Пиу!Пиу!• 30 мая 2024
Лазерна епіляція. Хтось робив і може поділитися досвідом
Зараз думаю над лазерною епіляцією верхньої губи на лиці і глибокого бікіні. Щось наслухалася від всіх навколо: то дуже класні відгуки, то страшилки. Може в когось є досвід?
Я-ваш шанс• 30 мая 2024
Ні разу не чула страшилок. Чула або що подіяла, або що ні. А які страшилки ви чули?
Кукусики• 30 мая 2024
робила лазерну епіляцію ніг років 7 назад. дуже довго тримався результат, була задоволена. потім вагітність, скачки гормонального фону. наразі знову пробивається волосся де не де. але не зрівняти з тим шо було раніше. раніше ноги поголила вранці а на вечір вже щетина
Фісташкова кава• 30 мая 2024
Я делала бикини+ подмышки 3 года назад, а сейчас лицо+ ноги. Я довольна результатом)
Разгуляшка• 30 мая 2024
Ответ дляФісташкова кава
Летом можно делать и загорать?
Пиу!Пиу!
• 30 мая 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
у мене дуже світла шкіра, мій дерматолог(вже колишній) говорив, що після лазеру вищий рівень ризику раку
я посміялася, але воно дуже засіло
Я-ваш шанс• 30 мая 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
я посміялася, але воно дуже засіло
Лазер діє на волос, на темний пігмент. На шкіру він ніяк не впливає.
Липка-прилипка• 30 мая 2024
Лазерна епіляція - це однозначно круто і зручніше, ніж станок/воск і т.д. для мене.
Особливо, якщо не очікувати, що після курсу прям нічого більше не буде. Ну і якщо робити підтримуючі процедури раз на півроку-рік.
Чоловіка вмовила спробувати теж пахви зробити, ходить задоволений тепер.
Так, волосся росте, але дуже мало, слабо. Нема тієї щетини
Безпринципова• 30 мая 2024
Якщо боїтеся лазер, то пробуйте електро епіляцію, то надійніше, хоч і болить напевно. На обличчі лазер не радять, бо зі зміною гормонального фону може вилізти ще більше волосся, радять таки електро.
Сусановна• 30 мая 2024
Роблю вже 20 років. Прикиньте скільки коштів пішло на різні зони. І кінця-краю не видно. Гормональна система працює - волосся ростиме й ростиме. Корегувальних процедур не вистачає. Якщо не шкода коштів, дерзайте))
Ацетилсалициловая кислота• 30 мая 2024
Робила років 7 назад верхню губу і пахви. За пару років процедур добилися гладенької шкіри. Потім онко діагноз і більше я лазер не робила. Губа повністю повернулась десь за 2 роки, пахви частково. Зараз вже пів року роблю електро на ті ж зони і лінію бікіні. Боляче , довго , дорого, але сподіваюсь на більш дієвий результат ))
НуКаНаКа• 30 мая 2024
Сделала все по максимум лет 15 назад.
Глубокое бикини
Подмышки
Руки
Ноги
Иногда делаю коррекцию последний раз как раз в феврале 22. Больше не делала. Особо не растёт. Очень довольная.
Глубокое бикини
Подмышки
Руки
Ноги