Гарні диньки• 28 мая 2024

Хто хоче кошенятко?

Грайливі кошенята - повністю білі з блакитними очима, але не глухі, короткошерстні. Дві кішечки та котик. Народились 06.04.2024. Одна кішечка справжня маленька розбійниця, інша- спокійна принцеса. А котик дуже товариський хлопчик. Мама-кішка повністю біла, з жовтими очима. Вона вправно ловить миші та навчає цьому кошенят.
Чудові улюбленці як для квартири так і для приватного подвір’я. Зараз живуть у приватному будинку. Їдять все, привчені до туалету. Знаходяться в м. Миронівка, але можемо привезти до Києва. Контакт – телефон, вайбер або мейл.
+3809 542 85 50, Олена
semeshko81@gmail.com
БершкомангоЗар• 28 мая 2024
Ох и красавчики надеюсь, найдутся хорошие ребята для них)

Ненька наша• 28 мая 2024
А якщо я не люблю котів, то це зі мною щось не так?
автор Гарні диньки • 28 мая 2024
Ответ дляНенька наша
То ви кота свого ще не зустріли…
ЛолитаНеРазлита• 28 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Ага.
БершкомангоЗар• 28 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Не. Просто у каждого свои интересы) я, например, собак не люблю, а котеек обожаю. Думаю, что если бы имела возможность, то было бы миллион котов у меня
Закусенец• 28 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Так
Я собак не люблю. А котів обожнюю.
Ленивица-красавица• 28 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Мовчіть, нікому не кажіть. Я теж, але це великий секрет.
Ненька наша• 28 мая 2024
Ответ дляЗакусенец
Так
Я собак не люблю. А котів обожнюю.
А я люблю собак)
Ненька наша• 28 мая 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Саме цікаве, що вони мене люблять. Якшо в будинку є кіт, а я в гостях, він буде на мені лежати цілий вечір

автор Гарні диньки • 28 мая 2024
Дівчата поділіться будь ласка, треба ім сім‘ю.
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Ви просто не вмієте їх правильно готувати
Цветочница• 28 мая 2024
Ответ дляЗакусенец
Так
Я собак не люблю. А котів обожнюю.
И я собак не люблю.
Они мне псиной воняют (((
Щось не спиться• 28 мая 2024
Та ну нафиг этих монстров дома держать!
Ленивица-красавица• 28 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Бо вони відчувають, що від вас нема ризику їж жмякать.
НеВРотик• 28 мая 2024
Ответ дляГарні диньки
Чому хазяїва не стерилізують кицьку, вона ж явно не безхатченко.
Кукусики• 28 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Так, з вами щось не так, але не тому, що котів не любите
Шукаю стакан• 28 мая 2024
Хорошенькие, пусть всем достанется хозяйка :)
автор Гарні диньки • 28 мая 2024
Ответ дляНеВРотик
Кішка прибилась та народила, вона безхозна.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Моя мама так думала якийся час, потім зрозуміла, що любить, а мій син, коли я вперше принесла кошеня, не хотів брати його на руки, боявся забруднитися. Пройшло 9 років, і він дуже щасливий, коли ця принцеса обирає його, щоб посидіти у нього на ліжку, бо є ще двоє дітей, в неї багато роботи..

ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 мая 2024
Ответ дляЗакусенец
Так
Я собак не люблю. А котів обожнюю.
Завжди є два табори - собачники і котячники..
Ластоноша• 28 мая 2024
Ответ дляНенька наша
тю, а я собак не люблю, но даже и мысли не допускаю, что со мной что то не так
Ластоноша• 28 мая 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
это не секрет, это просто всем все равно кто кого любит или не любит
a.ostroverh• 28 мая 2024
Красавчики!!
Хороших котородителей им!

Кошку лучше стерелизовать, в селе на самовыгуле жизнь не сахар. Да и следующий помет (если так все осиавить) может быть глухой((( там точно смерть котятами на улице(((

Вот моя, глухая(( в селе ей труба была бы
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 мая 2024
Хай знайдеться любляча котиків сім´я!
Ненька наша• 28 мая 2024
Ответ дляКукусики
Не фантазуйте)
Кукусики• 28 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Не фантазуйте)
)) а якщо хочеться?
Шкварочка• 28 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Перевиховує, щоб полюбили 😂😳😂
Ненька наша• 28 мая 2024
Ответ дляКукусики
)) а якщо хочеться?
То виберіть шось цікавіше)
Ненька наша• 28 мая 2024
Ответ дляШкварочка
Перевиховує, щоб полюбили 😂😳😂
Уточнення, відрази в мене до них немає, але любові теж)
Сунуся в чужі справи• 28 мая 2024
Такие котики лучше чисто породных. Они редко болеют. Только кастрация и хороший корм, и будет все отлично. Я намучилась с породистыми( персидская в частном доме как начала болеть лишаями после начала войны.. с этими взрывами, потом просто ушла умирать искали искали не нашли( два раза лечили, прививки не помогали.