Сплюшка• Изменено 31 мая 2024
Чому батькам шкода декілька сотень оплатити дитині свято?
В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. Мати не здала ані гривні за чотири роки. В цьому році випуск 4 класу. Я ще розумію, як немає/шкода на альбом коштів. Але ж емоції. Було частування в кафе та аніматори, екскурсія на честь випуску. Мати не знайшла більш ніякого виходу, як взагалі не вести дитину навіть до школи у цей день на лінійку!
Дитина змалечку відчуває себе ізгоєм, яку власна мати обезцінює.
Невже ти збіднієш від того, що даси пару сотень на свято для ВЛАСНОЇ дитини? Я чула про такі випадки і не розуміла, хто ці жінки. А тепер особисто «познайомилась» з таким випадком.
Начебто не пʼяниця і не особа, яка вживає заборонені речовини, що всі гроші витрачає на це. Та й навіть у таких сімʼях на солодкий подарунок та здадуть.
А тут… Ну як так ?😧
Ответ дляМаруська Му
Та конечно. А кого тогда они обсирать за спиной будут? И кого классным изгоем назначат?
Я досі пам´ятаю ту тему про прянік і з жахом згадую, як маму травили на зборах комітету, і як до травлі підключився ’справжній мужик’ , чоловік головної з комітету, він ще до речі був чи то в Нацгвардії чи де. Страшно народжувати коли думаю скільки навкруги дебілів і рагулів, з якими дитині доведеться мати справу(
Міряно-переміряно• 31 мая 2024
Ответ длякуркулиха
Хороший пример показали выше - об общении с колегами в отпуске. Вот коллеги все отличные образованные люди, все работают на какую-то общую цель (+личные цели). В принципе в рабочем коллективе обстановка дружелюбная и благоприятная. Но что-то никто ж не бежит в первый день отпуска с коллегами время проводить. Все хотят отдохнуть, от работы и от коллег.
А одноклассники это по сути те же коллеги. Ну просто ситуативно собранные в одном месте с общей целью временно люди. Это не значит, что с однокласними и коллегами нужно брататься и родичаться и иметь общие личные интересы. Вполне нормально сказать ’Учебный год закончился, всем спасибо, все свободны. Встретимся 1 сентября’
Совершенно верно .
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ длякуркулиха
В школу взагалі то відправляють вчитись - отримувати знання. Це цільове призначення цього закладу
Жаль, якщо так
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Жаль, якщо так
Ну прикиньте, але це справді так. А на роботу ходять заробляти кошти, а на пошту - відправляти посилки. В магазин купувати продукти. І люди, що знаходяться у цих закладах Вам не родичі і не рідня. Ви не зобов´язані з ними істи однакові цукерки, малювати однакові пряники і мати однакові інтереси. З прозрінням.
Міряно-переміряно• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Жаль, якщо так
Интересно девки пляшут . А зачем , по-вашему , дети ходят в школу ?
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
А как они по другому увидят аниматора же
Нужен повод
Міряно-переміряно• 31 мая 2024
Ответ длякуркулиха
Нужен повод
А , ну да ...
С аниматорами же в стране напряженка
Ответ длякуркулиха
Просто можливо у дітей довбанутих гіперактивних батьків з пряніками більше немає друзів окрім як в школі, бо через погані гени їх ніхто не сприймає
Міряно-переміряно• 31 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Как вариант ...
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ длякуркулиха
В школі, як і на роботі, людина проводить значну частину свого життя. І це дуже сумно, якщо це просто про ’здобувати знання’ чи ’заробляти гроші’. Не без того, звісно, але все ж, значно приємніше вчитись і працювати там, де тобі подобається колектив, ’обстановка’ (не пам´ятаю, як буде українською) і ’позакласна діяльність´. Щиро жаль людей, для яких школа і робота, це лише навчання і гроші. Ви серйозно за це продаєте своє життя? За базові енциклопедичні знання, які можна здобути і без відвідування школи, і папірці, які можна заробити не виходячи з дому??? То ж я і кажу, жаль. Але кому я тут розказую... Он вище але зібрались здобувачі і зароблячі. Ну ж мучтеся, чи ж я забороняю)
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ длякуркулиха
Ну колеги теж на корпоратив ходять. Тут все неоднозначно. Вибір має бути за кожним. Але, справді, часто це буває вибір не дитини, а батьків. В обох випадках. Тут писали, що інші батьки мають подбати , щоб дитина не була ображена. Це вже питання совісті звісно. Але в першу чергу рідні батьки мають переживати за свою дитину і її внутрішній стан.
