Не против• 27 мая 2024
Що то за кіпіш з лімфовузлами
Кожен день якась тема про лімфовузли, колись навіть не знала де вони знаходяться, а тут зараз так часто про них пишуть, що вже тоже стала шукати їх в себе.
Їх потрібно якось профілактично перевіряти на УЗД, чи як? І чого до них така увага в останній період?
Одні пишуть збільшені то ок, інші не ок. В одних помітні вони,в інших - ні. Як то має бути?
Якось так і живу• 27 мая 2024
Модно . В медицині те ж є мода. Пару років тому всі пили вітамін Є і В для молодості, потім всі робили щеплення від папіломи вірусу
Незламна Україна• 27 мая 2024
Тут одна така пані є. 100500 тем створила. То діти у неї потерпають від тих лімфовузлів, то вона сама
До речі, я дотепер не знаю де вони знаходться
Твоя космішна• 27 мая 2024
Я також з приводу лімфовузлів дуже заганяюся. Збільшені, значить, інфекція або онко і фіг зрозумієш ,що у тебе..
Не против
• 27 мая 2024
Ответ дляНезламна Україна
Та бачу не лише вона
Стервочка• 27 мая 2024
У мене колись збільшилися пахові так, що ходити не могла. Виявилось, що хвороба Лайма. Лімфовузли нам сигналізують, що щось не ок.
Не против
• 27 мая 2024
Ответ дляНезламна Україна
От і я не знала, а тепер тоже щось щупаю. Цікаво чи не збільшені.
Одні пишуть що можуть бути видні і не збільшені, інші пишуть що можуть бути глибші і збільшені а візуально не потімно
Не против
• 27 мая 2024
Ответ дляСтервочка
Ну коли є біль і сильно збільшені тоді так. А якщо безболісні і невеличкі шаріки то багато пишуть що все ок. І то може бути варіант норми
Не против
• 27 мая 2024
Просто колись я навіть їх не знала де вони є, пам´ятаю в дитинстві мені також їх певно й ніколи не про казали в лікарні, в зараз кожна 15-та тема то про лімфовузли. Ну якщо вони не торчать і нема симптомів ніяких, то певно і перевіряти не варто чи як?
ЧупакабраЗеБест• 27 мая 2024
Ответ дляНезламна Україна
счаситлвая.
ЧупакабраЗеБест• 27 мая 2024
Ответ дляСтервочка
ойпта, а откуд она? вы выелчили как то?
Стервочка• 27 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ойпта, а откуд она? вы выелчили как то?
Кліщ. Так. Дякуючи Порадниці, яка одразу підказала, що це може бути Лайм. У мене збільшилися лімфовузли, піднялася температура, з´явилося величезне кругле пятно ( в діаметрі см30). Зробила фото і залила сюди. Багато хто писав, що алергія, лишай...а одна дівчина написала, що якщо кусав кліщ, то це може бути Лайм. Я і думати про того кліща забула, бо це було за тиждень до пояат ерітреми ( п´ятна). Зразу ж до знайомої лікарки поїхала і вона в той же вечір призначила АБ ( пила дуже довго, доза кінська). На наступний день звернулась до сімейного за направленням до інфекціоніста. Але вирішила прикинутися, що не знаю що зі мною. Перевірити лікаря)) Він подивився і одразу видав, що це ’лішай’. От так би була лічила ’лішай’, а потім алергію і тільки втрачала б час. Я вилікувала Лайма. Але два роки зовсім не мала імунітету ( АБ вбив його повністю). Кожен звичайний вірус у мене закінчувався інфекційним відділенням...
Зараз у мене з´явилися мігрені Може наслідок хвороби. Хз...
От така от історія)
ЧупакабраЗеБест• 27 мая 2024
Ответ дляСтервочка
От така от історія)
ужас какой,
вы знаете мне в плане правильно го быстрого лечнеия тоже всегда помогала именно СОВЕТЧИЦА.
хоть что тут пишут, и ненавидят, и завидуют, и обсирают,
но когда реальная беда, откликаются все.
кто чт о знает.
Стервочка• 27 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ужас какой,
кто чт о знает.
Це точно)
Буває реально треш, але є й корисні, толкові поради.
Вчора, наприклад, запитала про електросамокат. Одна дівчина написала, що викликає проблеми з хребтом. Прочитала купу інформації і всі пишуть, що саме так. А у доньки ( саме для неї шукала) і так сколіоз.