Марс атакует• 27 мая 2024
Показывайте свои вкусные и полезные завтраки ❤️
У меня рис, омлет и авокадо)
Марс атакует
• 27 мая 2024
Ответ дляГендиреХтор
Меня разопнут тут за ту дозу сахара что я ела на завтрак)))
Если вы при этом худая ведьма, то да
Акукарача• 27 мая 2024
Ответ дляЛовлю капці
На обед будет)
Охххх як я давно червону рибу не їла…… аж слюньки потекли
ГендиреХтор• 27 мая 2024
Ответ дляМарс атакует
Если вы при этом худая ведьма, то да
Не мне на попце надо писать как на троллейбусе метр заноса))
ГендиреХтор• 27 мая 2024
Ответ дляМerida
у меня вчера было пол пачки конфет. никто ни слова не сказал:))) 200 г вошло
Та то очень компактная)) всего 200 грамм
ИМХОля• 27 мая 2024
Ответ дляМerida
От я їх саме тому і не їм. Бо я або взагалі не їм цукерки, або пів кг. Все або нічого. Оце по-нашому😂
ГендиреХтор• 27 мая 2024
Ответ дляМerida
потом уже
хорошо, что я кофе без сахара пью. диета же
Я тоже кофе без сахара))) сахар идет отдельно)))
Черпак_для_фантазий• 27 мая 2024
Вчерашняя картошка с маслом и укропом, разогретая на сковородке. Яичница, вареная колбаса, огурцы. И чай.
Марс атакует
• 27 мая 2024
Всем хорошего дня, девочки и спасибо за приятную атмосферу в теме 🌷
Швидкоруч• 27 мая 2024
Ответ дляПоросенка
Вкусный, но не полезный сегодня. Пицца с креветками, моцареллой, чеддером и пармезаном.
А що з полуницею, чому, як вкрали?
Швидкоруч• 27 мая 2024
Ответ дляАкукарача
Тю, в сільпо по 500 грн з хвостом, хоч попою їж, в метро постійно акції. В АТБ шара на норвен. Ми її не любимо. Лише я на хлібець з крем сиром можі іноді солону, ну і фінську юшку я і чоловік їмо. А в такій формі, як на фото - не заходить нікому.
Швидкоруч• 27 мая 2024
Ответ дляГендиреХтор
Дівчата, ви - розсмішили , почуття гумору - крутезне.
Акукарача• 27 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
Я в селі живу))
Швидкоруч• 27 мая 2024
Ответ дляАкукарача
Я в селі живу))
І я в селі, але ж міста є поряд, ви ж туди вибираєтеся?
Акукарача• 27 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
Раз на пів року і то як пощастить. До найближчого міста 3 години автобусом, свого транспорту немає