Советничаю тут• Изменено 26 мая 2024

Як би ви відреагували, якщо б ваша невістка хотіла мати все окреме?

Син з невісткою закінчують ремонт в квартирі, ще 3 місяці житимуть у мене. Я помітила, що невістка така собі «собствєнніца» - і продукти окремо собі купує, наші не їсть, і посуд, просить навіть пакети її не чіпати (я один раз взяла зі столу в залі подарунковий пустий пакет, так вона ще й сердилась). В нас завжди було все спільне, а тут вона й сина так привчила, він на нас з батьком теж злиться, коли ми щось беремо, хоча раніше такого не було. Як їй сказати, що в сімʼї має бути все спільне? Чи не варто вже намагатись домовитись?
ОноВамнадо• 26 мая 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну це ж не мамо прийшла жити до них, а вони приперлись?
Ну, якщо вона мудра жінка, то можна трошки потерпіти, поки молодь з´їде на свою квартиру. Та і все.
Бо інакше все, чого вона добється, це посвариться з невісткою, а разом і з сином.
Наступає момент коли сина треба відпускати жити по новим правилам. Тепер в його житті головна жінка - не мама.
Оце фіфа• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Так вона зараз живе в моїй сімʼї, але не хоче дотримуватись цих правил
Невже важко, якщо готуєш собі, то і всім наготувати?
Чи сиру/ковбаси більше купити, а не нарізку?
Щоб всі поїли, а не тільки вона
Ви мені нагадуєте мою свекруху. Та все страждала, що коли син женився, то не забрав меншого жити з собою. Мовляв дружина віталіка кличка готувала, прала, прибирала і вони жили разом.
Тільки нахера воно мені не зрозуміло. Плюс в цієї людини ніхто і ніколи не жив в її хаті і жила тільки для себе, а не для обслуговування братів, сестер і т.д.
Сегодня не целуюсь• 26 мая 2024
Ответ дляПросто красавица
Носом крутит как раз автор . Сын с невесткой питаются отдельно , сами себе покупают еду , а не сели на шею к родителям . Возможно , и комуналку платят , только автор об этом умалчивает . А автор кочевряжится - колбасы ей , видите ли , не купили .
и красную рыбку невестка утоптала в миг не поделившись
ПочтальЁнша• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
В вашей семье свои правила, в ее семье свои
Да но сейчас невістка живёт у мамо, поэтому должна помалкивать
автор Советничаю тут • 26 мая 2024
Ответ дляВумна вутка
Ну по человечески, мне было бы неприятно, если бы жили все в одной квартире, но ели отдельно. В плане, что грубо говоря чуть ли не стикеры развешаны на продуктах, что это моё, а это ваше.
А вы как по себе чувствуете? Не считаете, что у вас немного завышенные требования и немного с прибабахом?
Ні, не вважаю
Невістка колись злилась, що ми її хліб зʼїли за вечір посиденьок
Казала, що не буде бутербродів з чого на роботу зробити
Так їй важко тих бутербродів купити по дорозі десь? Чи в кафе поїсти?
Вона достатньо заробляє
А як в мене гості були, то я їм пустий стіл покажу?
18 мнеУЖЕ• 26 мая 2024
Це якщо вони десь поїдуть у відпустку без вас, то будете жалітись, що вас покинули?
От,дівчата, вже хтось поставив ржачний смайлик, а моя, коли ми вперше за багато років поїхали на море, так і причитала - ви мене покинули
Гжегож Бженчишчикевич• 26 мая 2024
Я согласна с тем, что у детей своя семья, свои порядки, и не нужно лезть в их семью. Но, должна сказать, что у Вас вышла промашка в воспитании сына.. Я не могу себе представить, что я живу у мамы, ем красную рыбу и колбасу, а мама голые макароны, и прячу от неё еду.. Пусть идут на съём, пока делают свой ремонт.. Муж ваш.. Это уже другая история..
ГейСюда• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я не просила в них грошей
Але просила мене підвозити на роботу і купувати більше продуктів
Вони іноді підвозять, якщо їм по дорозі
Продукти по мінімуму купляють
Але ж могли б і більше для матері зробити
Ви не мать для невістки, не фантазуйте
Вумна вутка• 26 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
Такого я не слышала еще) то есть, чтобы вы к себе забрали брата вашего мужа? Её сына?
