В кого таке було, котик переросте чи це вже назавжди?
Їсть лише з рук, з миски не хоче - буде їжа в мисці, буде лежать дивиться або просто повернеться і піде з кухні, частіше за все приймає їжу в лежачому положенні) шматочки запихати треба в рота)
Вночі може будити з диким ниттям поки не встанеш, щоб поїсти пару шматочків з пакетика, а потім сухий корм який в доступі в нього завжди і без мене)
Часто нудиться і ходить тошнить, робить иииииии жалобно і з надривом, іграшки нові - пограє півгодинки, потім йому вже нецікаво, я маю гратись з ним весь день, годинку-дві це дуже мало, сам гратись не хоче, або лежить, спить або нудиться, або дивиться з вікна)) я його дуже люблю, ношу на руках, але інколи вже рве дах від цього ниття і надрива, наче він помирає і він у мене в заложніках. Якраз зібралась каструвати, це може допомогти?))
Кросівки оригінал• 25 мая 2024
У моєї бабусі так було, їв тільки з рук
Бо вона його привчила і весь час жалілась, це було смішно
Знаєте таке, голод не тітка
Ответ дляEmm11117
Дякую, але боюсь він і натуралку сам їсти не захоче
Не захочет какое-то время, потом будет есть. Я вот сегодня своей накидала рыбьих голов, она начала загребать, не понравилось, ходила-ходила час, потом видит, что больше ничего не дам и съела все головы.
Ответ дляКросівки оригінал
У моєї бабусі так було, їв тільки з рук
Знаєте таке, голод не тітка
Він спочатку нормально їв, а потім побачив що в цих пакетиках з яких я насипаю більше жира і прикольніше прямо звідти їсти, а потім відмовився з миски взагалі
JaSonechko• 25 мая 2024
Кастрация убирает только половую охоту)))
Ест только с рук - это не нормально. Это могут быть проблемы со здоровьем.
Игрушка сама по себе никому не интересна. Только если этой игрушкой играет человек с котом
Кросівки оригінал• 25 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Ну то не йдіть у нього на поводу, дресеруйте ви кота))
Ответ дляElena755
Дякую, це треба не проявити жалість бо почне нудіть який він нещасний, мордують голодом морять)
Кросівки оригінал• 25 мая 2024
Ответ дляElena755
Ну така собі їжа для кота, нічого хорошого в рибних головах нема
Ответ дляКросівки оригінал
В нього ще їжа випадає з рота, йому важко взяти і нормально прожувати шматок часто, треба ділить або тримать він буде їсти частями
буде бачить що випала і навіть якщо там дуже щось смачне, він не буде напрягатись
JaSonechko• 25 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Не поняла щас про жалость. В миске лежит еда, которую он в принципе считает съедобной. Что не так-то?
Другой вопрос - проблемы с поеданием из миски. К примеру, заболевания ротовой полости, неправильное строение пасти или носа и т п
Ответ дляJaSonechko
У нас очень классно зашла такая игрушка. Часами может гонять. Уже третья птичка в клочья, заказала ещё несколько сменных.
И мячик интерактивный.
Была ещё змея - ей быстро голову свернула, поэтому не рекомендую.
И мячик интерактивный.
JaSonechko• 25 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Не, ну если нравится играться, тут же никто не запретит.
Просто вот представила, вдруг придется отдать на передержку - кто ж его там с ложечки-то кормить будет?
Анастасия-2a44• 25 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Ох і хитрун!!!
Ответ дляJaSonechko
Він не буде з миски бо це треба над нею нахилитись, піднятись а він хоче лежачи і з руки) він їв нормально на початку, коли у волонтерів взяла
Ответ дляparele
И мячик интерактивный.
О, дякую, бо купила птічку, яка трошки трогаєш лапою і вона пілікає, то йому вже нецікаво)вистачило аж на півгодини
Кросівки оригінал• 25 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Просто насипте і не слідкуйте настільки ретельно
До їсть за два три заходи. Насипте добову норму і хай сам знає коли йому їсти
JaSonechko• 25 мая 2024
Ответ дляparele
И мячик интерактивный.
Моя сама играет только мышиными норками - коробка с отверстиями, внутри мячики)
Анастасия-2a44• 25 мая 2024
Він вами маніпулює
у вас з котом абюзерні стосунки, в даному випадку ви - жертва
А котусик дуже милий
Ответ дляJaSonechko
Він консерви їсть з миски хіба що, ту частину яка не пристала до миски, а те що залишається злизувать не буде, він же не лох
JaSonechko• 25 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Если кот здоров, Вы страдаете фигней.
Не будет - пусть не ест. Главное, следить, чтоб не более 3х дней.
Либо меняйте корм/миски/тип питания
Кросівки оригінал• 25 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Я боюсь моя психіка не витримає)))
Я думаю вам подобається)) ублажать кота