Угги_в_горошек• Изменено 26 мая 2024

ЗСУ. На яку посаду може розраховувати жінка?

Звісно, на передову не хочу. Але й не бумажки перекладати. Жінка, 42 роки. Здорова, але у вусі є імплант. В когось є досвід чи ідеї, де можу бути корисною? За освітою вчитель, якщо що.
Пліткарка• 26 мая 2024
Чому не працюєте вчителем?
Трохи злякана• 26 мая 2024
Залежить від того, чи буде для Вас взагалі посада. Цікавтесь у конкретних формувань
автор Угги_в_горошек • 26 мая 2024
Ответ дляПліткарка
Чому не працюєте вчителем?
Не хочу. Поки вчилася, передумала. Все життя вихователь. Оплата влаштовує, отримую 900 у.е. Справа не у грошах
автор Угги_в_горошек • 26 мая 2024
Ответ дляТрохи злякана
Я навіть не знаю, яку посаду шукати
Стигла полуниця• 26 мая 2024
Разве с имплантом в ухе вам не нужны какие-то специфические условия или ограничения, типа запрета громких звуков?
автор Угги_в_горошек • 26 мая 2024
Ответ дляСтигла полуниця
А хіба я дома ті звуки не чую?
Мама фіфті цента• 26 мая 2024
Поваром у меня знакомая устроилась. образования такого нет. Я так понимаю с любым на кухню берут
Додекаэдр• 26 мая 2024
Кажуть, що штурмовиків не вистачає. Підете?
Думаю, ще вакансії походних дружин будуть)
Жарти жартами, та щось не смішно.
Альфасамка• 26 мая 2024
на передову!
Благоуханочка• 26 мая 2024
Повар, медик, аэроразведка - первое, что приходит на ум.
Тантрический кекс• 26 мая 2024
Ну, вот , вакансии рекрутингового центра
https://armyinform.com.ua/job_zsu/
lilu1990• 26 мая 2024
Дивлячись які у вас навички. Я зараз їду на навчання, бо знаю англійську
Кубик Рубика• 26 мая 2024
Ой в мене в знайомого жінку відправили в донецьку область а він з дітьми в Києві
ХвостПистолетом• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Лілу пішла в ЗСУ?
lilu1990• 26 мая 2024
Знаю що деяким бригадами потрібні психологи. У вас має бути базова психологічна освіта. Можна курси перепідготовки пройти
автор Угги_в_горошек • 26 мая 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Готую я так собі
автор Угги_в_горошек • 26 мая 2024
Ответ дляДодекаэдр
Жарти жартами, та щось не смішно.
Ви дурна?
автор Угги_в_горошек • 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Німецьку знаю більш-менш. На побутовому рівні
автор Угги_в_горошек • 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Дитячу психологію знаю добре. А от травмованих морально чоловіків не потягну
Да, я блондинка!• 26 мая 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Я навіть не знаю, яку посаду шукати
На которую у вас денег хватит. Ещё зависит от наличия и возраста детей.
lilu1990• 26 мая 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Так, це дуже тяжко. Я сама в цей бік спочатку дивилася. Головне щоб фіз підготовка ще була хто б там що не казав. Це важливо.
Айпишница• 26 мая 2024
Медсестра, санітарка
автор Угги_в_горошек • 26 мая 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Син 18 років
автор Угги_в_горошек • 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Ну пішки можу довго ходити. А от бігати ні, хоча струнка
Да, я блондинка!• 26 мая 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Син 18 років
Тогда на любую
Сладкий лимончик• 26 мая 2024
Всюди пишуть оголошення що потребують жінок на розмінування и оператори дронів, йдіть, вам написати найближчу адресу тцк?
автор Угги_в_горошек • 26 мая 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Такій хамці й відповідати не хочеться
Маю декілька думок• 26 мая 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Я навіть не знаю, яку посаду шукати
Шукайте любу, вас візьмуть тоді, як відношення з тієї частини отримаєте. Тобто ніколи, як нема знайомих.
Зубная фея• 26 мая 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
А хіба я дома ті звуки не чую?
Смешная Вы. Или реально не слышали этот инфернальный военный грохот.
Я месяц на передовой прожила и потом первая покупка была наушники от шума. Потому что с ума сойти можно, и уши ничем не заткнуть, ничего не поможет.
Сладкий лимончик• 26 мая 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Такій хамці й відповідати не хочеться
Що не так? То реальні посади і необхідність ЗСУ в кадрах, чи вам аби поговорити