Сплюшка• Изменено 31 мая 2024

Чому батькам шкода декілька сотень оплатити дитині свято?

В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. Мати не здала ані гривні за чотири роки. В цьому році випуск 4 класу. Я ще розумію, як немає/шкода на альбом коштів. Але ж емоції. Було частування в кафе та аніматори, екскурсія на честь випуску. Мати не знайшла більш ніякого виходу, як взагалі не вести дитину навіть до школи у цей день на лінійку!
Дитина змалечку відчуває себе ізгоєм, яку власна мати обезцінює.
Невже ти збіднієш від того, що даси пару сотень на свято для ВЛАСНОЇ дитини? Я чула про такі випадки і не розуміла, хто ці жінки. А тепер особисто «познайомилась» з таким випадком.
Начебто не пʼяниця і не особа, яка вживає заборонені речовини, що всі гроші витрачає на це. Та й навіть у таких сімʼях на солодкий подарунок та здадуть.
А тут… Ну як так ?😧
Ластовиння• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Так, в кінці кінців, батьки знають, що в дитини буде міні випуск. Невже не можна хоча б про 50 грн відкладати кожен місяць ?
Ви пишете мама, а не батьки. Дитина з неповної родини?

На пів ставки• 31 мая 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Була подібна ситуація. Але тут ще питання до вчителів. Сказали буде мастер клас в школі по розмальовці різдвяного пряника. Ціна питання 100 грн. Один хлопчик не здав. І він сидів весь урок і дивився як діти роблять пряники. Я на місці вчителя б виділила якийсь матеріал і хай би він робив теж, раз така вже ситуація. Коли мій син прийшов і розказав, що той цілий урок сидів, і йому його дуже жаль було. То я заплакала. Ну не здали ті татьки, а вчителі все ж такий його виділили ізгоєм і він сидів цілий урок окремо і дивився. Це нормально взагалі?
Зараз же в школах люблять за рахунок батьків влаштовувати вистави і кіно, а ті хто не здав гроші сидять одні в класі по 2 години, так один раз дівчинка 6 років одна сиділа і плакала.Мама там такий скандал влаштувала, що директор вибачалась.Саме цікаво що це все замість уроків- що це за навчання таке?
Ластовиння• 31 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
вот у нас экскурсия 900, плюс с собой дала 300 - итого 1200
выпускной 1000 - просто пикник и учительнице подарок
бесит до крика
деньги есть... сдала....
А куда экскурсия за 900?
bibizyana• 31 мая 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Я в шоке((( какой кошмар
Міряно-переміряно• 31 мая 2024
Ответ дляНа пів ставки
Кошмар . Мама девочки молодец .
Кастрюлька• 31 мая 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
знаєте, нещодавно читала, мамочка гордо написала, що ніколи ні на що в школі не здає гроші
пишається цим
Ну так молодец
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
А мене дивує ваш комент .Хоча ..маю таку куму.У дитинки знань не дуже багато,а самці гонору хочеться.То всі примхи класного керівника виконує ..чоловік там як завгосп
Гонор в тому, що батьки перенесли підручники для своїх дітей? Чи це мав зробити класний керівник все сам? В його обовʼязки теж не входить перевозити по місту книжки. В школі завжди класна носила. А якщо виникла раз потреба і батьки допомогли - то це гонор? Дивно

Кастрюлька• 31 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
И выпускной у ребенка не каждый день. Можно было бы заранее отложить. Радостные эмоции для детей зачастую важнее, чем новые штаны.
Смешно читать. С чего вы взяли что дети прямо хотят идти на эти выпускные?? Мои два ребенка сказали : спасибо нет. Очень часто не хотят идти на эти стремные праздники. У них есть более интересные развлечения.
Запасная спина• 31 мая 2024
Оце прочитала і зрозуміла, що я весь час плачу гроші,за місце у соціумі)Я завжди здаю на торти і соки які моя дитина не їсть,купую альбоми на які дивитись не можу,оплачую солодкі подарунки які потім їм сама,про аніматорів взагалі мовчу,А все тому що, якщо я не буду цього робити то дитина буде вважатися ізгоем.На слідуючий рік донька випускниця школи,збирати починають вже зараз,на атласні стрічки,фотозону з кульок,однакові сарафани на перше вересня,хореографа,фотосесію.Мені це все не потрібне і не цікаве,але я здаю гроші за те щоб дитина могла бути присутня і в неї не тикали пальцями.Так хто тут дурень? Виходить що я,бо плачУ за хотелкі і мрії інших мам)
Щепотка_совести• 31 мая 2024
Я не сдавала на эти сладкие подарки, сын не все конфеты ест, шли с ним в магазин и он сам выбирал
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
Нет. Пикник на дорожке возле школы.
Н-да. До вашого родкому є питання
Стрекозей• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Н-да. До вашого родкому є питання
Я сама была главой много лет. Поэтому у самой вопросов не меньше.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляКумедна
Детям плевать на фотографа, который зарабатывает на этих детях

