Угги_в_горошек• Изменено 26 мая 2024
ЗСУ. На яку посаду може розраховувати жінка?
Звісно, на передову не хочу. Але й не бумажки перекладати. Жінка, 42 роки. Здорова, але у вусі є імплант. В когось є досвід чи ідеї, де можу бути корисною? За освітою вчитель, якщо що.
Не зацілована• 26 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Я теж))) так що слідкуйте за чоловіком пильніше)))
За своим следите. Мы столько прошли-что вам и в кино не покажут.
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Да, меня тетю 40 и 100+ никто не хочет, хотя я делопроизводитель и юрист с опытом, но Нит....
Я хотіла подругу до нас влаштувати, не взяли. Взали молоде дівча, яке ні бе ні ме, но чіясь дама сердця)) Ну чія відомо, бо не приховує.
Угги_в_горошек
• 26 мая 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
В мене вага вдвічі менша, може є шанси?))
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Так , так. Повірила. Хто пройшов, сидять у нас і мовчать, а не всім розповідають.
Не зацілована• 26 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
так никто ничего никому и не рассказал. А свои влажные мечты не проэцируйте на других. Блядство-у вас в голове. Не у всех.
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Ви хотіли ж , щоб війну зупинити йти, там з любою вагою можна. А військові вас не цікавять, як чоловіки. Як ви написали: ’ така собі мрія’. Так що шансів купа.
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Майже всюди. Ви звісно тільки з чоловіком)))
Да, я блондинка!• 26 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Так вот, я о том же
Не зацілована• 26 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Именно так. Повторюсь-блядство-это личная ваша история.
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Ні, не моя. Я давно військова, 15 років. Не моя це історія, і все таки є так , як написала.
Не зацілована• 26 мая 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Так вот, я о том же
Могупредположить, что Вас не взяли не из-за веса. Прошли медкомисию? Если да, то дальше комбаты неохотно берут женщин т.к. не знают, что с ними дальше делать-на передке искать им отдельную хату, блиндаж, стараются и баней и т.д., а отправляют в тыл- сплетни, блядство и работа так себе...Поэтому с мужч. проще.
Да, я блондинка!• 26 мая 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Да вопрос не в весе, точнее в весе, если на 0 собрались. А так им нужны молодые и лояльные. Автор, без обид, я 20+ лет веду деловую переписку+ юрист практикующий именно с гос органами, по опыту я вас явно обхожу, но возраст решает в данном случае.
На физ и на 0 я не смотрела, так как дома ребенок 4 лет, но город готова сменить на период работы, но нет.
Не зацілована• 26 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
ну, у вас-так, у нас- категорически Нет. Я- уже18 лет.
Да, я блондинка!• 26 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Не проходила, вначале искала именно тыловую вакансию и потом бы уже дальше оформлялась. О передке речь не шла, дома маленький ребенок, я имею право служить в своем городе, но я даже на Запорожье была согласна (я из Киева), но нет.
Не зацілована• 26 мая 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Конечно, при таком раскладе-будет НЕТ. Война! Кто будет с вами возиться и с вашими желаниями?
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Угу, так і є)))
Да, я блондинка!• 26 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Ну при чем тут желания? По знакомству и за мзду очень даже они закон соблюдают, а с улицы никого не берут, держат вакансии такие для своих.
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Удалено администрацией...
Ото вас рве))) ну вам не соромно таке писати?))) Ви ж офіцер, як я зрозуміла, а вже чого тільки не написали. Чи 18 років профукали і без звання? Ви вже і так і сяк намагаєтеся мене образити, а все ніяк)) Гарна я, не курю, не засалена, ваш би ходив до мене, якби дозволила)))
Не зацілована• 26 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Рвет, потому что вы не правы. За 15 лет вы не меняли место службы? Может с вашим приходом и начиналось в части бл’дство? У меня за все года всегда очень строго. А, ну войска значит разные.
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Так, хамок ще ні разу не бачила таких, у всіх трьох частинах де була. Ви там писали , що я чорнорота, то перечитайте той поток лайна в своєму пості. І подумайте, хто чорноротий .
Не зацілована• 26 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
не я начала гадости писать.
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
не я начала гадости писать.
Я вас десь образила?
Не зацілована• 26 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Я вас десь образила?
ЗСУ образила. И женщин. И мужчин. Не судите по себе всех. И ваш муж, если бегает по бабам-это ваши проблемы-не проэцируйте свои проблемы на всех. Но, уверена, нет мужа.
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Є чоловік, вже 25 років, військовий теж ))) Вас просто не хотіли інші чоловіки, не підходили, от ви і не бачили.
А у інших було і є.
Не зацілована• 26 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
А у інших було і є.
какой ужас. Вам бы к психологу. Серьезно.
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
От фантазерка ви))) вже і мужа нема, і блядством займаюсь, і засалені волоси, і цигарка в зубах. Що ще?)) Ото ви зла, ніхто не кохає, чи чого вас рве?))) Я вже зрозуміла, що ви не військова. Так що пишіть свої фантазі далі.
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Та що ж таке. Знов діагнози. Я ще волосся не встигла засалене помити, і цигарку з рота викинути, а ви мене вже до псіхолога.