СамавиховуюКота• 26 мая 2024
А на вашій роботі вже відчутно нестачу персоналу?
До війни завжди всі вакансії були закриті, зараз особливо проблемно з чоловіками, підсобні робітники, водії, скоро не буде кому хліба розвести по магазинам, якщо правда жінки не почнуть йти (((
ЛолитаНеРазлита• 26 мая 2024
Ответ дляротцвеники
Ну такая зп санитарки скорее всего неполная ставка. Или неофициально работа. Не может быть меньше минималки
Нараховують мінімалку, знімає пенсійний та військовий збір
Ну і на руки 5300
ротцвеники• 26 мая 2024
Ответ дляДюагональ
В якому місті є вакансії для жінок на 15 тис?
У мене 7 тис
В багатьох. А ви готові переїхати і платити за аренду квартири с зп 15000 ? ((
Все до блиску• 26 мая 2024
Ответ дляРокерША
Не дурять. Наші не можуть знайти людей, як раз розмовляла в пт. Сказала раніше прийшли після вихідних а там стільки навалять резюме, що вибирали методом тика бо перебрати все нереально, зараз жодного відгуку. З.п. досить нормальна. Не три убогі копійки
А яка сфера?
Безлім на все• 26 мая 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я б пішла, в мене зараз мінімалка 6400 на руки.
У мене 8500
Великий сатирик• 26 мая 2024
Ответ дляДюагональ
У мене 7 тис
Киев,13 тыс есть вакансия
Безлім на все• 26 мая 2024
Ответ дляротцвеники
Всех мед перевели на 0.8 у нас
Леопардові панчохи• 26 мая 2024
Ответ дляБезлім на все
У мене 8500
Так нас цінують, нафіга я вчилася в Вузі 5 років, набиралася досвіду? І не виїхала в Європу, сиджу вдома, залізаю в кредитку.. там і так 21 тисяча грн боргу, сьогодні ще їжі купила на 540..
Безлім на все• 26 мая 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Так
СамавиховуюКота
• 26 мая 2024
Ответ дляротцвеники
Ми надаємо койко місце на роботі в підвальному приміщенні безкоштовно, є душ, ліжко, пральна машина, мультиварка, світло не виключають, і не чути вибухи ніколи бо як в бомбосховищі
Дюагональ• 26 мая 2024
Ответ дляротцвеники
Смотря какая оплата за аренду , у меня сейчас ЗП и стоимость аренды одинаковая.
Дюагональ• 26 мая 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Яке місто?
Дюагональ• 26 мая 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Киев,13 тыс есть вакансия
Київ дорого, у вас квартири від 11
ротцвеники• 26 мая 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
І оформлюють офіційно?
СамавиховуюКота
• 26 мая 2024
Ответ дляротцвеники
І оформлюють офіційно?
По договору, мінус що немає лікарняного та відпускних(
РокерША• 26 мая 2024
Ответ дляvikohka
какая зпл? я пойду.
Різна. В залежності від посади і вимог.
РокерША• 26 мая 2024
Ответ дляДюагональ
У мене 7 тис
Києв є від 50 + бонуси. Досвід робити фінансовим аналітиком маєте?
РокерША• 26 мая 2024
Ответ дляВсе до блиску
А яка сфера?
Доставка товарів. Потрібні аналітики зі знанням 1с.
НаБалКоніХодять• 26 мая 2024
Ответ дляротцвеники
Мінімалка мінус податки те і виходить
Кофр для ноги• 27 мая 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ви прикалуєтеся? А будівельній сфері біда вже
Менеджери дівчата, хлопці звільнилися, але сидять вдома, вчаться онлайн. Серед клієнтів пішло добровільно 3-5%. Будівельна сфера це гроші, власники домовились про бронь з місцевими. Ніхто не хоче втрачати прибуток через війну. Але дуже люблять відправляти тцк до меньших конкурентів.
Дюагональ• 27 мая 2024
Ответ дляРокерША
Не маю
Дюагональ• 27 мая 2024
Ответ дляРокерША
Є тільки досвід роботи в 1с 8 оператором: створювання замовлення, переміщення, ведення касс, отгрузка
СамавиховуюКота
• 27 мая 2024
Ответ дляРокерША
У вас ли та таку зп верна мала б стояти