Не хотят
Им не интересны эти не очень увлекательные мероприятия
У нас за відносно невеликі гроші прекрасна фотосесія вийшла. Це впринципі вигідно, навіть чисто заради хороших портретних фото своєї дитини. А альбом модна брати,можна не брати... Фіг я за 400 грн фотографа знайду, що зробить мені три фотосесії моєї дитини і різні часові проміжки.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляАБВГДейка
Свято Так, це свято, бо ті морди вже хоча б на три місяці бачити не будеш. Дитина драпає звідти як із тюрми, нікого бачити не хоче, не те щоб святкувати щось із ними.
І ви продовжуєте щодня відправляти її в ту школу до тих же морд? Протягом скількох уже років? Якийсь жах І, головне, що все у людини сходиться...
Зажуженная Жужжа• 31 мая 2024
Ответ дляНа пів ставки
У нас в школі, хто оплатив ті майстер-класи, ідуть в інший клас, а вчитель проводить урок з дітьми, що залишилися.
...аяприкольная• 31 мая 2024
Хто там рука/лице поставив? Ось 2 чашки-в одній вода з фільтра осмос, друга з-під крану. Київ.
Пишу_граммотно!• 31 мая 2024
Ми зараз переселенці і маємо досвід двох садочків. Від довоєнного в мене дьоргалось око, здавали все і на все, постійно. Фарби, пензлики, олені, фонарі, переноски, папки, тряпки... До випускного готували нас с середньої групи, вже в середній ми зробили ремонти, змінили меблі і натяжной потолок зробили, вже обирали подарунки двірнику, прачкам, кухаркам на випускний. Але потім прийшла війна, і ось випустилась дитина як переселенці не в обласному центрі, в центрі України . Я на випускний принесла 3 кульки, здала (як і всі, без привілеїв) тільки на подарунки вихователям, фото оператора і ігрову кімнату. Все!!!!! Ніяких аніматорів, голубів, кулькових зон, ніякого дрескоду і іншої маячні.
Я досі в шоці, таке буває дівчата. Жодного разу ніхто за рік і копійки не попросив в садочку, навіть битову хімію дає міськвлада, жодного фонда групи/сада.
МЕСТО_Встречи• 31 мая 2024
моя сегодня в 3-м классе тоже не пошла на мастер класс в рестик, где дети лепили хачапури. Просто не захотела, вместо этого мы сходили с ней на рыбалку, где она насобирала кучу детей возле себя и они ловили рыбу. Вероятно, что на нас тоже косо посмотрели мамки, но я не участвуют в чатах и сборах, муж платит, когда нужно собрать на что-то.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ длякуркулиха
А почему Вы решили, что ребенок обделён? Может тому ребенку самому не интересно в этом классе и с теми аниматорами? Может Вы выбираете подарки и мероприятия не по вкусу тому ребенку? А мама подготовит программу по его интересам
Тоді чому його в цей день немає в школі? Прийшов, відвідав уроки - і йди собі, в чому проблема. Але ж дитини немає, тобто свідомо не проводять, щоб навіть не знала про те ’непотрібне’ свято

как тебе такое илон маск• 31 мая 2024
Я здаю, але я що це за випуск?перейшла дитина з 4 кладу до 5, вже випуск святкують 🤦.
Сьогодні букет вчительці подарували за 2 штуки! В містечку де в 90% батьків мінімалка. Потім в кафе, на атракціони, коротше витратили пів зарплати, іншу половину за комуналку заплатять і будуть макарони їсти весь червень, бо на суниці дітям грошей не залишилось. За те пнуться один перед одним, щоб не гірше як в людей. Та це і є гірше.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Лінійки не було. Були танці з бубнами в классі. Організована розважальна програма, з піцею, настолками і навіть живою музикою, грали і співали переможці конкурсів. Але не всім це цікаво. Це вже було, і не один раз. Діти наїлись свят і переситились їми. Вже не цікаво. Залишилось їх усіх у ракету Маска на прогулянку у космічний простір, щоб їм було цікаво.
В класі тісно, теж би ’не зайшло’. В нас біля школи шикарний сад, близько гектару зеленої території. І погода порадувала. А захопити каремати і столики типу кемпінгових взагалі не питання. Думаю в класі було б теж нудно. Вони в тому класі щодня, ну і як там ’розгулятися’. А от пікнік то інша справа
МЕСТО_Встречи• 31 мая 2024
Ответ дляВолодарка мрій
о, що мені в місцевій спільноті найбільше подобається, так це поради про ’це не кожний день - треба було заздалегіть відкласти’.
Застосовується з будь якого приводу: ДР дитини, юбілей родички, весілля подруги, ДР похресників, відпустка, Новий рік, Свято Миколая і т.п.
Типу люди, що від зп до зп ледь дотягують можуть ще щось відкладати.
а кому то нужно на фронт мужу посылки собирать постоянно, снарягу докуповывать.. не, важно ж сдать, чтоб автору было приятно.
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Вы пишете что вам это все не нужно.
У меня возникает вопрос: а при чем здесь вы? Это нужно вашему ребёнку...
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
100%
Пишу_граммотно!• 31 мая 2024
Автор пише ’В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. ’
Він не приймає участь в позакласному часу. Кожен може його проводити як заманеться

У старшої доньки вчитель співпрацював з дамой з турорганізації по цим заходам та поїздкам, от ті поїздки були розписані на рік вперед на кожен випадок. Когось розводили на гроші, я хтось на цьому заробляв.
Міряно-переміряно• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Переноской и перевозкой книг должны заниматься не родители и не классный руководитель . Это задача директора - найти тех , кто перенесет и перевезет учебники .
Emm11117• 31 мая 2024
Як ви задовбали, коли вас вже почнуть саджати)
Запасная спина• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Вы пишете что вам это все не нужно.
С чего вы взяли,ей нужно только присутствие на празднике в коллективе.Ленты, сарафаны,видео нарезки со стихами для учителей она считает давно не актуальным.Но как иначе?
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
А никак иначе. Есть общепринятые правила сосуществования. И их нужно принимать.
Принято в этой школе в одинаковых сарафанах - в этом нет ничего плохого.
Очень странно из-за того, что тебе не нравится сарафан - лишать себя общения в коллективе ...
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
В школу взагалі то відправляють вчитись - отримувати знання. Це цільове призначення цього закладу