ПростоБелка• 26 мая 2024

Мужчины которые бросают своих детей

После развода или на стадии беременности
Которые не общаются со своими детьми, не платят алименты - это воспитание такое или что?
И как свекрови на это реагируют?
Просто читаю все воспитывают своих детей правильными, а по факту кто те кто воспитывает таких мужчин?
Мизимец• 26 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
14 років шлюбу двоє дітей 12 і 10 років виносив на руках.Побудували багато чого, пішов до іншої діти не потрібні, зато там кохана з дитиною,яка забороняє бачитися з нашими дітьми, хто ті жінки, якого сина виховають вони, який примір подадуть?
У мене питання, якщо він любив і ростив ваших спільних дітей, вони чудово спілкуватися, ЯК? інша жінка, яка б вона не була, може заборонити бачитися з першими дітьми? І ЯК дорослий мужик може цій вимозі підкоритися??? З глузду з´їхав?

AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Бо в мене трохи чоловічий склад розуму і життя. Мої приорітети: кар´єра, гроші, нерухомість, освіта, секс, гарні стосунки з партнером, подорожі далекі. Я не люблю дітей і не хочу їх. Тому повністю розумію чоловіків, які просто не люблять і не хочуть дітей. Так, до своїх має бути інше ставлення. Але є купа чоловіків, які не сильно і хочуть своїх дітей. Скоріше йдуть на поводу дружини. А коли з нею стосунки псуються, то не треба ні вона, ні діти. Я не кажу, що це правильно. Але таких багато. Чоловіки люблять свій комфорт, нову жінку і класний секс сильніше за дітей ( своїх, чужих, будь-яких)
Вот и у меня немного мужской склад.розуму. и мужиком меня называют и как угодно.
А все просто- он его не носил не рожал и относится так как мать не будет..вот и все
Горня капучіно• 26 мая 2024
Ответ дляМизимец
Я після 14 років не можу цього зрозуміти і якби мені хтось сказав,що yeah таке може статися...
Царевна_несушка• 26 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
Моя история под теорию не подходит . Полная семья, отец военный, сын военный . Но сынуля после развода вычеркнул свою дочь и это не смотря на то, что до двух лет выняньчал, не спал ночами вместе со мной. А когда дочери было три, развод . И как отрезало .
Но это старая история и умудрилась я выйти замуж за русню в 1995 году .
Я оправдываю это тем, что по последним исследованиям , у русни напрочь отсутстует ген эмпатии . Мабудь они такие генные инвалиды )))
Мой первый муж вырос в чистокровной украинской семье военных. В парадигме - тебе Мега повезло родиться мужиком. Урод. По началу был просто идеал, родился ребенок - проявил себя по полной. При этом старший брат у него нормальный.
Поросенка• 26 мая 2024
Ответ дляПростоБелка
А ребенок?
Может с женой не общаться а как ребенка можно вычеркнуть?
Вычеркивают спокойно,к женщине отврат и ребёнок туда же.Нет у них ответственности
Поросенка• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
А он его рожал?
Однажды прочитала тут,мужчине ребёнок,как придатоуюк к женщине.Видимо это правда.
Тантрический кекс• 27 мая 2024
Ответ дляВ танке
Не у всіх культ слюні і памперсів.
Так важко зрозуміти?
Для того щоб платити аліменти та підтримувати хоча б стосунки по телефону раз на місяць, жодного культу не потрібно.
Мінімальна порядність та відповідальність.
На жаль вам та більшості чоловіків це непритаманне.