40каградусная• 29 мая 2024
Во сколько ваши дети пошли в школу?
Моей в сентябре 6, не готова, но есть родственники, которые кричат отдавать срочно в школу. И у меня уже самой есть сомнения, правильно ли я решила идти на следующий год…
Не усидчивая, со мной заниматься не хочет, ходим уже пол года к логопеду, результатов пока особых нет… В сад ходила мало, мы выезжали, потом вернулись, но в сад так и не пошла. Киев.
Результат:
вже голосів:
81 (75%)
Идти в 7 на след. год
27 (25%)
Идти в 6
ГоловнаЯ• 29 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
А по факту без дз они ничего не усваивают.
Я за дз, это ужасная практика кажущейся ’лёгкости’.
Средняя дочь с 1 по 3 класс была у сильного учителя и задавали довольно много, первый класс дался тяжело(пока на спорт не отдала+она левша). Но как же ей легко сейчас в 4 у другого учителя в другом городе... Дети не читают и 30 слов в минуту, еле пишут и не пересказывают. Зато в 4 классе дз меньше, чем у нее в 1 было.
Лучше напрячься в начале, чем потом страдать без конца.
Что там усваивать? Читать обычно дети могут до школы.
Я инженер, меряю от 1• 29 мая 2024
Моя пішла у 6.10, була однією з найстарших, не шкодую.
У перший рік навчання половина однокласників взагалі невідомо, для чого до тої школи прийшла - зривали уроки, повзали під партами, пісялись, какались, вчителька холодна з них була. При цьому не можу сказати, що були непідготовленими - і читати вміли, і писати, і рахувати, але от сидіти спокійно ще не могли.
Баба на горошині• 29 мая 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Так забавно все это читать, про отставание в учебе). Мой ребенок пошёл в школу в 6 и на курсы английского одновременно с этим. В апреле сдал английский пробный экзамен на В1. В июле за сертификатом поедем.
Если детьми заниматься - то программа первого класса - это ни А чем)
У нас младшую школу на отлично заканчивают как раз летние дети, которые в 6 пошли.
Поэтому про отставание для меня тоже странно читать.
Метелик• 29 мая 2024
Ответ дляБаба на горошині
Мені здається, це все дуже перебільшено. У мене дуже непосидючий активний син, але складнощів з сидінням на уроках не було. Як і у всіх знайомих, які в 6 років дітей в школу віддали. І з самообслуговуванням все добре, і в туалет вони якось ходили. А ситуації різні з дітьми різного віку були. Але нічого з того, чим залякують зазвичай.
Це чудово, що ваш син впорався; непосидючий не дорівнює незрілий. Однак чимало дітей, які не дозріли до школи, граються на уроках, ходять по класу, ловлять ґав, заважають іншим і в результаті стають посміховиськом серед дітей, на їхню поведінку скаржаться вчителі, сама школа дитині теж остогидне, бо їй нецікаво і їй там постійно роблять зауваження.
ГоловнаЯ• 29 мая 2024
Ответ дляМетелик
Такі і в 10 будуть незрілими.
Метелик• 29 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Такі і в 10 будуть незрілими.
Ви помиляєтесь. Року багатьом достатньо.
Я (дефектолог) постійно стикаюся з проблемами поведінки таких незрілих дітей на уроках, однак мозок розвивається і з часом змінюється і мотивація, і фізичні можливості дитини.
Баба на горошині• 29 мая 2024
Ответ дляМетелик
Можливо, справа у вчителях. Але ж справа не тільки в моєму синові. Він закінчує зараз 4 клас, тож в колі спілкування багато родин з дітьми такого віку. І якось без усього цього обійшлося. Не тільки в нашому класі. Були окремі епізоди, але великої різниці між дітьми 6 і 7 років я не помітила.
Крім окремих проблемних, але там вік взагалі ні до чого.
І так, я за те, щоб враховувати особливості своєї дитини.
Дівчина Бобула• 29 мая 2024
Логопед масаж язика робить? Нам це помогло, 2 місяці ходили нічого не допомагало, змінили логопеда + масаж
Дівчина Бобула• 29 мая 2024
Ответ дляРаботать надо
Складно сказати, але якщо дитина не готова, то краще почекати рік. Старша дитина йшла майже в 7 років, то проблем з нею ніяких не було, вже читала, рахувала, могла зібратися, могла в туалет сходити в школі, на відміну від 6-річних, що впісювалися.
З іншого боку, тепер школа аж 12 років, то теж в 19 будуть випускатися.
