Пожарник• 29 мая 2024

Ціна на електроенергію 4,8

Коли вони нажруться , це просто жах якийсь
ПоЗиТиВнАя• 29 мая 2024
Ответ дляПолюю на дрони
І?
У меня 47 кВт за апрель
Ms. Android• 29 мая 2024
Ответ дляМрії у вирії
Господа,вам не кажется ,что мы вошли в 1933 год?Границы закрыты,олигархи не на фронте,бедных отлавливают и в окопы.А кто остался- с тех 3 шкуры дерут.
я наприклад намагаюсь порівняти наше сьогодення з двома світами:
1 - КНР
2 - Казка про Чіполіно, де біли податки НА ВСЕ
Пез Году Неделя• 29 мая 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ми світла мало використовуємо.
І підприємствам підвищують, відповідно, на все ціни піднімуть. Чи ви й не їсте , на транспорті не їздите ?
Поумничка• 29 мая 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Ну при чем здесь это? Поднятие цены на э.э повлечет за собой поднятие цен на все.
Та там треба дивитися що для бізнесу. Бо вони і так платили велику суму. Поки що ж для населення тіки?
Млинець Мій• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
У меня 47 кВт за апрель
А тогда фигня, можно поднимать и 10 грн за кВт , да?
ПоЗиТиВнАя• 29 мая 2024
Ответ дляЯзвочка
Раз прали декілька раз на місяць - швидше живете одна. Ну і такий низький показник лічильника - це, швидше за все, у вас газ і централізоване постачання гарячої води. Була б у вас електроплита, бойлер, витрати стали б більші в рази. Ну і має значення, гарячу воду використовує одна людина, чи декілька
У меня есть ребёнок. Живём вместе
Был у меня бойлер, включала редко и только ночью.
Ms. Android• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну я одна работаю, а ребёнок маленький. Может у вас кто-то ещё работает из семьи?
у вас ел плита?
вода гараяча - як, не бойлер?
що ще?
ЗаведУющая• 29 мая 2024
Ответ дляПоумничка
Так... Але дуже повільно люди починають тверезо бачити все. Бо щось не так- то кацапи іпсо пустили; проблема з тцк? Та то ряжені, такого бути не може тощо. Ось і все.
Мізки промиті не лише у співвітчизників. Спілкуюся з іноземцями, там половина теж налаштована войовничо та рішуче, порвати рашку, як Тузик грілку... нашими руками. Вони спостерігатимуть по телевізору. З ’хорошими росіянами’ ті ж яйця, тільки у профіль. Дурні повні і цим пишаються.
Пез Году Неделя• 29 мая 2024
Ответ дляПожарник
Не ну я розумію все ,але в мене зп. 10 000 літом 400кв зимою 700кв , просто без слів , не хотілось нікуди виїхати, але з такими зеленими відчуваю пів країни скоро звідси втечуть....🤬🤬🤬🤬🤬 ,
Тварі навіть хуже
КинДза• 29 мая 2024
Ответ дляIshoy
Автор, ответ на вопрос «когда они нажруться?» звучит так «когда люди перестанут их кормить»
Но никто не возмущается, значит будут жать дальше
А как возмущаться? На горячую линию звонить правительственную? Или минсоцполитики есть у них линия? Или куда? Может кто знает номера телефонов? Кидайте плиз.
Ms. Android• 29 мая 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А мне все это напоминает Гитлера и Сталина, где Зеленский Сталин, а пуйло - Гитлер. Только при Сталине никто не крал и дети правящей верхушки наравне со всеми воевали.
яке поетичне і напрочуд влучне порівняння!
Тишком нишком• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
У меня за апрель 47 кВт. Я даже стирала несколько раз машинкой, холодильник работает.
бойлера у вас точно нет
ИзЮмрудная• 29 мая 2024
Ответ дляМрії у вирії
О каких окопах в 1933 году идет речь? Для непосвященных проясните пожалуйста.
Полюю на дрони• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
У меня 47 кВт за апрель
Газ , гаряча вода у вас є?
Бо якщо все на електриці ніяк не буде до 100 кВт
Я натуралка• 29 мая 2024
Да памятаю деяких знайомих, які з мене сміялись, що дім опалюю газом, а вони на е/е переходили, що дешевше набагато було... Вам привіт)
ЗаведУющая• 29 мая 2024
Ответ дляМрії у вирії
Он грек или еврей?
Татарін
Млинець Мій• 29 мая 2024
Ответ дляКинДза
Скинуться и нанять киллера
КинДза• 29 мая 2024
Ответ дляЛюбви вам!
А як згадаю їх 95-квартал, як вони критикували владу, і за тарифи, і за зарплати...клоуни. А в результаті маємо те ж саме + війна
Та не те саме, янукович то вообще ангел в сравнение, та за 30 лет такого беспредела не было как сейчас (
Ms. Android• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
У меня есть ребёнок. Живём вместе
Ви берешете
От ображайтесь-не ображайтеьс - ВИ БЕРЕШЕТЕ

ну хіба що ви платите за гар воду 1К+
і не маєте пралки
Поумничка• 29 мая 2024
Ответ дляMs. Android
а від кого?!?!
і чи вірите ви що ці військові податки підуть на військових?!?
Так бізнес малий закривається, багато чоловіків ховається (від ТЦК). Працювати нікому. Грошей у держави нехватає, тож будуть доїти простих людей.
Ishoy• 29 мая 2024
Ответ дляКинДза
Писать, звонить, митинги устраивать под офисами…сами придумайте способ.
Ms. Android• 29 мая 2024
Ответ дляПез Году Неделя
фото
доречі то як? чи його слова нічого не значать?)))))))))))))))))))))
Тишком нишком• 29 мая 2024
Ответ дляПоумничка
У батьків 70 кВт. Квартира. Бойлера немає.
мама моя тоже включает бойлер 4 раза за месяц .
тоже 75-85 квт .
она одна живет .
Млинець Мій• 29 мая 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Газ , гаряча вода у вас є?
У нее станция солнечная стоит походу , раз 47 кВт только, остальное компенсируется панельками
Полюю на дрони• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну а сколько могут люди тратить кВт?
Взимку було 1200 - опалення, газу в квартирі не має, все на електриці.
ПоЗиТиВнАя• 29 мая 2024
Ответ дляТишком нишком
бойлера у вас точно нет
Нет бойлера
ИзЮмрудная• 29 мая 2024
Ответ дляМлинець Мій
Скинуться и нанять киллера
Для путина. Так будет лучше.
Пез Году Неделя• 29 мая 2024
Ответ дляПоумничка
Вчора зустріла двох знайомих , в одної магазин жіночого одягу, в другої зоомагазин, обидві закриваються. До чого нас хочуть довести ? До вимирання, чи що...
Ms. Android• 29 мая 2024
Ответ дляПоумничка
так отож
я ще на етапі 18 травня кричала - ЩО БУДЕ З ЕКОНОМІКОЮ?
Чи дивилися можновладці далі своєї дупи? невже мізки включити - то складно?!?!?
Вони нас ТОПЛЯТЬ
ИзЮмрудная• 29 мая 2024
Ответ дляКинДза
Так за 30 лет и войны такой не было как сейчас.