Кредитная• 30 мая 2024
Поділіться успіхом схуднення
Добрий день.
Тема , просто поговорити )
Вага 66 кг , зріст 165 см
Хочу почути реальні відгуки , як ви схудли. З якої ваги ?Як довго тримається результат
Тема , просто поговорити )
Вага 66 кг , зріст 165 см
графиняВишенка• 30 мая 2024
это образ жизни,не переедать-потом опять диета,с 18 лет худею,-10 кг
Фізик-ядерщик заочно• 30 мая 2024
У вас невелика вага. Худнути зі 100 кг і 66 велика різниця. Одне можна стверджувати, що то не швидко, мені допомогло інтервальне і виключення углів і солодкого
Кредитная
• 30 мая 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Як раз з такої ваги і важче(
Талія тонка , фігура груша
Замріяна• 30 мая 2024
Я худну з 65, зараз вага стоїть вже тиждень. Зріст 157/61 дуже важко вага йде Їм останній раз в 15 годин, порція 250-300 гр. Салат, мясо. Снідаю з солодким, може у цьому причина? Не рухаюсь взагалі протягом дня, заставляю себе хоча б 8 тис пройти.
Кредитная
• 30 мая 2024
Ответ дляЗамріяна
А на скільки ви хочете схуднути?
Замріяна• 30 мая 2024
Ответ дляКредитная
А на скільки ви хочете схуднути?
Хоча б до 57, в ідеалі 55. Просто кожних 500 гр даються важко. А от наїдаю я їх миттєво. У мене живіт лежить на колінах,щоки і плечі жирні.
Кредитная
• 30 мая 2024
Ответ дляЗамріяна
В мене ноги і бедра ( жах
Замріяна• 30 мая 2024
Ответ дляКредитная
В мене ноги і бедра ( жах
Розумію! В мене пісочний годинник мощний такий, також ляшки є, труться влітку, і це так неприємно.
Замріяна• 30 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Сколько пафоса и драмы...
Виходьте! Не читайте драматичних тем.
Сіґеле-міґеле• 30 мая 2024
В 19 років схудла за 2 тижні на 10 кг. На краплях. До 48 років ця вага не мінялася, але за останній рік набрала 4 кг і нічого з ними зробити не можу, ні спорт, ні дієта не допомагають, а крапель тих вже давно нема (((
Эт вернячОк• 30 мая 2024
Ответ дляЗамріяна
Как такое возможно? При росте 160 см у меня 64 кг и никакой живот на коленях не лежит. Плечи не рельефные, но лучше чем были при 72 кг)) щеки тоже не жирные.
Замріяна• 30 мая 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Ось так. Я б сфоткала, але ж тут таке не можна.
дожену і ощасливлю• 30 мая 2024
похудела в 42, почти на 30 кг. Держать результат сложнее чем худеть, вот за 3 года после все таки поднабрала, теперь уже минус 20. Незаметно набираются, расслабляешься
дожену і ощасливлю• 30 мая 2024
мне хорошо помог подсчет и низкоуглеводное, да и интервал тоже был, примерно 14\10, небольшой
Пишу з калідору• 30 мая 2024
Я была 176/68. Пошла на спорт, за год стала 70. Очень было обидно что результата не было, с 1 марта стала считать калории. Ела на 1200. За месяц ушло 2 кг. На второй месяц я стала есть по выходным не то что безлимит, но то в гости пойдем, то в ресторан, в общем, позволяла себе что-то калорийное. За второй мес в таком режиме ушел 1 кг. Т е в целом похудела на 3 кг. Результат мне очень нравится, и дальше худеть мне было не нужно, довольна собой очень. Потом я заболела и ела что муж купит, пиццу и бургеры, и моя система дала сбой. Плюс похудела ж и мотивации сильной не было. Сейчас уже не считаю кк, но за 2 мес примерно представляю себе что сколько тянет, стараюсь конечно не наглеть. Вес пока стоит
ТаПрямТам• 30 мая 2024
Ответ дляПишу з калідору
Вы себе не нравились в 68 кг, но понравились в 67? странно)
ЧукИГеки• 30 мая 2024
Писала тут много раз
Худела в 39 лет с 65 до 50. Рост 165
За первый месяц похудела на 5 кг легко просто отказавшись от сахара и хлеба
Потом где то за три месяца ещё на 5 кг уменьшив порции свои в два раза.
