СамавиховуюКота• 26 мая 2024

А на вашій роботі вже відчутно нестачу персоналу?

До війни завжди всі вакансії були закриті, зараз особливо проблемно з чоловіками, підсобні робітники, водії, скоро не буде кому хліба розвести по магазинам, якщо правда жінки не почнуть йти (((
Щас ухожу• 26 мая 2024
Уже даже женщин не осталось одни тараканы и коты
Полуничка• 26 мая 2024
На моїй відчутно, бо частина потребує великої вантажопідйомності людини, жінки на замінять.
КинДза• 26 мая 2024
Кадровий голод на зп 15-20 тис
Нормальні посади зайняті і немає так нехватки кадрів
Кофр для ноги• 26 мая 2024
Будівельна сфера, ні
автор СамавиховуюКота • 26 мая 2024
Ответ дляПолуничка
В нас тягають самі відчайдушні, директори заступники допомагають ((
автор СамавиховуюКота • 26 мая 2024
Ответ дляКинДза
Кадровий голод на зп 15-20 тис
Так саме з такою зп і не йдуть (
Полуничка• 26 мая 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Жінкам не можна важке піднімати, потім деякі наслідки і за великі гроші не виправиш.
КинДза• 26 мая 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Так саме з такою зп і не йдуть (
Тому що на такі гроші нереально прожити, прогодувати сімʼю. Це 350 євро 🙄
автор СамавиховуюКота • 26 мая 2024
Ответ дляКинДза
В мене батько за 8 працює
автор СамавиховуюКота • 26 мая 2024
Ответ дляПолуничка
На роботі нікого це не колише ( чоловіків немає взагалі
Леопардові панчохи• 26 мая 2024
Ответ дляКинДза
Я б пішла, в мене зараз мінімалка 6400 на руки.
Чу Ча• 26 мая 2024
У нас производственно-строительное предприятие. Нужны столяры, подсобные рабочие, электрики и т.п. Нехватка ощущается, но удается находить, без официального оформления. Официально не хотят
Карамелька• 26 мая 2024
2 людини звільнились
vikohka• 26 мая 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
В мене батько за 8 працює
чeго жe к сeбe, на 15- 20 нe возьмeтe? у нас всe на мeстe. и вам нe вeрю, что ни одного мужика нe осталось. вот зачeм вам знать, что у другиx? что вам это даст?
автор СамавиховуюКота • 26 мая 2024
Ответ дляЧу Ча
Нам вантажники, навіть алкоголіки не йдуть (
автор СамавиховуюКота • 26 мая 2024
Ответ дляvikohka
Ми в різних містах живемо і він не бажає переїздити, людині треба пару років до пенсії дотягнути і в них на таку зп повний штат
автор СамавиховуюКота • 26 мая 2024
Ответ дляvikohka
Цікаво чи дурять hr чи дійсно така проблема
ЛолитаНеРазлита• 26 мая 2024
У нас не те, що чоловіків, але й жінок не вистачає(((
Медицина: навіть м/с не хочуть йти…
Санітарка 5300 на руки

Можете не вірити і кричати щось типу «зрада»
Вишиванка• 26 мая 2024
те що в міжпопіях дупи у нас
автор СамавиховуюКота • 26 мая 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Медицина: навіть м/с не хочуть йти…
Санітарка 5300 на руки

Уявляю яка це важка робота за такі гроші(
пу_пугренчик• 26 мая 2024
В нас не вистачає нормального персоналу, а люди які дуже туго сообрпжають, проблеми зі здоров´ям, ледь ходять, ті влаштовуються,але толку дуже мало
автор СамавиховуюКота • 26 мая 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Ми також взяли таких тільки убитки (
Морковна• 26 мая 2024
Рано вы начали, надо было позже
Полно мужиков, где никого нет?
РокерША• 26 мая 2024
Ответ дляПолуничка
100 відсотків, я дотягалась тепер тупо як хробак, не дай Боже зігнутись чи щось підняти і все.
РокерША• 26 мая 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Не дурять. Наші не можуть знайти людей, як раз розмовляла в пт. Сказала раніше прийшли після вихідних а там стільки навалять резюме, що вибирали методом тика бо перебрати все нереально, зараз жодного відгуку. З.п. досить нормальна. Не три убогі копійки
РокерША• 26 мая 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Медицина: навіть м/с не хочуть йти…
Санітарка 5300 на руки

Ну на таку з.п. не дивно. Я за вихідні стільки потратила. Правда половина з того донати, але все ж.
Королева Сарказма• 26 мая 2024
Ответ дляКофр для ноги
Будівельна сфера, ні
Ви прикалуєтеся? А будівельній сфері біда вже
vikohka• 26 мая 2024
Ответ дляРокерША
какая зпл? я пойду.
Дюагональ• 26 мая 2024
В якому місті є вакансії для жінок на 15 тис?

У мене 7 тис
ротцвеники• 26 мая 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Медицина: навіть м/с не хочуть йти…
Санітарка 5300 на руки

Ну такая зп санитарки скорее всего неполная ставка. Или неофициально работа. Не может быть меньше минималки