кураГАЛЯ• 30 мая 2024
кто начинал похудение с бадов
чтобы укротить аппетит а далее пп и спорт
не поделитесь знаниями
Замурмишка• 30 мая 2024
Хром, Л-карнитин, Берберин і ще багато чого. Вони дійсно допомагають не так хотіти їсти та підвищують ефективність занять спортом.
Або відразу обирати готові комплекси, як запропонували вище. Тільки не на рослинній основі, типу екстракту чаю, а на тому ж карнітині.
Я_не_аноним_100%• 30 мая 2024
Інозитол, CLA, берберин для покращення вуглеводного та жирового обміну
Хром, клітковина для зниження апетиту
Протеїн для добору білку
Хром, клітковина для зниження апетиту
Протеїн для добору білку
Чаклунка-ведунка• 30 мая 2024
Я пробувала пити Хром та зранку пила Дреін, коли він ще був до повномасштабного
Фігня, ніякого результату
Чаклунка-ведунка• 30 мая 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Хром, клітковина для зниження апетиту
Протеїн для добору білку
Хром, клітковина для зниження апетиту
Протеїн для добору білку
Вам це допомогло? Бо почитала я про той Берберін та не має він специфічної дії, все так взагалі і ні про що конкретно.
Золота орда• 30 мая 2024
Я пробовала наверное все. Не только бады, а и таблетки Лида и тд. Кратковременный результат или его не было вообще. Лично я не могу ничего посоветовать, хотя опыт был большой. Вот спорт+отказ от некоторых продуктов (навсегда) дал мне супер результат. И надолго (пока не поправилась, а прошло больше 10 лет с момента похудения на 30 кг)