40каградусная• 29 мая 2024
Во сколько ваши дети пошли в школу?
Моей в сентябре 6, не готова, но есть родственники, которые кричат отдавать срочно в школу. И у меня уже самой есть сомнения, правильно ли я решила идти на следующий год…
Не усидчивая, со мной заниматься не хочет, ходим уже пол года к логопеду, результатов пока особых нет… В сад ходила мало, мы выезжали, потом вернулись, но в сад так и не пошла. Киев.
Результат:
вже голосів:
81 (75%)
Идти в 7 на след. год
27 (25%)
Идти в 6
Тішуся неперетішуся• 29 мая 2024
Ответ дляМетелик
Крім знань, ще є дуже важливий поведінковий і мотиваційний компонент - готовність виконувати правила (і не один раз в грі, а щоденно однакові, це нудно), відповідно поводитись, елементарно сидіти довгий час за партою, виконувати що кажуть, а не що хочеться, а ще хотіти вчитись, а не гратись.
Я вже мовчу про те, що багатьом дітям непросто піти в туалет поза домом, непросто з незвичним унітазом типу чаша генуя. А ще ж форс-мажорні моменти, коли випадково забруднився в туалеті. Або просто діти бояться чи не вміють попроситись вийти. Це не кожна 5-річка зможе. Тому спішити нема куди, особливо якщо зважити на війну і відповідну обстановку в школі під час тривог.
А у саду они в туалет не ходят? Не занимаются? Правила не выполняют?
Ганцю в кєдах• 29 мая 2024
Своего отдала в 7,2.Не жалею,есть усидчивость, концентрация внимания.Есть в классе детки,которых отдали до 6 лет.Это игра на уроке,баловство,ну и, конечно,значительное отставание в учебе.
Дуже дуже вумна• 29 мая 2024
Автор, если с логопедом в течении полугода нет прогресса, думаю, стоит его сменить.
Баба на горошині• 29 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Ну так, про нормальну звичайну загальноосвітню школу.
То що хтось не витягує, то проблеми сами тих невитягувачів. Нормально розвиненій дитині там нема чого витягувати. Репетитор в 1 классі
, то вибачте не те що гальмом треба бути, то взагалі...
От і я так думаю. Син серпневий, в класі багато дітей також літніх, які пішли в школу в 6. Всі навчаються, хто краще, хто гірше, тут вже від дітей залежить. Які репетитори...
Метелик• 29 мая 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
А де ви бачите, щоб всі без винятку діти ходили в садок? До того ж в садку зовсім інші вимоги і значно менш суворі правила.
Вчителька кожному за потреби витре попу в туалеті? А в садку витре.
Горлаю зрання• 29 мая 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
А в следующем году будет иначе? Или до конца войны в школу вообще не отдавать?
Вообще не отдавать, там так тяжело для бубочки...но главное что все кричат что в сад надо водить обязательно, с года водить, а лучше с 2 месяцев))), а вот в школу в 5-6 рано) этожеждругое
Тішуся неперетішуся• 29 мая 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Так забавно все это читать, про отставание в учебе). Мой ребенок пошёл в школу в 6 и на курсы английского одновременно с этим. В апреле сдал английский пробный экзамен на В1. В июле за сертификатом поедем.
Если детьми заниматься - то программа первого класса - это ни А чем)
40каградусная
• 29 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Тоже так думаю, но логопед по отзывам один из лучших в городе…
Дуже дуже вумна• 29 мая 2024
Ответ для40каградусная
Возьмите перерыв с этим лучшим, и попробуйте сходить к другому.
Какие звуки не выговаривает?
Тішуся неперетішуся• 29 мая 2024
Ответ дляМетелик
Так заниматься нужно детьми, чтоб они не отставали: в сад водить, в школу) можно даже самой до 6 лет научить попу вытирать, представляете? Это вообще не сложно)
Метелик• 29 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
А ще можна дитину виховувати з народження...
Ви не читали мій коментар, так? Просто написали, що в голову прийде? Дуже шкода.
Я пишу про готовність, про дозрівання нервової системи дитини, а не дресирування.
Горлаю зрання• 29 мая 2024
Ответ дляМетелик
Читала, читала) а ви мій перечитайте, все дуже просто
40каградусная
• 29 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Какие звуки не выговаривает?