ОноВамнадо• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, не вважаю
Вона достатньо заробляє
Ясно
Тролите
Сумчатая кошка• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, не вважаю
Вона достатньо заробляє
Жду развития сюжета 😆
Пустощі-веселощі• 26 мая 2024
Ответ дляВишня на торті
она ж Вам не служанка, готовить на всех...
Да вишо? Моя свекруха так не вважає. Теж хоче щоб я на всіх готувала. А я не служанка, так і сказала їй, то образилася))
Пустощі-веселощі• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Так вона і сина так налаштувала
Він раніше мене і підвозив, і купував усе в дім, а тепер тільки їм на двох
Мамо відчепіться від синової сім´ї ))
Чоловіка свого глядіть краще
Пустощі-веселощі• 26 мая 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
А как должно быть?
Усе мамі, а собі як прийдеться
Мяо мой мяо• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Они живут у родителей
Вумна вутка• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, не вважаю
Вона достатньо заробляє
О боги, надеюсь вы троль
Вообще-то, не важно невестка не невестка, сын или брат, если знаешь, что на утро человек себе делает бутерброды перед работой, и ему нужен хлеб, то свинство не оставить эти несколько кусочков
Пустощі-веселощі• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я все життя на всіх готувала, а їй важко каже
Зараз молодь слабша ніж старше покоління
Кров з молоком• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Щоб всі поїли, а не тільки вона
Встречный вопрос: неужели трудно не брать чужие вещи?
Просто красавица• 26 мая 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ото зараза !
Мяо мой мяо• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Живёт временно своей семьёй и не должна соблюдать все ваши правила
Надо снимать на время ремонта, а не экономить, стесняя ’чужую’ семью!
Мяо мой мяо• 26 мая 2024
Ответ дляvikabal
Пусть ваша невестка берет своего мужа и поживет у своей мамы….
Однозначно!
Не прохожу мимо• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, у них окрема кімната, вони там собі прибирають, туди продукти носять і готують тільки на двох собі
Мене бентежить те, що вони бачать, в якій ми з батьком ситуації, але не допомагають
З цього б і починали. Але то не вона не бачить, а ваш син.
Вам з ним говорити треба.
Просто сісти і поспілкуватися спокійно. Без невістки.
Вона не зобов´язана про вас дбати, а син - мусить.
Вумна вутка• 26 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так автор такая же. За вечер с друзьями утоптали весь хлеб в доме, хоть автор и знала, что на утро хлеб нужен на бутерброды навестке. Вполне возможно, что такое поведение было не изначально, просто невестка с сыном адаптировались и знают, что если хочешь рыбки, то не щелкай, а быстро съешь, иначе мама с друзьями или сама все под чистую уничтожит)
Пластилин_Колец• 26 мая 2024
Как же интересно читать эту тему😂
Khmelnichanka• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Пропоную компроміс.
Нехай готує Ваш син.
На всіх ;)
автор Советничаю тут • 26 мая 2024
Ответ дляКров з молоком
Подарунковий пакет то чужа річ? Це всього навсього пакет
Раніше ми в сина і машину брали, а зараз він всі ключі заховав і не дозволяє навіть до ларька найближчого проїхатись
Кусман Сиру• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Тоді краще знімати?
Просто красавица• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, не вважаю
Вона достатньо заробляє
Так и вы зарабатывайте на бутерброды и красную рыбу , кто вам мешает .
Оце фіфа• 26 мая 2024
Ответ дляВумна вутка
Так все вірно. Бо менший жив на квартирі, а старший з´їхав. Я по її бажання мала забрати і меншого і обслуговувати і його.
Я і не таке почула за 15 років, то ще були квіточки.
Не прохожу мимо• 26 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Мені далеко йти до автобуса
Син раніше мене завжди підвозив і в 6 ранку, і в 11 вечора
А тепер тільки невістку катає
Самі за руль сідайте, як чоловік не катає, а машина є.
Віком прикриватися не варто. Тільки у мене в оточенні дві дами, які після пенсії права отримали і сіли за кермо.