Сплюшка• Изменено 31 мая 2024
Чому батькам шкода декілька сотень оплатити дитині свято?
В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. Мати не здала ані гривні за чотири роки. В цьому році випуск 4 класу. Я ще розумію, як немає/шкода на альбом коштів. Але ж емоції. Було частування в кафе та аніматори, екскурсія на честь випуску. Мати не знайшла більш ніякого виходу, як взагалі не вести дитину навіть до школи у цей день на лінійку!
Дитина змалечку відчуває себе ізгоєм, яку власна мати обезцінює.
Невже ти збіднієш від того, що даси пару сотень на свято для ВЛАСНОЇ дитини? Я чула про такі випадки і не розуміла, хто ці жінки. А тепер особисто «познайомилась» з таким випадком.
Начебто не пʼяниця і не особа, яка вживає заборонені речовини, що всі гроші витрачає на це. Та й навіть у таких сімʼях на солодкий подарунок та здадуть.
А тут… Ну як так ?😧
Ластовиння• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Так, в кінці кінців, батьки знають, що в дитини буде міні випуск. Невже не можна хоча б про 50 грн відкладати кожен місяць ?
Ви пишете мама, а не батьки. Дитина з неповної родини?
На пів ставки• 31 мая 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Була подібна ситуація. Але тут ще питання до вчителів. Сказали буде мастер клас в школі по розмальовці різдвяного пряника. Ціна питання 100 грн. Один хлопчик не здав. І він сидів весь урок і дивився як діти роблять пряники. Я на місці вчителя б виділила якийсь матеріал і хай би він робив теж, раз така вже ситуація. Коли мій син прийшов і розказав, що той цілий урок сидів, і йому його дуже жаль було. То я заплакала. Ну не здали ті татьки, а вчителі все ж такий його виділили ізгоєм і він сидів цілий урок окремо і дивився. Це нормально взагалі?
Зараз же в школах люблять за рахунок батьків влаштовувати вистави і кіно, а ті хто не здав гроші сидять одні в класі по 2 години, так один раз дівчинка 6 років одна сиділа і плакала.Мама там такий скандал влаштувала, що директор вибачалась.Саме цікаво що це все замість уроків- що це за навчання таке?
Ластовиння• 31 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
вот у нас экскурсия 900, плюс с собой дала 300 - итого 1200
выпускной 1000 - просто пикник и учительнице подарок
бесит до крика
деньги есть... сдала....
бесит до крика
деньги есть... сдала....
А куда экскурсия за 900?
Ответ дляКукарикуууууу
Я в шоке((( какой кошмар
Міряно-переміряно• 31 мая 2024
Ответ дляНа пів ставки
Кошмар . Мама девочки молодец .
Кастрюлька• 31 мая 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
знаєте, нещодавно читала, мамочка гордо написала, що ніколи ні на що в школі не здає гроші
пишається цим
Ну так молодец
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
А мене дивує ваш комент .Хоча ..маю таку куму.У дитинки знань не дуже багато,а самці гонору хочеться.То всі примхи класного керівника виконує ..чоловік там як завгосп
Гонор в тому, що батьки перенесли підручники для своїх дітей? Чи це мав зробити класний керівник все сам? В його обовʼязки теж не входить перевозити по місту книжки. В школі завжди класна носила. А якщо виникла раз потреба і батьки допомогли - то це гонор? Дивно
Кастрюлька• 31 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
И выпускной у ребенка не каждый день. Можно было бы заранее отложить. Радостные эмоции для детей зачастую важнее, чем новые штаны.
Смешно читать. С чего вы взяли что дети прямо хотят идти на эти выпускные?? Мои два ребенка сказали : спасибо нет. Очень часто не хотят идти на эти стремные праздники. У них есть более интересные развлечения.
Запасная спина• 31 мая 2024
Оце прочитала і зрозуміла, що я весь час плачу гроші,за місце у соціумі)Я завжди здаю на торти і соки які моя дитина не їсть,купую альбоми на які дивитись не можу,оплачую солодкі подарунки які потім їм сама,про аніматорів взагалі мовчу,А все тому що, якщо я не буду цього робити то дитина буде вважатися ізгоем.На слідуючий рік донька випускниця школи,збирати починають вже зараз,на атласні стрічки,фотозону з кульок,однакові сарафани на перше вересня,хореографа,фотосесію.Мені це все не потрібне і не цікаве,але я здаю гроші за те щоб дитина могла бути присутня і в неї не тикали пальцями.Так хто тут дурень? Виходить що я,бо плачУ за хотелкі і мрії інших мам)
Щепотка_совести• 31 мая 2024
Я не сдавала на эти сладкие подарки, сын не все конфеты ест, шли с ним в магазин и он сам выбирал
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
Нет. Пикник на дорожке возле школы.
Н-да. До вашого родкому є питання
Стрекозей• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Н-да. До вашого родкому є питання
Я сама была главой много лет. Поэтому у самой вопросов не меньше.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляКумедна
Детям плевать на фотографа, который зарабатывает на этих детях
Не хотят
Им не интересны эти не очень увлекательные мероприятия
Не хотят
У нас за відносно невеликі гроші прекрасна фотосесія вийшла. Це впринципі вигідно, навіть чисто заради хороших портретних фото своєї дитини. А альбом модна брати,можна не брати... Фіг я за 400 грн фотографа знайду, що зробить мені три фотосесії моєї дитини і різні часові проміжки.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляАБВГДейка
Свято
Так, це свято, бо ті морди вже хоча б на три місяці бачити не будеш. Дитина драпає звідти як із тюрми, нікого бачити не хоче, не те щоб святкувати щось із ними.
