Солоденька цукОрка• 26 мая 2024

Ви могли повноцінно та легко справитися із аутистичною дитиною?

Без чоловіка розумієтся

Тут часто в дискусіях на форумі бачу жінки пишуть,що мов чим батько дитини із інвалідністю відрізняється від батька двох дітей тощо,хай бігом біжить служити ,всім важко,якось справитися сама
Я своєму відразу сказала,що я не була готова до такого в житті,мені всього 23
На що він відповів,що якби життя мене заставило то справилась би і сама і як небудь,а я із ним не згодна ,я не уявляю як
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
А з часом по вашому організм людини не зношується???
А изначально бракованная не?

AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
А вас взагалі ця тема якось стосується?.
Може маєте дитину з аутизмом чи може ви науковець, досліджуєте це питання?
Я вас просила комментировать или приэднатися?
ОливьЕЖечка• 26 мая 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Ви науковець, і можете погодитись з автором, що в аутизмі дитини винний вік чоловіка (36р) і погана спермограма?
Я нікого не звинувачую ні батька ні матір, я являюсь мамою дитини з аутизмом , і оце вияснення,відносин, хто більше винен просто руйнує шлюб, треба не гризтися, а любити дитину і займатися нею .
сЛАдКОежКА• 26 мая 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Так автор винить чоловіка.
маска Ілона• 26 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
А чому ви так впевнено пишите,що саме від мене?
Коли мені 23,а йому 36
Аутизм не от возраста родителей зависит
ОливьЕЖечка• 26 мая 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Так автор винить чоловіка.
А amazing lady звинувачує матір дитини, автора.
автор Солоденька цукОрка • 26 мая 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Ця тут всіх на форумі звинувачує,сексизм по самі вуха

автор Солоденька цукОрка • 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
А изначально бракованная не?
А вікові зміни це типу нічого страшного?
сЛАдКОежКА• 26 мая 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Та не звинувачує вона автора, це її відповідь на звинувачення чоловіку.
Нема винних, нема доказаної причини, але автор все для себе вирішила і продовжує ще більше закокупати в усе це
сЛАдКОежКА• 26 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
36р - це ще не вікові. Моя друга вагітність була в 35 (перша в 25). І вона пройшла набагато легше і краще, ніж в молодшому віці
автор Солоденька цукОрка • 26 мая 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Удалено администрацией...
Не гавкаю- но охраняю• 26 мая 2024
У мене не аутист, а дитина з порушеннями центральної нервової системи. Чоловік був військовий. Часто у відрядженнях. То справлялась сама. В 10 років дитина вс переросла і стала звичайною. Зараз вона доросла і ніхто навіть не догадується, що в неї колись були проблеми.
сЛАдКОежКА• 26 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Удалено администрацией...
Знайдіть в собі сили не звинувачути чоловіка і не шукати винних. Ви живете в постійному негативі, а це погано впливає і на ваш емоційний стан, і на ваше майбутнє.
автор Солоденька цукОрка • 26 мая 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну звісно не вікові Покурив,побухав,натрахався,канабісу затягнув ,і давай шукати наречену вже ж вік пішов , треба сім´ю та дитину заводити
автор Солоденька цукОрка • 26 мая 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А як ви подолали це?
Лікування якесь було?
ОливьЕЖечка• 26 мая 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дякувати Богу🙏.
У мене дитина з аутизмом, але ми його дуже сильно любимо, віримо в нього, реабілітуємо його, і показуємо йому свою любов.
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Мда,ви геній
Вы тем более
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
А автор мужа и с ней табор и что
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Удалено администрацией...

AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Удалено администрацией...
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Удалено администрацией...
ОливьЕЖечка• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Так а шо ж прыгнули под него, чё ровесники в очереди не стояли?
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Удалено администрацией...
автор Солоденька цукОрка • 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Як так?
Ви перша на мене наїхали.

Хай ще із кимось заведе дитину тоді і побачимо чи сперма не бракована в нього.
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Як так?
Ви перша на мене наїхали.

Вот так. Вы первая заявили что он виноват. Да ему триста лет те дети нужны
Доктор Варвар• 26 мая 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Женщина рожает то , что в нее кладут.
вы плохо учили биологию в школе. Автор - не суррогатная, а биологическая мать
автор Солоденька цукОрка • 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Так уявіть не стояли жодного,мені щей пощастило трошки ,міг бути і по старше чоловік
А ці всі деталі про проституток та наркоти ,я вже дізналась пізніше.
автор Солоденька цукОрка • 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Покажіть де!
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Что и требовалось доказать