Але повторюся, що якщо дитина не готова висиджувати уроки, робити домашку та має складнощі із самообслуговуванням, то хай ще в садочку потусить.
Не всіх і візьмуть у 10 клас , але про те мало хто знає
Дуже дуже вумна• 29 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Читать тоже можно по разному.
Я недавно 4-клашку отдала на курс скорочтения. С 90 слов до 140 за месяц расчиталась и пересказ улучшился. В 5 классе ей будет явно легче читать ту же историю.
А читают все с 4-5 лет у меня.
БезникаЯ• 29 мая 2024
Был очень смышленый и хорошо подготовлен к школе. Но отдала не в 6, а в 7.
Горлаю зрання• 29 мая 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Автор, здається, достатньо привела аргументів.
А таким, як ви, все одно недостатньо
Їй навели безліч аргументів за 6 і навіть 5 років, але таким, як ви, недостатньо) таким як ви, це тим, хто так вчився, що досі не знають, що аргументи НАводять, може невчасно до школи пішли?
Мания-Величия• 29 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Ну піською думати ж не треба, а тут інша справа
Ну так я про те ж.
Ганцю в кєдах• 29 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
В 1 классе все должно быть в игровой форме. Какая концентрация? Все притензии к учителю.
Конечно,с игрушками баловаться.Они ж играть пришли,а не учиться.А у таких,как вы,учитель будет всегда виноват,что бубочка не понимает материал
Мания-Величия• 29 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
4 клас це ні про що.
От взагалі
Тема читання ні на що не впливає
От взагалі
Тема читання ні на що не впливає
Не рахую, а вважаю• 29 мая 2024
Мой пошел в семь, я видела, что был не готов. И сейчас понимаю, что правильно тогда сделала.
Дуже дуже вумна• 29 мая 2024
Ответ дляМания-Величия
4 клас це ні про що.
От взагалі
Тема читання ні на що не впливає
От взагалі
Тема читання ні на що не впливає
Ага, а потім у 6-7 класах мами на зборах жаліються, що багато задають аж 20 сторінок прочитати.
І на форумах теми створюють, що діти вчитися не хочуть.
В перших класах закладається база подобається вам це чи ні.
Мания-Величия• 29 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
База закладається в середній школі.
Діти вчитися не хочуть не через те, що читають повільно, а через те, що їм не цікаво вчитися.
Не против• 29 мая 2024
Сину 9 вересня 6 було. Читав, писав, рахував.
Лишила на рік в садочку, пішов майже в 7.
Зараз впевнений в собі (закінчив 6 клас), оцінки 8-11 без напрягу і особливого сидіння за уроками, тим паче, що школа з поглибленим вивченням іноземних мов.
Дуже дуже вумна• 29 мая 2024
Ответ дляМания-Величия
База закладається в середній школі.
А не цікаво вчитися коли? Коли важко, не зрозуміло і займає багато часу. В середній школі ще можна наздогнати втрачене і навчитися працювати, але ж набагато легше коли вже є нормально сформовані навички.
Не за Будка• 29 мая 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
в 6 прошел в школу
В 6,8 сдал экзамен В1?
Мания-Величия• 30 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Коли починається підлітковий вік і штирять гормони
А не тому що середня школа і важко. Не меліть херню
Дуже дуже вумна• 30 мая 2024
Ответ дляМания-Величия
Ви й досі у підлітковому застрягли, судячи з вихованості?
В мене 4 дітей, троє з яких вже пройшли або наразі перебувають у підлітковому віці і ніяких проблем з навчанням не мають, бо заздалегідь була пророблена велика робота й робиться кожен день. А ви й далі можете списувати на гормони. Успіхів!
Мания-Величия• 30 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
В мене теж троє.
І всі вони різні.
Чи всі діти такі як ваші? Чи ваші диті всі з одним практиком народились? :)
Ну смішно
І всі вони різні.
Ну смішно
Дуже дуже вумна• 30 мая 2024
Ответ дляМания-Величия
В мене теж троє.
І всі вони різні.
Ну смішно
І всі вони різні.
Ну смішно
Мої теж різні. Я навіть підтримую Вас у думці, що дітей штормить у підлітковому віці. Але виходить перші 4 роки не важливі, тож можна не вчитися? Далі гормони. Тоді коли вчитися?
У нашій сім´ї освіта у пріоритеті. Діти це знають. І майже за кожним ’не хочу’ є підстава окрім гормонів. І з цим можна і треба працювати.