемы . А так , полет нормальный
Молодец
Отлично выглядите, далеко не на 48
75В• 24 мая 2024
Ответ дляНу ниче се
Оставьте ее на осень, сейчас она вам только повредит кожу и усилит пигментацию.
Я выбирала по мягкости действия, пользовалась всю осень-зиму-весну чередуя с ретинолом. Чуда не будет, но мне ситуациию контролирует
А как и где его можно купить? В аптеке?
Сало не люблю• 24 мая 2024
Ответ для66сезон666серия
Глядя на свою подружку точно скажу - лучше внучку))
Ну в ее случае внука)
Пришла поигралась и... пошла домой к мужу.
100%
Это как свой ребенок, только не надо ночью кормить, водить в сад, в школу. Играйся - и получай удовольствие
Наигралась - сдала нянькам и пошла красивая домой. А эти двое пусть по врачам водят, в сад, уроки делают, на спорт водят))))
Видна міленіалка• 24 мая 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Лояльные, потому что не живут с ними)
У меня подросток 14 лет, уххх. Терпения иногда не хватает)))
Та ну
У меня двое, один уже взрослый. Вторая как раз входит в подростковый возраст, ещё и холерик
Полет нормальный
А у свекрови с внуками вообще все супер - свекрови 75
75В• 24 мая 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Ви виглядаєте молодшою, хіба це не круто? Я про хвороби не писала, але я теж каліч ще той))) Жовчний видаленний, травма ноги, нирки пієлонефріт. Я ще і люблю всякі бади пити) Вони мені навіть допомагають, ну я так думаю))) Мелатонін точно))
Підкажіть, які є класні бади. П´ю тільки магній і мультивітаміни.
75В• 24 мая 2024
Ответ дляНу ниче се
Спасибо
Залетна Я тут• 24 мая 2024
Ответ дляВидна міленіалка
А у мене несправедливість навпаки, для інших, звичайно.
ВО не маю, 13 років не працювала, той досвід, що був, неактуальний нині (машиніста на друкарській машинці),
В 40 пішла працювати
Працюю в логістиці, пів дня 5/2, зарплата 27-30 тис. Ось в робочий день тут можу посидіти.
пощастило.
75В• 24 мая 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Я вот на днях в свои 47 купила шорты и майку. Все капец мне товарищи (вернее коліжаночки)).
Супер. Я тоже розовые шорты купила. Вот думаю. Какую маечку докупить. Чтоб красивенько было.
Акуна_Матата• 24 мая 2024
Ответ дляТвердая валюта
хреново выгляжу так же и чувствую себя,состояние унылой какашечки прямо с утра уже,шея деревянная и поясница тоже,гипотериоз,грыжи позвоночника и прочее у подруг плюс- те же проблемы и только тут рожают на пенсии и всем спиртное не продают т.к они мнят себя деффочками и не понимают,что даже если они и типа дрыщихи,то пионерки они только сзади,а морду лица даже иньекции не спасут и шею с декольте тоже не карисмой ни ганой ,ни белотеро софт молодой увы не сделать уже
завистница)
75В• 24 мая 2024
Ответ дляСало не люблю
Днепр
45 тысяч. Вы умничка.
75В• 24 мая 2024
Ответ дляВидна міленіалка
В 40 пішла працювати
Я б теж хотіла спробувати. Ви в офісі чи онлайн працюєте?
Сало не люблю• 24 мая 2024
Ответ для4есотка
Тому що це означає, що обидві чи хоча б одна з жінок народили дітей, ще самі будучи дітьми. Я народила рано в 25, бабусею в 38 аж ніяк стати не могла. А зараз в 38 багато хто першу дитину народжує
Я в 24 родила первого ребенка. Не считаю, что это рано. Нормально.
Но в 38 иметь внуков - это классно. Ты просто играешься с тем ребенком пока не надоест и в свое удовольствие. У ребенка есть бабушки, дедушки. Да еще и прабабушек застанет.
Магиня• 24 мая 2024
Ответ дляПерша скрипка
Я ЩІкарно виглядаю))на цьому все🤣
Щоки шикарні?
Перша скрипка• 24 мая 2024
Ответ дляМагиня
Щоки шикарні?
Щок немає))я струнка)
побольшомусекретику• 24 мая 2024
Ответ для75В
Ашваганду п´ю зараз, мелатонін, але туди і група віт В входить. Омегу 3,6,9.