Р, л только мягкая есть. Поставили твердые т и д за это время, мягкие т и д были…
Забрала і не сказала• 29 мая 2024
Ответ дляМетелик
В 5-6 лет это уже надо уметь....
Метелик• 29 мая 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Рада, що вам смішно)
Діти різні, уявляєте? Комусь це все легко в 5, а комусь в 7 непросто в школі, і це не завжди недопрацювання батьків. Можна дати дитині дозріти, це взагалі нескладно. Увага - я не кажу ’киньте всю підготовку, хай росте як трава при дорозі’. Я кажу, що якщо треба більше часу для підготовки, то треба ним скористатися, а не гнати коней Швидше В Перший Клас.
ГоловнаЯ• 29 мая 2024
Ответ дляМилота
Якщо тривога - уроку нема. Тему задають додому + Дз. Не всі мами сидять вдома і мають змогу пояснювати теми дитині. Треба на це зважати. Навантаження на дітей зараз не маленьке.
По закону ДЗ не повинно бути. І яке там навантаження? Не смішіть.
Дуже дуже вумна• 29 мая 2024
Ответ для40каградусная
Р может долго ставится, иногда ещё и 1-2 класс уходит на это.
Горлаю зрання• 29 мая 2024
Ответ дляМания-Величия
Тобто ви в стані народити двох і не в стані вирішити прості речі?ʼ
Ну піською думати ж не треба, а тут інша справа
ГоловнаЯ• 29 мая 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
В 6,5
Были в классе девочки, которым в сентябре только 6 исполнилось. Учились плохо, на уме были только игры, а не учеба. У одной мама очень пожалела, что так рано отдала
В новой школе есть одноклассник, которому тоже отдали почти в 6 ( в конце сентября исполнилось). Один из лучших учеников класса. Рослый, высокий, совсем не заметно, что самый младший
Так и должна быть игра. Учеба в игровой форме.
Забрала і не сказала• 29 мая 2024
Ответ дляМетелик
Рада, що вам смішно)
Программа на 12 лет рассчитана, что дети пойдут в 6
Тішуся неперетішуся• 29 мая 2024
Ответ для40каградусная
Вы серьезно из-за р и л в школу ребёнка не отдадите?
Баба на горошині• 29 мая 2024
Ответ дляМетелик
Мені здається, це все дуже перебільшено. У мене дуже непосидючий активний син, але складнощів з сидінням на уроках не було. Як і у всіх знайомих, які в 6 років дітей в школу віддали. І з самообслуговуванням все добре, і в туалет вони якось ходили. А ситуації різні з дітьми різного віку були. Але нічого з того, чим залякують зазвичай.
ГоловнаЯ• 29 мая 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
В 1 классе все должно быть в игровой форме. Какая концентрация? Все притензии к учителю.
Дуже дуже вумна• 29 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
А по факту без дз они ничего не усваивают.
Я за дз, это ужасная практика кажущейся ’лёгкости’.
Средняя дочь с 1 по 3 класс была у сильного учителя и задавали довольно много, первый класс дался тяжело(пока на спорт не отдала+она левша). Но как же ей легко сейчас в 4 у другого учителя в другом городе... Дети не читают и 30 слов в минуту, еле пишут и не пересказывают. Зато в 4 классе дз меньше, чем у нее в 1 было.
Лучше напрячься в начале, чем потом страдать без конца.
Метелик• 29 мая 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Крім програми, є відповідний закон про освіту, де зазначено - копіюю з чинного - Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.
Там не написано ’тільки в 6’.
ГоловнаЯ• 29 мая 2024
Ответ дляМетелик
В старшій групі ні, не витре.
Баба на горошині• 29 мая 2024
Ответ дляМетелик
Якщо дитина не вміє прості речі робити, звичайно їй рано. Але це вже лінь батьків. В 6 років дитина здатна це робити.
Варена цибуля• 29 мая 2024
Ответ дляМилота
Всі, хто віддали в 5, дууууже про це пошкодували.
Хтось в кінці 1 класу, хтось у 5 класі
Кумовья отдали двух детей в 5, один закончил школу, вторая в 8м классе, не пожалели. Так что не всееееее)
Миллениалка• 29 мая 2024
Ответ дляМетелик
Моя просилась до школи в неповні шість, але через такі позакласні моменти вирішили все таки, що піде в неповні сім. Насправі дуже залежить від самої дитини, якщо не сором´язлива, то проблем з цим не буде.