Ms. Android• 28 мая 2024

Хто тапає хом´яка hamster, ви бачили, де зареєстровано домен?

Цікава інформація для роздумів :)
Їх сайт вказано у твіттері, і на whois можна подивитися.
Поправте, якщо це не так. Сама у шоці🫣 хоча, може того і треба було чекати, від початку знаючи чий ресурс телеграм
Чорнобаївка• 28 мая 2024
Ответ дляИМХОля
Это так. Люди хоть бы глаза разули, перед тем как хавать все подряд
Людям пох, где призрачная халява там и они

Единорог помог• 28 мая 2024
Ответ дляMs. Android
Я тільки сьогодні побачила і теж грала. А не пришла тут білим пальто похизуватися.
Кожен має право знати, а грати далі чи ні, вибір кожного.
Я зовсім по життю не схильна до засудження
Зачем, чтоб такие как вы сказали, что я в белом пальто. Играйте дальше.
Чорнобаївка• 28 мая 2024
Ответ дляМоре Щастя
Телега не раши, а Павла Дурова, смотрите его интервью. Он клянется что данные не продает и сбежал из-за этого с раши. Я ему верю
Верить русне может только русня
бибизяна• 28 мая 2024
Ответ дляИМХОля
А як ви про це дізнались, можна спитати? Через який ресурс це можна подивитись?
бибизяна• 28 мая 2024
Ответ дляMs. Android
Як ви дізнались цю інформацію?
Мейк-ап форева• 28 мая 2024
Ответ дляМоре Щастя
Наивная)
автор Ms. Android • 28 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Ви до чого?
Про вас мови не йшло, поки ви не почали вигулюватись
автор Ms. Android • 28 мая 2024
Ответ длябибизяна
Як ви дізнались цю інформацію?
Знайома скинула
Звідки вона дізналася, без поняття, підозрюю десь у ТТ виклали
Море Щастя• 28 мая 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Верить русне может только русня
Вы вообще не в курсе кто такой Дуров и почему он сбежал из россии, так и идите и просветитесь, а я его знаю 20 лет.

ГЛЮкоза• 28 мая 2024
Нафиг оно надо вообще? Мелькали ссылки, даже не переходила и не планирую
ОдинРазНадетое• 28 мая 2024
Так кто же владелец хомяка? Не играю, но заинтриговал именем владельца.
бибизяна• 28 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Заробляти монетки які потім колись конвертуються в кріпту, яку можна буде обміняти на гроші. Ну в теорії (я не граю, але кожного дня хтось посилання присилає в телеграм і інсту, тому ознайомилась що воно таке)
Трусиковед• 28 мая 2024
Ответ дляМоре Щастя
Особисто? І зависижте на такому форумі)))
Птица Говоруша• 28 мая 2024
мені щойно колега якраз показала якогось хомяка на телефоні і хвасталася, що вона вивела 5 тисяч гривень за півроку. довольна як слон сидить. це воно? чи про якого хомяка ви говорите?
бибизяна• 28 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Там ще ніхто гроші не виводив, він тільки в березні стартував
Птица Говоруша• 28 мая 2024
Ответ длябибизяна
да? ну в неї якийсь кружечок і теж гризун там був. вона тицяє, а воно рахує якісь монети, я хз , шо воно таке
Королева краси• 28 мая 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Мать криптомана - звичайна понтова конспірологша. Вона не знає , тому не скаже.
Власників подібного бізнеса зазвичай декілька, і ті далеко не верхівка айсберга.
Моторошні троянди• 28 мая 2024
Ну зарегано в росии и? Может то просто зарегано там. Кто разбирается поясните?
Моторошні троянди• 28 мая 2024
Меня затянуло я прокачиваю свою прибыль в час и даже за бесплатно не против поиграть когда надо время скоротать.

бибизяна• 28 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Є інші подібні ігри, з яких вже виводили люди гроші, ноткоін, але там не гризун начебто. А в цього хомʼяка тільки почали грати люди, не було монетизації ще. Шось бреше ваша знайома)
бибизяна• 28 мая 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Та пані навряд знає, думаю просто так написала)
Тільки не про гроші• 28 мая 2024
Ответ длябибизяна
Ну всюди об´явили вже, що буде у червні монетизація. Я в ноткоїн гралася)) майже 200 дол. Так, ненапрягаючись. Продала і все.
ИМХОля• 28 мая 2024
Ответ длябибизяна
Удалено администрацией...
бибизяна• 28 мая 2024
Ответ дляИМХОля
Удалено администрацией...
Дякую
Не вмію заміряти• 28 мая 2024
Так туди ж не треба гроші закодувати
бибизяна• 28 мая 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Так туди ж не треба гроші закодувати
Не треба. Просто допомагайте руському розробнику стати багатим, рекламуйте його продукт, в перспективі ще можете за це отримати 100 доларів, або 100 гривень

Або 100 рублів))
Не вмію заміряти• 28 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Це вона нафантазувала про те, що вивела 5 тисяч
Не вмію заміряти• 28 мая 2024
Ответ длябибизяна

Або 100 рублів))
До чого ви це написали?