Бавовнятко• 30 мая 2024
Коли пройде мода на тату?
Як думаэте через скільки років тату стануть немодні і ознакою старості чи чогось не дуже розумного? Мені здається ця мода ще протримається років 10-15.
Або зміняться технології тату і теперішні будуть виглядать як кнопковий телефон
Бавовнятко
• 30 мая 2024
Ответ дляКокосиха
Автор вы б хоть в музеи сходили древнего мира. Там бы увидели не у копирайтеров что на большинстве изображений - люди татуированные
Давайте фото в студію цих чарівних артефактів
Кокосиха• 30 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
Вы мне сначала покажите ту рекламу тату которая вас так зацепила, что вы захотели сделать себе тату
Бавовнятко
• 30 мая 2024
Ответ дляКокосиха
Що,нема музеїв давнього світу? Або нема цих картин, яких так багато але я прогавила?
Кокосиха• 30 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
Ага. Как и рекламы тату
Швабристка• 30 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
Як брови які не можна відростити , бо в молодості робили ниточку
Кстати они снова в моде
Чучело-Мяучело• 31 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
То ви визначтесь ви спокійна чи смієтесь, це різні психологісні стани. А питання задаю в темі я. Мені було цікаво як довго протримається ця мода?
Так, і це мода, і так як вона зачіпає тіло і її не можна змінити як одяг вона мине разом з вланиками цих малюнків.
Да какая разница сколько продержится. Я тоже думала что мода на серьги у парней пройдет быстро, но нет по нарастающей только