ФруктЕщеТот• 26 мая 2024
Хто хоче заробити 400 грн?
Пропозиція не моя, але реальна.
ФруктЕщеТот
• 26 мая 2024
Ответ дляМамин тріль
Це кабанчик?)))
Так. Біжіть швиденько, може, ще встигнете :)
Варена цибуля• 26 мая 2024
Ответ дляMacOS-ница
Удалено администрацией...
Зяблик протестант• 26 мая 2024
мы за поход в макдональдс тратим около 35-40 евро семьей. а тут целых 10 )))
Мамин тріль• 26 мая 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Ні, я пацюків боюсь)))
Зяблик протестант• 26 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Удалено администрацией...
ЛижТолько• 26 мая 2024
Кота пустить, пусть караулит, а как выйдет он её цапнет, главное уследить, чтобы не сожрал.
Варена цибуля• 26 мая 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Ого вы шикуете. В мак еще и всей семьёй. Бабушку тоже берете на такой пир?
Мальчижка• 26 мая 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Ви не знаєте які в Україні зп і як люди живуть? Особливо в невеликих містах?
маринабаранова• 26 мая 2024
Ответ дляЛижТолько
Да, конечно - не сожрёт, но покалечит или придушит обязательно)))
Он же её за горло цапает и держит мёртвой хваткой!
Мамин тріль• 26 мая 2024
Там, до речі, ціна обговорюється. Мінімальна сума 300грн (для подачі об´яви). А реально можна домовитись і за 3000грн
ФруктЕщеТот
• 26 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
Так це домашня криса чи дика?
Та, що під шафою, домашня. Мабуть.
ДлинноНожка• 26 мая 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Та, що під шафою, домашня. Мабуть.
Прикольно.
Цікаво, чого вони її самі не дістануть?
ФруктЕщеТот
• 26 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
Прикольно.
Цікаво, чого вони її самі не дістануть?
Тому що вона не виходить. У вас що, ніколи гризунів не було?
Интимная• 26 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Шо ее там ловить ту мышу крысу.
Все такие нежные шо капець 🤣
І я така ніжна, що ще більший капець. До мене в кімнату вночі якийсь коник застрибнув, на 11 поверх, альпініст, блін. То я півтори доби в кімнату не заходила, доки не прийшла подружка і не спіймала цю скотиняку.
І я ж розумію, що воно мене навіть не понадкусує, але нічого не можу із собою зробити, верещу і тікаю.
ДлинноНожка• 26 мая 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
ні, ніколи не було.
Светка-пипетка• 26 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Сестрааа!!!(писклявым голосом)
ФруктЕщеТот
• 26 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
ні, ніколи не було.
От тому ви і не в курсі :)))
ЛижТолько• 26 мая 2024
Ответ длямаринабаранова
Это да, если поймает то реально покалечит, может шоколадом выманить можно, домашние крысы его обожают.
Зяблик протестант• 26 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Знаю, начинала с зарплаты в 300 грн в 1997 году. Потратила много времени и труда, чтобы чего-то достичь. Ловите свою крысу сами - сэкономите )
Біле пальто• 26 мая 2024
Та посоветуйте им отодвинуть шкаф. И при чем возраст крысы
А по второму случаю - я не знаю, это специалистов вызывать