І ви продовжуєте щодня відправляти її в ту школу до тих же морд? Протягом скількох уже років? Якийсь жах І, головне, що все у людини сходиться...
Зажуженная Жужжа• 31 мая 2024
Ответ дляНа пів ставки
У нас в школі, хто оплатив ті майстер-класи, ідуть в інший клас, а вчитель проводить урок з дітьми, що залишилися.
...аяприкольная• 31 мая 2024
Пишу_граммотно!• 31 мая 2024
Ми зараз переселенці і маємо досвід двох садочків. Від довоєнного в мене дьоргалось око, здавали все і на все, постійно. Фарби, пензлики, олені, фонарі, переноски, папки, тряпки... До випускного готували нас с середньої групи, вже в середній ми зробили ремонти, змінили меблі і натяжной потолок зробили, вже обирали подарунки двірнику, прачкам, кухаркам на випускний. Але потім прийшла війна, і ось випустилась дитина як переселенці не в обласному центрі, в центрі України . Я на випускний принесла 3 кульки, здала (як і всі, без привілеїв) тільки на подарунки вихователям, фото оператора і ігрову кімнату. Все!!!!! Ніяких аніматорів, голубів, кулькових зон, ніякого дрескоду і іншої маячні.
Я досі в шоці, таке буває дівчата. Жодного разу ніхто за рік і копійки не попросив в садочку, навіть битову хімію дає міськвлада, жодного фонда групи/сада.
МЕСТО_Встречи• 31 мая 2024
моя сегодня в 3-м классе тоже не пошла на мастер класс в рестик, где дети лепили хачапури. Просто не захотела, вместо этого мы сходили с ней на рыбалку, где она насобирала кучу детей возле себя и они ловили рыбу. Вероятно, что на нас тоже косо посмотрели мамки, но я не участвуют в чатах и сборах, муж платит, когда нужно собрать на что-то.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ длякуркулиха
А почему Вы решили, что ребенок обделён? Может тому ребенку самому не интересно в этом классе и с теми аниматорами? Может Вы выбираете подарки и мероприятия не по вкусу тому ребенку? А мама подготовит программу по его интересам
Тоді чому його в цей день немає в школі? Прийшов, відвідав уроки - і йди собі, в чому проблема. Але ж дитини немає, тобто свідомо не проводять, щоб навіть не знала про те ’непотрібне’ свято
как тебе такое илон маск• 31 мая 2024
Я здаю, але я що це за випуск?перейшла дитина з 4 кладу до 5, вже випуск святкують 🤦.
Сьогодні букет вчительці подарували за 2 штуки! В містечку де в 90% батьків мінімалка. Потім в кафе, на атракціони, коротше витратили пів зарплати, іншу половину за комуналку заплатять і будуть макарони їсти весь червень, бо на суниці дітям грошей не залишилось. За те пнуться один перед одним, щоб не гірше як в людей. Та це і є гірше.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Лінійки не було. Були танці з бубнами в классі. Організована розважальна програма, з піцею, настолками і навіть живою музикою, грали і співали переможці конкурсів. Але не всім це цікаво. Це вже було, і не один раз. Діти наїлись свят і переситились їми. Вже не цікаво. Залишилось їх усіх у ракету Маска на прогулянку у космічний простір, щоб їм було цікаво.
В класі тісно, теж би ’не зайшло’. В нас біля школи шикарний сад, близько гектару зеленої території. І погода порадувала. А захопити каремати і столики типу кемпінгових взагалі не питання. Думаю в класі було б теж нудно. Вони в тому класі щодня, ну і як там ’розгулятися’. А от пікнік то інша справа
МЕСТО_Встречи• 31 мая 2024
Ответ дляВолодарка мрій
о, що мені в місцевій спільноті найбільше подобається, так це поради про ’це не кожний день - треба було заздалегіть відкласти’.
Застосовується з будь якого приводу: ДР дитини, юбілей родички, весілля подруги, ДР похресників, відпустка, Новий рік, Свято Миколая і т.п.
Типу люди, що від зп до зп ледь дотягують можуть ще щось відкладати.
а кому то нужно на фронт мужу посылки собирать постоянно, снарягу докуповывать.. не, важно ж сдать, чтоб автору было приятно.
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Вы пишете что вам это все не нужно.
У меня возникает вопрос: а при чем здесь вы? Это нужно вашему ребёнку...
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
100%
Пишу_граммотно!• 31 мая 2024
Автор пише ’В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. ’
Він не приймає участь в позакласному часу. Кожен може його проводити як заманеться
У старшої доньки вчитель співпрацював з дамой з турорганізації по цим заходам та поїздкам, от ті поїздки були розписані на рік вперед на кожен випадок. Когось розводили на гроші, я хтось на цьому заробляв.
Міряно-переміряно• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Переноской и перевозкой книг должны заниматься не родители и не классный руководитель . Это задача директора - найти тех , кто перенесет и перевезет учебники .
Запасная спина• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Вы пишете что вам это все не нужно.
С чего вы взяли,ей нужно только присутствие на празднике в коллективе.Ленты, сарафаны,видео нарезки со стихами для учителей она считает давно не актуальным.Но как иначе?
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
А никак иначе. Есть общепринятые правила сосуществования. И их нужно принимать.
Принято в этой школе в одинаковых сарафанах - в этом нет ничего плохого.
Очень странно из-за того, что тебе не нравится сарафан - лишать себя общения в коллективе ...
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
В школу взагалі то відправляють вчитись - отримувати знання. Це цільове призначення цього закладу