СережкинаЯ• 24 мая 2024
Девочки, кто находится в Польше. Как зарегистрировать брак с украинцем?
Светка-пипетка• 24 мая 2024
В консульстві,але ж ви враховуйте,що чоловіку потрібні будуть військово облікові документи по новому закону
Ируся-пуся• 24 мая 2024
Сейчас в связи с проблемами консульства и мужчин не знаю, а так писали люди, что куча бумажек надо собрать, год-полтора
ПешитеБесАшипок• 24 мая 2024
В консульстві, але перед тим він має стати на військовий облік, а він цього робити не буде, отже ніяк🤷🏼♀️
Послушная• 24 мая 2024
Функції реєстрації актів цивільного стану за кордоном виконує консульська установа
Послушная• 24 мая 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
сразу с послом брак, проблем чтоб меньше)
Я гадаю, дружина посла може бути проти
ВільнаНазавжди• 24 мая 2024
Ответ дляПослушная
Я гадаю, дружина посла може бути проти
то уже ее проблемы)
мадамГрицацуева• 24 мая 2024
Слетайте в Лас Вегас. Кроме Вегаса есть еще в других странах подобные возможности. А еще есть онлайн сервис, вообще никуда ехать не нужно. В Гугле все есть.
Почемучка• 24 мая 2024
В суді потрібно подати wniosek o zwolnienie od obowiązku przedstawienia dokumentu potrzebnego na zawarcie małżeństwa. Бо так як ви громадяни України, то в Польщі потрібно надати якесь підтвердження, що ви можете вступати в шлюб і зараз не знаходитеся в шлюбі. Україна таких документів давно не видає. Там не важко, просто приходите з перекладеними присяжним перекладачем свідоцтвами про народження, копіями паспортів закордонних і тими бумагами, де вам надали номер песель. Вньоски в суді візьмете. Вписуєте данні, даєте копії документів і відкривають справу. Потім чекаєте від 2 місяців до навіть не знаю скільки максимально, в кожного воєводства свій термін. Потім вас викликають на суд, суддя задає різні питання про вас, нічого складного. Чекаєте 10 хв, оголошують рішення і через 10 днів можна забирати документ, коли він вступить в силу. З тим документом йдете в urząd stanu cywilnego, берете ще перекладені свідоцтва, паспорти і вибираєте дату. Мінімум місяць чекаєте, бо швидше не можна і тоді можете розписатися.
Почемучка• 24 мая 2024
З того, що бачила я, мінімальний термін очікування на суд був 3 місяці, але то швидше рідкість, в середньому розраховуйте на 4-6 місяців. І потім ще місяць на дату.
Мавка• 24 мая 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Это дорого и заморочливо. А в Дании за пару дней, не нужна виза и гора документов. В ЕС все там женятся, у кого сложности с документами.
мадамГрицацуева• 24 мая 2024
Ответ дляМавка
Я и написала про другие страны. Просто погуглить нужно автору.
Мавка• 24 мая 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Лас Вегас вариант, только если есть паспорт ЕС, с возможностью лететь в США по безвизу.
Почемучка• 24 мая 2024
Я ще читала, що в Грузії можна за день розписатися, там взагалі з документів тільки паспорт потрібно мати і ніби двох свідків, один з яких грузин. Але як потім підтвердити шлюб в Польщі, особливо якщо ви ще й прізвище хочете змінити, то треба постаратися. Це можливо, але може бути трохи складно.
Мавка• 24 мая 2024
Ответ дляEva030330
А в Дании что?
Расписывают за пару дней, с минимумом документов.