Солоденька цукОрка• 26 мая 2024
Ви могли повноцінно та легко справитися із аутистичною дитиною?
Без чоловіка розумієтся
Тут часто в дискусіях на форумі бачу жінки пишуть,що мов чим батько дитини із інвалідністю відрізняється від батька двох дітей тощо,хай бігом біжить служити ,всім важко,якось справитися сама
Я своєму відразу сказала,що я не була готова до такого в житті,мені всього 23
На що він відповів,що якби життя мене заставило то справилась би і сама і як небудь,а я із ним не згодна ,я не уявляю як
Солоденька цукОрка
• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Это все по вашей логике. Вы ж втирание что у него по любому больной был бы. Ёлки, займитесь чем то полезным
Ок