16:26 путін прокоментував можливе надання Україні дозволу бити по території РФ західною зброєю: ’Представники країн НАТО, особливо в Європі, особливо в малих країнах, повинні усвідомлювати, з чим вони грають. Вони повинні пам´ятати про те, що це, як правило, держави з невеликою територією та з дуже щільним населенням. Це фактор, який вони повинні мати на увазі’.
Aksinia 111• 28 мая 2024
Ответ дляLusik 26
По кому бити будуть: по дітям та коханкам рашиських чиновників, що живуть/вчаться/відпочивають в Британії, Франції, Нідердандах? По віллам та будинкам в Італіях, Іспаніях??? По готелям та бізнесам, що у власності тих же олігархів руснявих у Швейцаріях та Австріях?
У нас тоже вроде никто из ’элиты’ не пострадал и особнячки вроде стоят , нашли же цели кроме ’элитных’ и долбят .