Взимку віт С пила іноді)
Біотин і селен пила взимку, стан волосся трохи покращився, бо випадало.
lith_oops• 24 мая 2024
47, майже 48. Думаю, що виглядаю трохи молодше, але не дуже. Постаріла після початку війни, як і всі ми, зір упав. Але купила красиві окулярі, я в них гарна. )))
Почувати себе останнім часом стала краще, бо трохи навела лад з жіночим здоров´ям. Вважаю, що життя тільки починається, але в мене тили більш-менш прикриті, наскільки це можливо на даний момент. Аби без нічого була б, то не була б така самовпевнена. Коли є де жити і що їсти, і ти на теє не працюєш по 12 годин, то в будь-якому віці можна нормально виглядати.
Я ще до війни спортом займалась - зараз, на жаль, не маю мотивації. Сподіваюсь, колись якось знову матиму натхнення.
Зараз приїхала в Україну по лікарях, заодно підстриглась, родимки от повидаляла, дефекти, перевірила все що могла, то наче й виглядати стала краще - бо коли боїшся за здоров´я, то таке собі.
lith_oops• 24 мая 2024
Ответ дляЦикавенная
46 роківфігура норм, але обмежую себе - булки не жую вже, овал лиця поплив - брилі - тут тіко операція допоможе, а взагалі добре себе почуваю, набагато упевнініше ніж у 35
Від брилів зарядочка і масаж чудові.
75В• 24 мая 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Взимку віт С пила іноді)
Після 45 випадіння волосся і з гормонами, дисбалансом їх пов´язано. А мелатонін то коли погано спиш. Чи і так можна пити?
автор Белая и пушистая • 24 мая 2024
Ответ дляlith_oops
Від брилів зарядочка і масаж чудові.
Можете посилання скинути? Чи назву відео.
lith_oops• 24 мая 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Да просто в тіктоку наберіть щось на кшталт фейсбілдінг або зарядка для обличчя, і пробуйте, що вам підійде.
Пасхальний тролік• 24 мая 2024
Ответ для4есотка
У вас в 45 уже внучка есть? Я даже к 50 не очень рассчитываю обзавестись, сейчас так поздно детей заводят :((
Есть. Меня не спросили)) А я вот оказалась не готова.
Пасхальний тролік• 24 мая 2024
Ответ дляБелая и пушистая
В 38 краще мати доньку ніж онучку))
Поверьте и в 45 тоже самое)) Я ещё не доросла до полноценной бабушки наверное.
побольшомусекретику• 24 мая 2024
Ответ для75В
Я погано почала спати 2 роки тому. Пропиваю курс ( 30 днів) ашваганда і мелатонін, ну місяців 4-5 все нормально. Потім знов мелатонін беру.
Біотин 3 місяці п´ю. Січень- березень. Це мені дівчина фармацевт порадила))) То досі не випадає, навпаки, наросло їжачків на голові.
Цикавенная• 24 мая 2024
Ответ дляlith_oops
Від брилів зарядочка і масаж чудові.
може, але я лінуюся регулярно робити
lith_oops• 24 мая 2024
Ответ дляЦикавенная
може, але я лінуюся регулярно робити
Я коли роблю, обличчя буквально за тиждень піднімається. Але ж теж весь час не до того....
Пасхальний тролік• 24 мая 2024
Ответ дляСало не люблю
как сказать) А почему плохо в 38 лет внучку иметь?
Если ребёнок один, то оно может и не плохо, а вот если есть младший ребёнок и вроде ж только выдыхаешь те прелести малышовые, а тут снова здрасти. Внуков любят по другому совсем же.
lith_oops• 24 мая 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Мені 48 і я вирлядаю точно так, як і моя мама виглядала в цьому віці. Іноді жахаюсь подібності, коли бачу відображення у витрині краєм ока.
З очами рік тому почались проблеми, оце мене лякає. На днях піду на черговий осмотр, подивимось, що там.
Така ж фігня з очима, але може бути не вік, а війна. Бо у всіх фактично упало після початку війни.
З плюсів: можна підібрати прекрасні окуляри. Я просто чудові знайшла, аж сама собі в окулярах більше подобаюсь.
Видна міленіалка• 24 мая 2024
Ответ для75В
Онлайн вдома
Цикавенная• 24 мая 2024
Ответ дляlith_oops
такого вау-ефекта не наблюдала у себе, ще є зайва вага десь 8 кг, то воно у щоки пре))))