Ms. Android• 28 мая 2024
Хто тапає хом´яка hamster, ви бачили, де зареєстровано домен?
Цікава інформація для роздумів :)
Їх сайт вказано у твіттері, і на whois можна подивитися.
Поправте, якщо це не так. Сама у шоці🫣 хоча, може того і треба було чекати, від початку знаючи чий ресурс телеграм
курасаны• 28 мая 2024
Я сразу, когда здесь начали о ней писать, подумала, что нормальные люди на такое не ведутся.
Вся така шо куди там• 28 мая 2024
Зараз взагалі адекватно було би дивитися, що робиш та що встановлюєш.
Навіть застосунки перед тим, як встановити, передивляюся на предмет того, хто розробник.
Ms. Android
• 28 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
А если узнаете где владелец и кто он вообще в шоке будете
Ви вже зранку встигли прочитати?
Ms. Android
• 28 мая 2024
Ответ дляАnnеt
подозреваю, что народу пообещали монетизировать безделье. иначе ажиотаж непонятен
Ну ферму ж не монетизували ніколи, але грають до цих пір, другий десяток років
Ніхто нічого не обіцяв, то була надія на краще
Единорог помог• 28 мая 2024
Ответ дляMs. Android
Ви вже зранку встигли прочитати?
Нет, мне сын давно рассказал . Он криптой занимается, у них своя группа, несколько человек на них работают. Поэтому верю ему
Ms. Android
• 28 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Давно, то коли?
У грудні?
Море Щастя• 28 мая 2024
Ответ дляИМХОля
Это так. Люди хоть бы глаза разули, перед тем как хавать все подряд
Вчера писала что они собирают айпи, во наивные люди
А меня еще за дуру приняли
Море Щастя• 28 мая 2024
Телега не раши, а Павла Дурова, смотрите его интервью. Он клянется что данные не продает и сбежал из-за этого с раши. Я ему верю
Успокойся_Успокойся• 28 мая 2024
Ответ дляМоре Щастя
А меня еще за дуру приняли
И для чого це їм
Хочу наколоти губи• 28 мая 2024
Ответ дляМоре Щастя
а Павел Дуров щирий українець, козак?
Ms. Android
• 28 мая 2024
Ответ дляМоре Щастя
А меня еще за дуру приняли
Мені більше здається, що хтось просто швидко прокачав аккаунти у телезі, інсті, на ютубі, твіттері.
За місяць мільйони.
А там хз, можливо все
За місяць мільйони.
А там хз, можливо все
бибизяна• 28 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
То розкажіть)
Суцільна зрада• 28 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
илон маск?
Ms. Android
• 28 мая 2024
Ответ длябибизяна
То розкажіть)
Мені так подобаються люди, хто пише у таких ситуаціях: ’ Я з самого початку все знав, я гарний, вумний, бубонька’
І це не тільки за хом´яка
Умничка-помощничка• 28 мая 2024
Ответ дляMs. Android
І це не тільки за хом´яка
А вы с какой целью создали тему? Не помогать ли тех кто играет какие они💩, одна вы умняшка
Единорог помог• 28 мая 2024
Ответ дляMs. Android
І це не тільки за хом´яка
Не считаю себя бубочкой, вы же сами автор темы, а все играют , а где зарегистрирована не знают. Столько тем было про этого хомяка, нигде не писала
Ms. Android
• 28 мая 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Ні, ділюся інформацією
Кожен ділиться тим, що має у середині.
Я також граю і також повелася. Де ви побачили какуньки
Кожен ділиться тим, що має у середині.
Ms. Android
• 28 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Я тільки сьогодні побачила і теж грала. А не пришла тут білим пальто похизуватися.
Кожен має право знати, а грати далі чи ні, вибір кожного.
Я зовсім по життю не схильна до засудження