Сплюшка• Изменено 31 мая 2024
Чому батькам шкода декілька сотень оплатити дитині свято?
В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. Мати не здала ані гривні за чотири роки. В цьому році випуск 4 класу. Я ще розумію, як немає/шкода на альбом коштів. Але ж емоції. Було частування в кафе та аніматори, екскурсія на честь випуску. Мати не знайшла більш ніякого виходу, як взагалі не вести дитину навіть до школи у цей день на лінійку!
Дитина змалечку відчуває себе ізгоєм, яку власна мати обезцінює.
Невже ти збіднієш від того, що даси пару сотень на свято для ВЛАСНОЇ дитини? Я чула про такі випадки і не розуміла, хто ці жінки. А тепер особисто «познайомилась» з таким випадком.
Начебто не пʼяниця і не особа, яка вживає заборонені речовини, що всі гроші витрачає на це. Та й навіть у таких сімʼях на солодкий подарунок та здадуть.
А тут… Ну як так ?😧
Щас ухожу• 01 июня 2024
Ответ дляЛеся Українка
В школі, як і на роботі, людина проводить значну частину свого життя. І це дуже сумно, якщо це просто про ’здобувати знання’ чи ’заробляти гроші’. Не без того, звісно, але все ж, значно приємніше вчитись і працювати там, де тобі подобається колектив, ’обстановка’ (не пам´ятаю, як буде українською) і ’позакласна діяльність´. Щиро жаль людей, для яких школа і робота, це лише навчання і гроші. Ви серйозно за це продаєте своє життя? За базові енциклопедичні знання, які можна здобути і без відвідування школи, і папірці, які можна заробити не виходячи з дому??? То ж я і кажу, жаль. Але кому я тут розказую... Он вище але зібрались здобувачі і зароблячі. Ну ж мучтеся, чи ж я забороняю)
Яке у вас нудне життя без школи. Невже ви без школи не маєте де реалізувати себе? Коли я пишу Ви, то маю на увазі Вас -жінку, а не вас разом із дитиною.
Щас ухожу• 01 июня 2024
Ответ дляЛеся Українка
Але ж і з новорічних корпоративна не тікають)
Туди на корпоративи просто не приходять. Праця працею, а дозвілля дозвіллям. У кого життя відсутнє за межами роботи та школи, і нехай і ідуть на корпоративи, та випускні. І відчепиться від тих, хто не хоч ідти туди . Ваші пікніки з гелікоптерами та машинками то відстій. Ну дійсно, нащо придурюватись і казати що цікаво, заради батьків що не мають свого життя та організовують свята. Вам добре то робіть собі і не чіпайте усіх.
Леся Українка• 01 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
сучасна молодь це слово вже не вживає.
Щас ухожу• 01 июня 2024
Ответ дляЛеся Українка
сучасна молодь це слово вже не вживає.
Коли нема чого сказати по темі, то починають доколупуватись до літер та слів.
волосатое стекло• 01 июня 2024
Ответ дляLiquidGlass
Вау, а в якому віці починати ходити в ресторан? В 25? В 50? 85? А може взагалі ніколи, бо ’а навіщо?’ - сиди собі все життя в 4 стінах, їж одну й ту саму гречку кожного дня, нащо тобі те життя. Приємні речі це тільки для багатих по телевізору. Так?
Нет, не так. Зачем идти в ресторан с чужими мне людьми. Я лучше со своими схожу. А дети еще в 5 классе будут вместе учиться дальше.