Пожарник• 29 мая 2024

Ціна на електроенергію 4,8

Коли вони нажруться , це просто жах якийсь
ЗаведУющая• 29 мая 2024
Ответ дляПожарник
Не ну я розумію все ,але в мене зп. 10 000 літом 400кв зимою 700кв , просто без слів , не хотілось нікуди виїхати, але з такими зеленими відчуваю пів країни скоро звідси втечуть....🤬🤬🤬🤬🤬 ,
Тварі навіть хуже
Набрали ще 15 тисяч прикордонників, щоб не всі розбіглися
Міряю від одиниці• 29 мая 2024
Ответ дляЕдимнаморе
У нас 400-500 кВт.
Электроплита?
Полюю на дрони• 29 мая 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ми світла мало використовуємо.
Вам добре. А у нас ні газу, ні опалення і квартирі не має (в місті не має центрального опалення і газу)
Ні як не поекономити
Ms. Android• 29 мая 2024
Ответ дляМішечок щастя
С...ки. Замість того, що допомагати людям вижити- добивають просто.
судячи по тому, що коїться навколо, люди їм не потрібні
хоча ні, пардоньте.. люди потрібні - як ресурс, аби довше свою сраку на троні висиджувати
Любви вам!• 29 мая 2024
Ответ дляПожарник
Тварі навіть хуже
Так і є, тварі ((( Чим далі, тим більше починаю думати про переїзд з дітьми.
Sanechko• 29 мая 2024
Ответ дляЯзвочка
На городі бузина, а в Києві дядько.
тема про вартість електроенергії, але ж як не просувати тему капітуляції, без цього ж ніяк
Якби влада дійсно дбала про народ та бажала швидкої перемоги- не обдирала б і так нищих українців.
А так- лише наживаються на війні
Амбасадор щастя• 29 мая 2024
Ответ дляЯзвочка
На городі бузина, а в Києві дядько.
Чому ви вважаєте що то різне. Кожного року війни буде підняття тарифів вдвічі. Бо кожного року кацапи будуть знищувати відновленну генерацію.
Перша скрипка• 29 мая 2024
Ответ дляМост_Устал
Это уже перемога?
еще нет, еще долго да нее
Едимнаморе• 29 мая 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Электроплита?
Да, индукция. Плюс бойлер. Вроде и экономим, но меньше 400 никак.
О_Юми• 29 мая 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Зато рейтинг не падает. Все все поддерживают.
Де не падає? Лише в мріях Маньки тут на Порадниці? В моєму оточенні вже не залишилось людей, які підтримують владу
автор Пожарник • 29 мая 2024
Ответ дляIshoy
Автор, ответ на вопрос «когда они нажруться?» звучит так «когда люди перестанут их кормить»
Но никто не возмущается, значит будут жать дальше
Та я розумію, що ніколи не нажруться, зараз взагалі така відмивка грошей йде що просто...... світлофор за 3 ляма будуть ставити🤬 , і так майдани всі були проплачені це також факт...... а їх як кормили так і будуть кормити😟
Мост_Устал• 29 мая 2024
Ответ дляПерша скрипка
еще нет, еще долго да нее
а доживем ли?
Перша скрипка• 29 мая 2024
Ответ дляPORKA
Удалено администрацией...
вы только это поняли? ))
Міряю від одиниці• 29 мая 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ні як не поекономити
О, мы так жили в Кропивницком. Это капец был, когда отключения начались.
ПоЗиТиВнАя• 29 мая 2024
Ответ дляМішечок щастя
Люди не тратять, а ось насос свердловини, щоб в домі вода була тягне, бойлер , щоб вона була тепла теж, роутер і модем теж, плита, пральна машина, духовка, чайник, праска, вид. теж. Мовчу про опалення будинку взимку..... І значно більше 100 кВт.
У меня за апрель 47 кВт. Я даже стирала несколько раз машинкой, холодильник работает.
Амбасадор щастя• 29 мая 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Тариф общий, платишь в конце месяца.
Як це загальний. Там же багато цифр. Різних
ЗаведУющая• 29 мая 2024
Ответ дляSanechko
Та багато хто ще вірить в перемогу і кордони 91.
Перемога та державні кордони 1991 року ніяк між собою не пов´язані. Але це так, до речі.
Ishoy• 29 мая 2024
Ответ дляПожарник
Сейчас еще все работоспособное мужское население перемелят на фронте и тогда вообще никто им сопротивляться не будет
Апофиозная• 29 мая 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Вот и вывод: что на майдан дубль 3 - страна не способна. Хотели бы, сами давно все вышли.

Терпим дальше 👍🏻
А ви вже на майдані?
ПоЗиТиВнАя• 29 мая 2024
Ответ дляSanechko
А вы во что верите? В поражение?
Млинець Мій• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну а сколько могут люди тратить кВт?
1500-2000 кВт с отопление зимой , как вам? Летом 800 кВт. Все на электрике.
Поумничка• 29 мая 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Электроплита?
Та чого, бойлер тягне багато. В нас з ним +200 кВт. Тож вимкнем його і буде 130 кВт- норм.
ЗаведУющая• 29 мая 2024
Ответ дляПоумничка
Так, багато людей дурних та з ’промитим’ мозком.
неймовірна кількість, це правда... але вже менше, ніж було
Звожу з розуму• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Счётчик двух тарифный
А, это специальный какой-то сами устанавливали? Нам какой установили, такой и стоит. Обычный. О двухтарифном впервые слышу.
Мішечок щастя• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Та ви що.?🤣 Квартира 22 кВ.м з газом? Молодець, візьміть пиріжок. А в мене будинок 120 кв.м на електриці, і родина, тому прати і готувати доводиться таки регулярно.
Любви вам!• 29 мая 2024
Ответ дляЗаведУющая
Ви думаєте прикордонники тільки на кордоні? Мого брата-прикордонника відправляють по півроку на нуль також. Останній раз його побратим(хлопцю 22 роки) вже не повернувся(((
Полюю на дрони• 29 мая 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ми в області. Тут поки звиклася, що бувають багатоквартирні будинки без опалення. А тепер ще тарифи
Носки на подтяжках• 29 мая 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ні як не поекономити
Та ми не економимо, два будинки і літня кухня. Але все продумано і є сонячні панелі.
Поумничка• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
У батьків 70 кВт. Квартира. Бойлера немає.
Sanechko• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А вы во что верите? В поражение?
Я проти війни ’ до останньогоукраїнця’.