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Мне просто интересно, Вы через этот ’жаль’ с автором на пару как-то пытаетесь возвыситься? Вы реально считаете себя как-то выше или лучше или интереснее , используя возможность отвести ребенка на праздник с аниматором по поводу последнего звонка или посетив рабочий корпоратив по поводу нового года?)) Вы вообще кто, чтобы меня жалеть? Я, вполне вероятно, живу жизнь гораздо ярче чем Вы с вашим ’работа и школа это большая часть моей жизни’. Вы реально считаете, что мне нужна ваша жалость? Так я могу в ответ Вас пожалеть
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ длякуркулиха
Але ж і з новорічних корпоративна не тікають)
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ длякуркулиха
Ну пожалійте, звісно, бідна я нещасна.
Чого ви тут пів теми вде настпосили, раз вам так всерівно) кому всерівно - навіть не зайшов. Розказуйте далі
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Дехто і на роботу має можливість не ходити, відповідно їх і на робочі корпоративи не запрошують. Пожалійте ще й їх, це ж як людям в житті не пощастило, не побувати на корпоративі і на роботі. Сидять собі на чергових Мальдівах, грустять бєдняги)))
Міряно-переміряно• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Я не хожу на любые корпоративы , если мне не хочется , и ?
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
А я колись стояла в черзі на кордоні замість новорічного корпоративу. Жизнь-боль))))
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
І що мені з цієї безцінної інформації? Якщо вам неприємно спілкуватись з людьми, з якими ви працюєте, яким чином це мене стосується? Це ваші питання і ваше оточення
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Ну виходить так і є, якщо людина не розуміє ’як це, пропустити пряніки’
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ длякуркулиха
Це не мох проблеми, це проблеми людей, яких з якихось причин не влаштовують люди, що їх оточують.
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Ох ці проблемні неработающі))) живуть собі люди, і не знають, що в них проблеми, і що якась Маня з пряніком в честь останнього дзвоника, їх жаліє)))
Ответ дляЛеся Українка
Люди ходять на роботу яку люблять бо люблять цю діяльність, до чого тут компанія і спілкування з колегами?) У вас немає друзів крім колег і однокласників, ви одинока людина?
Леся Українка• 31 мая 2024
Ну пішла я звідси, а то тут цільні самореалізовані особистості скоро слиною все забризкають у намаганнях довести мою неправоту))) Це точно від байдужості)))
из желе я• 31 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
Это в Украине?
Это в Киеве. На Оболони. В € цену озвучили, чтобы уже учесть рост курса
Міряно-переміряно• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Ну , как вам сказать ...вы же считаете , что я обязана идти на корпоратив ... Вас , наверное , удивит , но на работу я хожу работать ,а не общаться .
из желе я• 31 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
Офигеть. В Украине выпускной обходится дороже, чем в Германии
В Киеве.
Ща как дам• 31 мая 2024
Ответ дляАБВГДейка
Свято
Так, це свято, бо ті морди вже хоча б на три місяці бачити не будеш. Дитина драпає звідти як із тюрми, нікого бачити не хоче, не те щоб святкувати щось із ними.
Зачем вы заставляете ребенка пребывать в таком коллективе, где ему ужасно?
Каждый день...это ж ад.
Нет других школ, надо так издеваться?
Каждый день...это ж ад.
Нет других школ, надо так издеваться?
Хропочка з гривкою• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Ви читали тему? Вони ніколи ні на що не здавали, на подарунок до нового року, коли усіх дітей вітали у класі. Чи свято хлопчиків, те ж саме, та жінка ніколи не приймає участі в обговоренні, але додана в групу і вичитує, коли що буде відбуватись і в той день пише у класний чат, що дитина не прийде на навчання, тому що «погано себе почуває», «за сімейними обставинами».
Це адекватна поведінка ? Не з точки зору нас, батьків. А поведінка до власної дитини
Может они еговы и поэтому так
Пишу вірші, дорого• 31 мая 2024
Ответ дляAllein74999
Некоторые зарабатывают минималку и матери лучше на эти деньги ребенку продуктов купить или футболку на лето, чем потратить на мероприятие.
Только будет ли ребенок счастлив? Помню в одной такой семье девочке дали платье на выпускной, но мама не сдала деньги на само мероприятие, а она очень хотела пойти, искала где заработать и так никуда не ходила никогда, не помню чем дело закончилось, по моему насобирали для нее одноклассники. Я все конечно понимаю, но выпускной это не то что неожиданно происходит, можно заранее наскрести, я бы не смогла оставить ребенка без праздника, миллионов никогда не зарабатывала, но конечно это дело каждого, просто жаль таких детей. Мы, кстати, тоже скидывались за одного мальчика все время, полусирота.
Мусик Пусик• 31 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
сколько на выпускной сдавали - там не пару сотен, не юлите
Ага наши считали считали и высчитали что по 3,5 тыс на подарок учителю самое то ))) но у нас класс с причудами , я сдаю , что б как автор выражается не быть изгоем , но в наш класс перевели детей из разрушенных школ , то те родители немного удивлены такому энтузиазму дарить подарки , еще ракеты над городом летали а уже в чат пишут , наверное надо по 400 на цветы к первому сентября