Ms. При теле• 28 мая 2024
Как МОЗ обманывает ВОЗ про коклюш в Украине
Собственно, пришлось сегодня пообщаться с педиатром на эту тему.
Мой кашляет третью неделю, назначили сдать анализы, на всякий случай. Перед тем лечили синусит и трахеит. Но что-то затянулось.
Сказала, сейчас в стране эпидемия среди детей 10+ лет и взрослых. Потому что прививочный иммунитет закончился и вообще он нестойкий. Но массово пишут ларингит, трахеит и бронхит, чтобы не портить статистику. Истинный диагноз ставят только непривитым. Или со справкой пцр. Анализ платный. Хотя как с ковидом, могли бы сделать бесплатные тесты, раз это так массово.
В интернете статья за апрель - 500 случаев с начала года. Серьёзно? Их в разы больше, просто не пишут диагноз. И в итоге это искажает общую статистику, уже много лет.
И если с корью особо не скроешь, то вычислить волны коклюша не так просто.
И напоследок опрос: среди ваших ближайших знакомых кто-то сейчас болеет коклюшем?
Результат:
вже голосів:
36 (55.38%)
Нет
29 (44.62%)
Да
Ms. При теле
• 31 мая 2024
Пришли результаты, коклюш .
И не надо писать про прививки и лёгкую форму. Как раз привитые с лёгкой формой продолжают ходить в школу или садик и разносят заразу. Эффективно, да?
Krypetskikh• 31 мая 2024
Ответ дляMs. При теле
Пришли результаты, коклюш .
Добрий вечір! Ви вже спілкувались з лікарем? Цікаво яке лікування назначить і що далі.
У мене у доньки зараз тиждень кашлю, дуже дивного. Почався раптово вранці, просто так, без нежитю, температури. На вулиці ні разу не кашляне, а вдома, ближче до вечора починається жесть - каже що в горлі наче як комок і починає першити, одразу слідом кажель, враження наче глотку собі розірве, але не сухий і не схожий на коклюшний. Так мучається поки не засне. Спочатку педіатр виписувала інгаляціі з пульмікортом, тепер каже, можливо коклюш, тому пити синекод. І я не знаю, якщо наприклад здати розгорнутий аналіз крові - чи це щось дасть? Тому що я так розумію, що на антитіла дуже рано
Ms. При теле
• 31 мая 2024
Ответ дляKrypetskikh
Загальний крові ідеальний в нього, ніяких відхилень. Срб теж.
Лікування вже ніякого. Синекод. І щось заспокійливе для цнс, валерьяна.
Він спочатку на вулиці теж не кашляв, навіть намагалася гуляти подовше, коли це стало зрозуміло. Але потім пішло по наростаючій і вже й на вулиці бувають приступи, переважно вранці. Ближче до вечора все менше. А ще коли грає в ігри, то теж майже не кашляє. Увага переключається.
Старшій прописав антибіотик, в неї кашель тільки починається. Але також у неї і все ознаки грві, насморк сильный був
Krypetskikh• 01 июня 2024
Ответ дляMs. При теле
Дякую за відповідь! Нехай це все пройде найлегше і найшвидше у Ваших дітей!
Донці теж спочатку написала сумамед, а потім передумала. Мені навіть від синекода стрьомно, а раптом це не коклюш і тільки гірше ним зроблю? Таке
Ms. При теле
• 01 июня 2024
Ответ дляKrypetskikh
Антитіла М
То вже точно будете знати. Але їх роблять 4 дні. За 5 днів ви би вже пропили аб , тоді наче менше кашель має бути, якщо вчасно почати. Але на кожен раз аб не питимеш.