Отжигающая• 28 мая 2024

Всім хто грає в Хомяка-рашистська гра!

Зверніть увагу !
liss• 28 мая 2024
Ответ дляБавовна
Гроші не пахнуть
И пасобия )) в геманиях))

Штора с кисточкой• 28 мая 2024
Ответ дляПампушечка
ну мій грає) підліток
Моі 2 нед назад по 300 дол вивели.Мають вільний час,чого не грати.ну це треба пару міс займатися,мені не потрібно,а в кого є час,то без проблем.
Пампушечка• 28 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
ну стосовно вивели не знаю, не хочу навіть влазити, бо не можна з нічого вивести щось, оце вже 100% розводняк
МамОмужа• 28 мая 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Пошла у ребёнка спросила сказал фигня все это не вздумай вестись.
У молодёжи нужно спрашивать
За ноткоїн так само говорили...а по суті за місяць рядовий тяпяльник 100уо натяпували без няпягу...а блогери продвінуті в цілому до 50 000уо могли заробити
Летала_НаМетле• 28 мая 2024
Ответ дляОтжигающая
Гра в телеграмі,де просто натисканням якоби можна заробити кріпту
затюканные на всю голову люди
Бавовна• 28 мая 2024
Ответ дляliss
И пасобия )) в геманиях))
Скільки отримуєте?
liss• 28 мая 2024
Ответ дляБавовна
Скільки отримуєте?
А должна ? Я жду в Украине очередь после пингвинов на меня что то выделить должны . Я патриот .
Бавовна• 28 мая 2024
Ответ дляliss
Зрозуміло. По інтелекту видно.
МамОмужа• 28 мая 2024
Ответ дляПампушечка
Ще як можна....ті бабки не розробник вам платить, а такі як ви які нехочуть тяпати і бачуть в тому перспективу росту тому купляють на майбутьнє

Не їм після шостої• 28 мая 2024
Ответ дляОбстановщица
А які дані?
Номер телефону? Нікнейм?
Чи не проблема
Всі дані, до яких є доступ у телеграму на Вашому телефоні та Ваші переписки у телеграм.
Штора с кисточкой• 28 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
І що там страшного?
Обстановщица• 28 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Немає тг доступу ні до чого на телефоні, навіть картинки обмежені.
А у переписках нічого немає. Я ж не секретний агент
Їжак в панчохах• 28 мая 2024
Что это за игра ? В игры не играю
Ms. Android• 28 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Клас. А довго тапали , багато часу пішло?
Обстановщица• 28 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Ноткоін?
liss• 28 мая 2024
Ответ дляБавовна
Зрозуміло. По інтелекту видно.
Да не жалуюсь , других ущемленных всегда жалею .
Пожмаковна• 28 мая 2024
Про хомяка узнала тут, и когда только советчицы все успевают и хомяков мять и быть экспертами в геополитике 🤷🏼‍♀️
Пожмаковна• 28 мая 2024
Ответ дляliss
И пасобия )) в геманиях))
Именно ! Но то другое , немцыизвинились же
Все буде• 28 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
А як вивести

Всюди влазю• 29 мая 2024
Что за игра? Мне кажется что большинство даже не знает об этой игре, а детям объясните, конечно
Солоденька цукОрка• 29 мая 2024
Блин, писали же, что азиатский хомяк
Роздратована шкіра• 29 мая 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Что это за игра ? В игры не играю
Удалено администрацией...
Роздратована шкіра• 29 мая 2024
Ответ дляВсюди влазю
Удалено администрацией...
Конфиденциальность• 31 мая 2024
Ответ длямадам Везувий
Гра для дебілів, де биття пальцем по екрану дає віртуальні гроші, які в перспективі, але далеко не факт можна буде обміняти на реальні, у співвідношенні десь 1:100000🤣
Вы б сначала разобрались, потом умничали