Мядуза аля моргонер• 29 мая 2024
За моральною підтримкою
Не знаю, правда, чи це реально тут)))) в жахливій депресії після останніх стосунків. Просто заблокувала чоловіка, таке відчуття що не можу відмитися від нього, все дратує, коли про нього згадую- до рвотних позивів. Ще такого зі мною не було. Вже третій тиждень у стресі, коли стресую- заїдаю стрес. То мабуть я вже з´їла слона, навіть подруга помітила, що я поправилась. Почуваю себе дуже погано морально. Раніше якщо щось не влаштовувало у стосунках, казала гудбай і забувала за три секунди, навіть якщо розставались не дуже ввічливо, а тут як травма якась, постійно звинувачую себе як я могла з ним взагалі зустрічатись. Почуття бруду. Порадьте як вийти з цього жахливого стану. Уточню, що чоловік виявився дууууже душним, я вирішила порвати з ним коли ближче взнала його погляди на життя і його сексуальні вподобання, які мене просто добили. Коли розсталися він ще довго нив що його ніхто не любить, не вірив, кидав дебільні картинки, дзвонив моїй мамі!!! (це взагалі аут!), коротше, розкрилася його якась кровопивча риса, він реально висмоктав своїм ниттям всю мою енергію. В кінці я його просто послала і заблокувала. Може хтось підкаже якісь практики як позбутися цього стану? Бо хочеться напитися в хлам (не п´ю взагалі) чи якось забутися, і не виходить. Так мені противно що я взагалі з ним спілкувалася, від себе противно((( пс: із веселої активної жінки я перетворилась на істеричку біля холодильника. Птср якийсь. Як повернути себе??? І на чоловіків дивитись тепер противно.
Сорі за "простиню".
Г@Л@В@ломка• 29 мая 2024
Ви сильніша, ніж здаєтесь. Розірвали - і молодець. Через час пройде все.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 мая 2024
заберите всю свою энергию у него, пропустив через фильтр, заберите части себя. все через воображение.
Мядуза аля моргонер
• 29 мая 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Знаю що сильна. Але так неприємно, а зараз просто псую своє тіло, над яким працюю важко роками, заїдаючи стрес(( як зупинитись
Н@Диете• 29 мая 2024
Это ж на сколько надо себя не любить, чтобы три недели трястись за мотней, которая вытирала ноги об тебя....
Мядуза аля моргонер
• 29 мая 2024
Ответ дляДжавеліна
Он был жлобом?
Так, виявився просто дріб´язковим жлобом!
пьЯНА• 29 мая 2024
Ответ дляН@Диете
Что-то своё прочитали? Или украинский тяжеловат для понимания?
хутряна володарка• 29 мая 2024
Ну сказали ’а’, то кажіть вже і ’бЕ’)) Шо там за сексуальні вподобання? У вас був секс чи ви просто дізналися в усній формі?)
хутряна володарка• 29 мая 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Як звати його? Я з таким же зустрічалася
Це не значить же, що це одна й та сама людина. Для вас бридким може бути хтось зовсім іншої зовнішності й характеру.
Мядуза аля моргонер
• 29 мая 2024
Ответ дляН@Диете
Які 3 тижні? Він посланий, ви погано читаєте. В тому то й справа, що коли створилася кризова ситуація, він різко показав себе із абсолютно протилежного боку і розкрився так, що я тікала.
Сусідка знизу• 29 мая 2024
Ну, автор, давайте быстрее пишите, не томите. Мне спать пора, но не выхожу из эфира, пока не удовлетворю свое любопытство.
Мядуза аля моргонер
• 29 мая 2024
Ответ дляхутряна володарка
Секс був, нормальний. Коли почав розказувати свої фантазії, вони виявилися навіть поза межами моєї бурної фантазії. Він псих. Далі почав слати відео чого він хоче, без кінця, коли я просила не слати більше серед білого дня коли я на роботі або в транспорті, не зупинявся. Це все на весь екран. Поки грубо не сказала досить. Реально моральне насилля, я зараз розумію це((
Несу пургу• 29 мая 2024
Розставте пріоритети для себе: на першому місці ви, ваше здоровя, краса і психіка. Коли це усвідомите, все само відпаде. Зверніться до психолога.
Н@Диете• 29 мая 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
У вас в писанине написано: Вже третій тиждень у стресі, коли стресую- заїдаю стрес. А до этого стресса не было....
Я инженер, меряю от 1• 29 мая 2024
Спробуйте ходити в спортзал, хоча б три рази на тиждень. Спорт відволікає і допомагає повернути енергію. І ще, бажано взяти супровід симпатичного інструктора.
Цей ваш колишній типічний нарц. Від таких можна абстрагуватись, почавши жити активним насиченим життям, роблячи щось для себе.
І стосунки з чоловіками бажано поставити на місяць-два на паузу.
І простіть себе. Вони такі існують, рано чи пізно зустрічаються на нашому шляху і від них ніхто не застрахований. Тому сприйміть як досвід. Ну був, та й був, тепер нема. Лише один фрагмент з вашого життя, який з часом забудеться!
Сусідка знизу• 29 мая 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну ОК, а фантазии-то хоть какие???
хутряна володарка• 29 мая 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Довбой@б реально якийсь. З маніакальними рисами. Добре, що послали далеко.
Мядуза аля моргонер
• 29 мая 2024
Ответ дляНесу пургу
Так, мені потрібен психолог вже(((
Джавеліна• 29 мая 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
А как его зовут? Случайно не Витя?))
Мядуза аля моргонер
• 29 мая 2024
Ответ дляН@Диете
Ні, після того як мені стало не комфортно, я йому сказала все, в нас нічого не вийде.
хутряна володарка• 29 мая 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Так, мені потрібен психолог вже(((
Плюсую за психолога і за спортзал.
Мядуза аля моргонер
• 29 мая 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дякую за підтримку. В зал ходжу все життя, а зараз не можу, їм і їм, добиваю себе((( і тренер в мене чудовий, але ступор якийсь.
Мядуза аля моргонер
• 29 мая 2024
Ответ дляСусідка знизу
Ну ОК, а фантазии-то хоть какие???
Грубий секс і груповий.
Мядуза аля моргонер
• 29 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Спробую так зробити, дякую
Я инженер, меряю от 1• 29 мая 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Все через не можу треба робити. Заставляйте себе! Маленькими кроками. Відключаємо думкомішалку і вперед! Старайтеся багато про це не думати.
Ще гарний метод резинка на зап´ясті, отака, якою скреплюють гроші!
Кожен раз, як починаєте про нього думати, стукайте себе резинкою і кажіть: Цур його! Як не було, так і не стало! Поза моїми думками вже!
О! І ще пісня Полякової ’Люлі’ дає магічний ефект)))
Мядуза аля моргонер
• 29 мая 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дякую! Виговорилася і реально стало трохи легше.
Я инженер, меряю от 1• 29 мая 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Рада, що стало легше! Бажаю Вам, щоб відчуття полегшення зростало в арифметичній прогресії. І нехай попереду на Вас чекає повна емоційна свобода, гарний настрій, наповненість позитивною енергією, щасливе життя і нове чарівне взаємне кохання з гарним порядним чоловіком! 🌹♥️🥰