40каградусная• 29 мая 2024
Во сколько ваши дети пошли в школу?
Моей в сентябре 6, не готова, но есть родственники, которые кричат отдавать срочно в школу. И у меня уже самой есть сомнения, правильно ли я решила идти на следующий год…
Не усидчивая, со мной заниматься не хочет, ходим уже пол года к логопеду, результатов пока особых нет… В сад ходила мало, мы выезжали, потом вернулись, но в сад так и не пошла. Киев.
Результат:
вже голосів:
81 (75%)
Идти в 7 на след. год
27 (25%)
Идти в 6
Горлаю зрання• 29 мая 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Тільки в 7.
Не слухайте нікого
Не слухайте нікого, тільки вас?
Милота• 29 мая 2024
Всі, хто віддали в 5, дууууже про це пошкодували.
Хтось в кінці 1 класу, хтось у 5 класі
Атятя_тётя• 29 мая 2024
Смотрите по ребенку,вы его знаете лучше,чем кто-либо.Похожая история,он вообще не понимал что я от него хочу.В 6 отдала на подготовку к школе(3 часа 2 раза в неделю),ему нравилось.В моем случае 6и 7 это два разных ребенка
Багряна осінь• 29 мая 2024
Моя пішла в 6.6., але в класі у нас є діти в яких день народження було восени, тобто пішли в 5.11. У куми дочка пішла теж в 5.10, не жаліє
Горлаю зрання• 29 мая 2024
Ответ дляМилота
Хтось в кінці 1 класу, хтось у 5 класі
Ну хіба що ті що ніколи тими дітьми не займались і в них в 5 розвиток на 2. Стандарно розвиненій дитині навіть в 5 зараз в першому класі робити нема чого, не говорячи про 6. А 7, то взагалі промовчу ким треба бути
МадамОхмури• 29 мая 2024
В моєї в липні, пішли в 6 років, тай добре. Бо якщо пішли б в 7, навчалися б 12 років.
Мания-Величия• 29 мая 2024
Навіщо народжувати дитину, якщо ви не в стані самостійно вирішити елементарні питання, що стосуються вашої дитини?
Срочнокпсихологу• 29 мая 2024
В 5.11
Но у меня сын, мне важно, чтобы он быстрее работать пошёл.
всемВсёИмного• 29 мая 2024
Ответ дляМадамОхмури
А куда спішите???
Милота• 29 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Мова йде про нормальну школу.
Дитина в кінці навчального року - відстає. Не витягує. Батьки не хочуть репетитора в 1 класі, бо хороша школа і навантаження. Рано віддали. Далі буде гірше. В 5 років дитині школа не потрібна.
Не за Будка• 29 мая 2024
Старший в 6,1
Младший в 7,4
Младшему намного легче. Старший по уму был готов, но психологически нет, пожалела.
Тут надо на ребенка смотреть
Младший в 7,4
Тут надо на ребенка смотреть
Домовенок Кузя• 29 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Не слухайте нікого, тільки вас?
Автор, здається, достатньо привела аргументів.
А таким, як ви, все одно недостатньо
Домовенок Кузя• 29 мая 2024
Ответ дляМилота
Хтось в кінці 1 класу, хтось у 5 класі
Та звичайно. Зовсім вже подуріли в 5 віддавати
Хитрый Лис• 29 мая 2024
Моей в сентябре будет 7 и пойдет в первый класс. Хотя я до сих пор не готова😁
Смотрите по ребенку
Забрала і не сказала• 29 мая 2024
Ответ дляМилота
Хтось в кінці 1 класу, хтось у 5 класі
Меня в 5 отдали, к примеру, никто не пожалел
Горлаю зрання• 29 мая 2024
Ответ дляМилота
Мова йде про нормальну школу.
Ну так, про нормальну звичайну загальноосвітню школу.
То що хтось не витягує, то проблеми сами тих невитягувачів. Нормально розвиненій дитині там нема чого витягувати. Репетитор в 1 классі
, то вибачте не те що гальмом треба бути, то взагалі...