Пэрисхилтонша• 28 мая 2024
Кому важко дається ранок? Як ви себе розкачуєте?
Які прийоми, дії?
Мене трошки будить вмитись холодною водою.
ЛісАпетная• 28 мая 2024
Прокидаюся раніше, щоб посидіти довго з кавою, не люблю швидко пити, душ з миттям голови
Катастрофа• 28 мая 2024
Прокидаюся, треба щось швидко готувати малому. Нема коли розкачуватися. Потім пʼю каву. Тоді вже попускає
Ласую колобками• 28 мая 2024
Іду і стаю під душ. Спочатку теплий, потім, як помию волосся переставляю поступово на холодну . А потім обов´язково кава.
Цветочница• 28 мая 2024
Сижу минут 40, пью чай или кофе, смотрю новости и лажу в инете. Ранним утром тяжело просыпаюсь
Цветочница• 28 мая 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Прийом один - лягти напередодні о 21:00.
Не поможет
Ласую колобками• 28 мая 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Кофе.Холодная вода с утра для меня мазохизм.
))))) Це , як наркотик. Привикаєш, і без цього душа вже не то))) Можна кімнатної температури. Бо в мене вода з колодязя крижана, я і дуба вріжу , як саму холодну включу))
Домовенок Кузя• 28 мая 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Как можно заснуть в это время?
Пэрисхилтонша
• 28 мая 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Не засну в такий час. Хоча б 22-23.00
Гл. Амурная• 28 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Омега, вітамін д, кава.
Ви їх на голодний шлунок їсте чи після сніданку?
все по ГОСТу!• 28 мая 2024
Выхожу с сигаретой и телефоном на балкон . От новостей по области очень быстро просыпаюсь .....
Цветочница• 28 мая 2024
Ответ дляБентливуман
Я уже из бассейна вышла первый сеанс на 7.00
Ужас)))
Бентливуман• 28 мая 2024
Ответ дляЦветочница
Ужас)))
Ничего ужасного, 1 км проплыла на 45 минут бодряк на целый день
Цветочница• 28 мая 2024
Ответ дляБентливуман
Вы жаворонок наверное)
Бентливуман• 28 мая 2024
Ответ дляЦветочница
Вы жаворонок наверное)
Заставила себя встать, вечером дела
Сейчас на работу
графиняВишенка• 28 мая 2024
Ответ дляБентливуман
Я только еду, правда дома уже перемыла всю сантехнику и стирку одну сделала.
А все потому что муж гостей подсуетил на вечер)
Локшина на вухах• 28 мая 2024
У меня будильник через каждые 5 минут выставлен. Завожу пораньше, а потом даю себе время на раскачку. Мне это помогает, хотя есть мнение что такой способ наоборот вредный. А мне ок .
Виправлялочка• 28 мая 2024
Довго пʼю каву та спокійно прокидаюся. Помітила, що якщо підриватися та хаотично щось робити та кудись бігти, то весь день потім як заведена курка хаотична