И вес остановился.
С 55 до 50 худела долго нудно и мучительно на дефиците калорий где то 6-9 мес на 1100-1200 калорий.
Худела в 39 лет с 65 до 50. Рост 165
И вес остановился.
Метелик• 30 мая 2024
Ответ дляКредитная
Як раз з такої ваги і важче(
Талія тонка , фігура груша
Худнуть ті , хто мають багато лишнього. В мене зараз 61 кг і 164 см, пропорції нормальні зберігаються. Ідеальна моя вага 57-58 кг. Кілька місяців потрібно , щоб скинути, бо більше 1 кг в місяць не виходить при мої вазі. В мене зараз так -1кг , то назад +1 кг. Тобто , безрезультатно. Колись робота була ближче , ходила швидко пішки + вправи , трималась у відмінній формі. А тепер робота далеко, більше годин сиджу за компом , а як дома , то щось сил вже нема займатися (. Для схудення , навіть незначного в першу чергу потрібне натхнення і енергія , бо просто бажанння недостатньо
ТаПрямТам• 30 мая 2024
Автор, у меня всю жизнь качели. раз худела на 30 кг, 2 раза по 20. Остальное время 5-10 то вверх то вниз. Больше 2 лет ни разу не удерживался вес. Хоть в моей жизни нет алкоголя, бургеров/пицц/фри/ картошки/каши. Минимум муки и сахара . Но все равно как то печально. Сейчас подсчитываю калории, придерживаюсь 1200
Щебетуха• 30 мая 2024
Взагалі все просто - їсти, коли голодний; зрозуміти де голодний, а де просто ’рот засумував’; дивитися, що ти споживаєш, викинути з раціону усіляке сміття типу ковбас, печива, булок и т.п.
Але я вважаю (і я впевнена, що ваш організм також), що у вас немає зайвої ваги. То ж буде дуже складно відповідати очікуванням людей, які звикли до обкладинок. 1200ккал вам у поміч. А заодно і РХП у придачу.
Пишу з калідору• 30 мая 2024
Ответ дляТаПрямТам
Совсем не странно. Когда занимаешься спортом, ты тяжелее, потому что мышцы тяжелее. При не изменном питании я потяжелела на 2 кг. А когда стала считать кк, уходил именно жир, у меня по весам уменьшился процент жира. Со спортом у меня было 70, а стало 67. Ну вот сегодня 66.10, то 66.90, этот кг гуляет, его не учитываю. А внешне результат 👌🏼
дожену і ощасливлю• 30 мая 2024
Ответ дляПишу з калідору
все верно, жир легче) красота, талия супер. это сколько см?
оксюморон• 30 мая 2024
Ділюсь. Голодання сім днів на воді. Перед голодуванням харчування без мʼяса, жирного, перченого і тд і тп, їла в основному зелень і овочі. Вихід із голодування на розбавлених водою свіжовижатих соках. Під час голодування і зараз, багато ходжу, прогулянка парком в середньому 10-13 км. Зараз 15 день, мінус 6 кг. Починала із 70/170. За зиму піднабрала, вирішила кардинально підійти до схуднення. Протягом життя присутній зал, велосипед, прогулянки. Якось так. Планую більше не жерти піцу і хачапурі. Там побачимо
Протру пилюку• 30 мая 2024
даю совет от чистого сердца - не начинайтк.у аювас нормальный вес
сейчас начнете дюканов диет3юу магги и тп и будете через 3 года 75 весить.
просто больше двигайтесь
Пишу з калідору• 30 мая 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
На самом деле много, 72-74 где-то, но я ж высокая, у меня размер Л, низ 38-40, просто пропорционально росту выглядит стройно
Голодаю• 30 мая 2024
Я схудла на інтервальному+обмеження солодкого і вуглеводів,а потім завагітніла. Набрала під час вагітності 18 кг,при зрості 155 см,тобто 68 кг.Зараз на інтервальному знову,обмеження по солодкого і трішки зменшила вуглеводи.Вага пішла,вже 58 кг
Напланетянка• 30 мая 2024
Ответ дляТаПрямТам
Уявіть, зі спортом і без візуально це різне